امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

mehrd@dsunny

کاربر سایت
Nov 4, 2007
74
اینکه با گذاشتن gow 2 از live خارج می شیدید جوابش خیلی سادس، بازی شما review copy بوده که همون بالا هم نوشتن. نسخه ای که خریدید (یا دانلود کردید) مشکل داشته.
این که تا وارد بازی بشی از لایو dc بشی چیزی که فقط برای شما اتفاق افتاده پس به خود بازی ربطی نداره. ولی در کل همیشه قبل از بن شدن (یعنی چند روز قبلش) همینطور الکی بین بازی ها live قطع و وصل می شه و یکی از علائم بن شدن هست ولی نه در یک بازی خاص.
خیلی ها هم این چند روز همش داشتن gow2 بازی می کردن ولی بن نشدن پس می بینی که ربط خاصی نداره.
اون که شما میگی ساده تره :laughing:اخه مگه قراره همه با هم بن شن؟ یه طرفه به قاضی میری ونتیجه گیری میکنی اون خیلی ها که gow2 زدن 3تاش منو دوستام بودیم ها.که دقیقا 2تامون کاملآ همزمان بن شدیم دوست عزیز

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اخه تا 1ساعت قبلش که داشتم بازی میکردم مشکلی نداشت اصلا تو لایو.بعد چرا یه دفه مشکل دار شده؟
مطمئنی اینترنتت اون لحظه قاطی نکرده بوده؟ اگر جوابت مثبته این بر می گرده فقط به یک دلیل و اونم اشکال داشتن image بازی هست. کلا تا الان 3 تا نسخه از gow2 روی اینترنت اومده:

1. اولین نسخه که review copy بود و 99% باعث بن شدن می شه و دیگه جایی گیر نمیاد خوشبختانه. (شما احتمالا اینو داشتی البته اگر خیلی زود نخریده باشی این نیست.)
  2. دومین نسخه که ورژن ntsc هست و ظاهراً مشکل خاصی نداره و از نسخه نهای کپی گرفته شده و در تمام مغازه های ایران هم به فروش رفته و می ره.
  3. سومین نسخه که ورژن Pal هست و هفته پیش اومد و قابل اطمینان ترین نسخه که متاسفانه در هیچ مغازه ای موجود نیست برای خرید. در توضیحات این نسخه ذکر شده که نسخه های قبلی دارای فایل های متفاوتی با ریلیز ما هستند.
دوست عزیز اینایی که شما گفتی رو میدونم من نمیدونم که کیا نسخه ی اصلی رو گرفتن اینو خودمم گفتم که نسخه ی اصلش نباید مشکل داشته باشه ولی اگه درست دیده باشید منظور من نسخه ای بود که 17 روز زود تر اومده بود چون ملت اونو گرفتن .من منظورم اون نسخه بود چون خودم مطمن هستم روی gow2 بن شدم
اینکه شما مطمئنی به خاطر gow2 بن شدی مشکلی نداره چون بالاخره هرکسی به خاطر یک یا چند بازی اشتباه شناسایی شده دیگه حالا اون بازی یا gow2 هست یا هر چیز دیگه و البته منافاتی هم با پست اول من نداره. نمی دونم شما چی رو می خوای بگی؟ اگر منظور اینکه کلا gow2 باعث بن شدن می شه و هر کی بازی کنه بن می شه که اشتباه هست.

اون که شما میگی ساده تره :laughing:اخه مگه قراره همه با هم بن شن؟ یه طرفه به قاضی میری ونتیجه گیری میکنی اون خیلی ها که gow2 زدن 3تاش منو دوستام بودیم ها.که دقیقا 2تامون کاملآ همزمان بن شدیم دوست عزیز
از اونجایی که شما انگار هیچی از بن های مایکروسافت نمی دونی و منم نصفه شبی حال و حوصله بحث کردن ندارم بگم که مایکروسافت فقط یک بار یا دوبار در هر سال بن می کنه نه اینکه هر شب بشینه ببینه کی مشکل داشت بن بشه! بنابراین همه با هم بن می شن! کل این جریان بن زیر 48 ساعت طول می کشه.
شما 3 تا رو که نمی دونم ولی من خودم به اندازه کافی gow2 بازی کردم + خیلی های دیگه که نه شما می شناسی نه اهمیتی داره که بشناسی و هیچ کدوم هم بن نشدن تا الان.

در ضمن من فرضیه سر هم نمی کنم، اینایی که می گم و اشتباه هم می کنم خیلی راحت در اختیار شما ها می زارم نتیجه حداقل 1 سال و خورده ای تحقیقه نه از روی شکم...

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
  1. اولین نسخه ک هreview copy بود و 99% باعث بن شدن می شه. (شما احتمالا اینو داشتی)
  2. دومین نسخه که ورژن ntsc هست و ظاهراً مشکل خاصی نداره و از نسخه نهای کپی گرفته شده و در تمام مغازه های ایران هم به فروش رفته و می ره.
  3. سومین نسخه که ورژن Pal هست و هفته پیش اومد و قابل اطمینان ترین نسخه که متاسفانه در هیچ مغازه ای موجود نیست برای خرید. در توضیحات این نسخه ذکر شده که نسخه های قبلی دارای فایل های متفاوتی با ریلیز ما هستند.
شما خودت از دومی استفاده میکنی یا سومی رو دانلود کردی؟

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
اشكان جواب منو ندادي اين ماجراي قطع و وصل شدن قبل از بن شدن چيه ؟ كمي نگران شدم لطفا يه توضيح كاملتر بده
در مورد گيرز 2 من و خيلي از دوستان از همون اولين نسخه (17 روز زودتر) استفاده مي كنيم و هنوز بن نشديم چون abgx سورس بازي رو سالم اعلام كرده بود و بازي nuke نبود(معمولا اين سايت review copy بازي ها رو هم nuke اعلام ميكنه ولي براي گيرز2 چيزي ننوشته بود پس review copy نبود بلكه piracy بازي بود كه مطابق حرفت كه بازيهارو زودتر به ماركت ها مي فرستن دزديده شده بود يعني همون ارجينالش )
اينم 5 نسخه گيرز كه رليز شده كه اولين نسخه مربوط به گروه 360int بود (گزينه ي 4 ) كه حتي
bad crc هم نداره (البته اين با sfv fix بود كه جدا دانلود و به ايميج بازي اضافه مي كردي)
كاملترين نسخه ي گيرز به لحاظ امنيتي همينه و قطعا كساني كه اينو بازي كردن از طريق گيرز بن نميشن.
http://www.abgx.net/filename/?ch=6&...h=gears+of+war+2&bin_search_results=0&x=0&y=0

آخرین ویرایش:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
موج بن تموم شد؟ :cheesygri
خوبه سونامی نشد :smile:
میگم دوستانی که بن شدن ممکنه از بازیایی باشه که مثلا 7-8 ماه پیش بازی کردن و مثلا از پچ بودنش خبر نداشته بودن و حالا بن شده باشن؟!

مرسی

khalas

کاربر سایت
Nov 11, 2008
12
آقا اگه موج بن تموم شد ما بريم کنسولمونو از طبقه پايين بياريم ببينيم چی شده ؟ :laughing: در ضمن جناب Lich King يه لطفی ميکنی من يه ميل زدم قسمت تماس با ما چک کنی پروفايل قبلی رو يه جوری راه بندازی ، خيلی مرسی ميشم :blushing:

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
دوستان همین الان الان یکی دیگه از دوستام زنگ زد بهم نمیدونست بن شده فکر میکرد مال نت بوده.بعد نه تست کرد دید بله بن شده اون کد بن هم اومده اونم دقیقآ مثل من و میلاد روی gow2 بن شده.شما فکر نمیکنین این gow2 بد جوری مشکل داره ؟:blushing::blushing:اگه شما جای من بودید که توی لایو همه ی بازی ها رو بدون مشکل بازی میکردید بعد درست وقتی gow2 رو میزارین بازی کنین لایو دیسکانت شه وقتی بازی بالا میاد بعدش تا که از بازی میای بیرون لایو وصل میشه.حالب اینجاست که بعد یه دونه بازی دیگه میزاری اصلا مشکل نداره و راحت میشه تو لایو بازی کرد(من که بعدش fifa09 رو گزاشتم مشکل نداشت بازی هم کردم)بعد که gow2 رو گذاشتم 2باره قطع شد )نمی خوام بگم همون لحظه شناسایی شدم ولی مطمنم که مشکل بن شدن من از gow2 هست اخه از این نشانه ها تابلوتر؟:eek:چیزی که شک منو تقریبا به یقین تبدیل کرده اینه که این اتفاق دقیقا همزمان با دوستم افتاد .واسه این میگم همزمان چون میخواستیم کواپ gow2 رو با هم بریم بعد تا بازی بالا میومد قطع میشد لایو واسه جفتمون.میلاد (gamertag:scalybighunter) هم بعد از عرضه ی gow2 گرفته بود پس نمیشه گفت اونایی که بازی رو زود تر انجام دادن بن میشن البته نمیشه ردش هم کرد:laughing:ما 2 نفر که با هم بن شدیم روی بازی gow2 به کنار.دوست دیگمم که زنگ زد مثل ما نشده بود ولی اخرین بازیش gow2 تو لایو بوده بعد هم بووووووووم:((3نفر بن بشن سر یه بازی زیادی تابلو هست.فکر کنم من و دوستام از طرف epic بن شدیم:laughing::laughing:

دوستان بازم ميگم علت بن شدنهاي اخير رو نندازين گردن بازيهاي جديد مثل gow2 من كه اصلا بغير از fifa09 و euro 2008 هيچ بازي ديگه اي تو لايو بازي نكردم درضمن هيچ كدوم از اين چند تا بازي جديد رو هم تو دستگام نذاشتم . بنظر من بن شدن يا نشدن شانسي هست و ممكنه حتي كساني باشند كه تمام موارد امنيتي رو رعايت كرده باشند ولي بازم بن بشن . بنظر من بايد اسم اين كنسول رو بذاريم سرطان ، چون از اون روز اولي كه مي خري استرس و نگراني بن شدن و سه چراغ و..... مثل خوره مي افته تو جون آدم . ايكاش مايكروسافت هواي ما جهان سومي ها بخصوص ايرانيها رو بيشتر داشت .

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
یه سوعال برای من پیش امده:confused:
الان وقتی ماکروسافت بن میکنه 360 بن میشه یا گیمر تگ بن میشه؟
360 360 360
    1. اولین نسخه ک هreview copy بود و 99% باعث بن شدن می شه. (شما احتمالا اینو داشتی)
برای همين ميگم اگر ماهايی که همه ی جوانب رو رعايت ميکنيم بن بشيم همش تقصير این فروشنده های بی انصاف و بی وجدان هست.
اگر دلشون ميسوخت . صبر ميکردن حداقل يک نسخه ای که اطمينان کامل دارن که سالم هست رو دانلود ميکردن. نه اینکه همون اولی که آمد زود برن دانلود کنن و چند تا فايل چند کيلوبايتی اضافه کنن بهش به خياله اینکه مايکروسافت با اون عزمت با چند کيلوبايت گول بخره. خجالت آوره ، شرم داره .
در توضیحات این نسخه ذکر شده که نسخه های قبلی دارای فایل های متفاوتی با ریلیز ما هستند.
موقعی که 100 بار بهشون ميگم تقيير در سورس بازی توسط شرکت سازنده کاره 3 سوته ، بازم برای اینکه خودشونو توجيح کنن ميگن نه بابا این نسخه ای که 17 روز زودتر آمده هيچ فرقی با اون نسخه ای که 17 روز ديگه مياد نميکنه. اصلا این همونه:eek: .!!! آدم بايد بره بميره موقعی که این حرفارو بشنوه و ساکت بشينه:sick:

mah10vi

کاربر سایت
Oct 15, 2008
385
نام
مارکوس
يه سوال داشتم.مي خاستم بدونم اگه تا حالا بن نشده باشم بعد بازي ارجينال بگيرم ديگه بن نخواهم شد؟

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
شما خودت از دومی استفاده میکنی یا سومی رو دانلود کردی؟
سوم.
اشكان جواب منو ندادي اين ماجراي قطع و وصل شدن قبل از بن شدن چيه ؟ كمي نگران شدم لطفا يه توضيح كاملتر بده
قطع و وصل شدن جریانی نداره، همانطور که نوشتم یکی از علائم بن در دو سری گذشته بود (این سری رو نمی دونم) یعنی اکثر کسانی که بن شدن از چند روز قبلش هی الکی قطع و وصل می شد بعضی اوقات liveشون.
وقتی می گیم از علائم بن هست یعنی اینکه 100% نیست و ممکن هم هست شما قطع و وصل بشی ولی مشکل از جای دیگه باشه در اون اون لحظه ولی می تونه بالاقوه نشان دهنده بن هم باشه. حالا اینکه از نظر شما فرضیه هست یا نه رو می من دیگه نمی دونم.
شما که فعلا بن نشدی انگار. فکر کنم موج بن تموم شده باشه اگر مایکروسافت دوباره نخواد 1-2 روز بعد یه کارایی بکنه. چون سری قبل دو بار با فاصله زمانی 3-4 روز بن کرد.
در مورد گيرز 2 من و خيلي از دوستان از همون اولين نسخه (17 روز زودتر) استفاده مي كنيم و هنوز بن نشديم چون abgx سورس بازي رو سالم اعلام كرده بود و بازي nuke نبود(معمولا اين سايت review copy بازي ها رو هم nuke اعلام ميكنه ولي براي گيرز2 چيزي ننوشته بود پس review copy نبود بلكه piracy بازي بود كه مطابق حرفت كه بازيهارو زودتر به ماركت ها مي فرستن دزديده شده بود يعني همون ارجينالش )
اينم 5 نسخه گيرز كه رليز شده كه اولين نسخه مربوط به گروه 360int بود (گزينه ي 4 ) كه حتي
bad crc هم نداره (البته اين با sfv fix بود كه جدا دانلود و به ايميج بازي اضافه مي كردي)
كاملترين نسخه ي گيرز به لحاظ امنيتي همينه و قطعا كساني كه اينو بازي كردن از طريق گيرز بن نميشن.
http://www.abgx.net/filename/?ch=6&...h=gears+of+war+2&bin_search_results=0&x=0&y=0
اون نسخه اول review copy که نوشتم اصلاً تو abgx نیست.;) همانطور که خیلی واضح نوشتم نسخه دوم یعنی x360int در تمام مغازه ها موجوده و نسخه ای هست که اکثراً دارن استفاده می کنن.
5 نسخه gow2 رو هم من هر چی نگاه می کنم این تو نمی ببینم. واقعا نمی دونم شما چجوری جمع می زنی، همیشه همینطوری حساب کتاب می کنی تو زندگی؟
آخرین لینک که gow1 هست نه 2. گزینه 3 و 4 هم یکی هستن که چون ریلیز، sfvش ایراد داشته مجبور شدن دوباره اعلام کنن. اولین گزینه هم که زبان ایتالیایی هست که اصلاً مهم نیست چون تقریباً کسی دانلود نمی کنه.
بنابراین می رسیم به همون 3 گزینه که من نوشتم.
(البته اين با sfv fix بود كه جدا دانلود و به ايميج بازي اضافه مي كردي)
sfv فایلیه که برای چک کردن سالم بودن فایل های rar دانلود شده استفاده می شه تا وقتی داری extract می کنی فایل به مشکل نخوره. به image بازی هم ربطی نداره.

مهراد جان شما از همون روز اول که کنسول رو گرفتی بازی هاتو چک می کردی یا بعداً به این فکر افتادی که چک کنی؟ فیرمورت چیه ورژنش؟
اگر gow2 رو از جای مطمئن خریدی و حس می کنی همون نسخه کامل هست که همه دارن (کاری به چند روز زودتر اومدنش ندارم) پس زیاد به اون ربطی نمی تونه داشته باشه. اون خیلی سادس جوابش رو من برای این نوشتم که شما گفتی من تا این بازی رو می گذاشتم از live قطع می شدم و تازه بعدش نوشتی که داشتم روز اول با بچه ها بازی می کردم.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بچه ها خیلییییییییییییییییییییییییی خوشحالم :dancing:. خطر از بیخ گوشم گذشت. بن نشدم. اولش یه چند باری زدم بدون هیچ دلیلی نمیرفت تو. تبش قلبم فکر کنم 400 تا شده بود:bored:. نگو مودمم هنوز وصل نشده. :razz:

بعدش خیلی راحت وصل شد. البته خداییش من همه چیز رو رعایت میکردم و بازیام هم از Nextgen میخرم و تا اونجایی که من باهاشون قبلا صحبت کرده بودم اینا نسخه Review بازی ها رو نمیارن. خلاصه بسی خوشحال شدیم.
به انتظاره 19 نوامبر و نصب NXE. :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر