امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,543
نام
محمدرضا
فیلسووووف:biggrin1: بازی ارجینال مگه می شی دزدی باشه یا image غیر STD داشته باشه:biggrin1::smile:
فیلسووووف تویی :D...یه بار پست قبلی رو بخون...;)
هر چقدر فکر می کنم می بینم این پست من هیچ ارزشی نداره و چیزی هم ندارم که بهش اضافه کنم...

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
دوستان يه سوال :
بهتر نيست بازيهايي كه آنلاين بازي ميكنيد رو (مثل COD5 يا GOW2) بريد اوريجينال بخريد و با خيال كاملا راحت بريد بازي كنيد؟ به جاي اينكه هي بن بشيد و بريد كنسول جديد بخريد.
با نصف پول اون كنسول ميتونيد دو تا بازي بخريد.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
من که COD5 را قبل از تاریخ ریلیز بازی کردم، احتمال داره دستگاه بن نشده باشه و بعد از چند روز وصل بشه؟
شما Z: 8015 - 190D رو دیدی یا ندیدی آخر؟ این یعنی اینکه کنسول شما از Live بن شده. منظور از کنسول، سخت افزار کنسول هست. هیچ ربطی هم به اکانت نداره. وقتی اکانت بن شده باشه وقتی می خوای login شی یه صفحه باز می شه همون موقع که این اکانت به دلایلی suspend شده برای اطلاعات بیشتر با مایکروسافت تماس بگیرید.

mehrd@dsunny

کاربر سایت
Nov 4, 2007
74
خوب این دوصفحه آخر رو خوندم و و بقیه رو هم حدس زدم از روی اینا که دوستان چیا نوشتن ولی چنتا نکته رو بگم که انقدر اینجا تکرار نکنید برای همدیگه و بخواید بحث و دعوا کنید:

1. بن شدن به بازی خاصی ربطی نداره. هر بازی ای که مشکل stealth داشته باشه یا review copy باشه می تونه باعث شناسایی شدن بشه. حالا این بازی می خواد PGR3 باشه یا CoD5 باشه، بنابراین اینکه من به فلان بازی مشکوکم یا فلان بازی رو اگر نمی کردم بن نمی شدم و این حرفا بی مورد هست و باید بگردید ببینید کدوم بازیتون ایراد داشته. تنها بازی ای که بهش شک شده تا حالا Halo3 بوده و بقیه همگی یک شکل هستند.
ببین دوست گرامی من همه ی بازی هامو اول تست میکنم که مطمن شم stealth هست اونایی که نبوده اصلآ نذاشتم .میگیم حرف شما کاملآ درسته که بن به بازی خاصی ربط نداره ولی لطفا این رو واسم روشن کن که چرا وقتی من و دوستم بازی gow2 رو که میذاشتیم بازی به محض بالا اومدن سبب میشد که لایو قطع بشه و وقتی بیرون می امدم وصل میشد؟تازه بعدش fifa09 رو گذاشتم بازی کردم اصلآ مشکل نداشت تو لایو.میشه شففاف سازی کنی البته با اطلاعاتت نه با فرضیه هایی که تو فکرت هست.ممنون

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
خوب این دوصفحه آخر رو خوندم و و بقیه رو هم حدس زدم از روی اینا که دوستان چیا نوشتن ولی چنتا نکته رو بگم که انقدر اینجا تکرار نکنید برای همدیگه و بخواید بحث و دعوا کنید:

1. بن شدن به بازی خاصی ربطی نداره. هر بازی ای که مشکل stealth داشته باشه یا review copy باشه می تونه باعث شناسایی شدن بشه. حالا این بازی می خواد PGR3 باشه یا CoD5 باشه، بنابراین اینکه من به فلان بازی مشکوکم یا فلان بازی رو اگر نمی کردم بن نمی شدم و این حرفا بی مورد هست و باید بگردید ببینید کدوم بازیتون ایراد داشته. تنها بازی ای که بهش شک شده تا حالا Halo3 بوده و بقیه همگی یک شکل هستند.
ببین دوست گرامی من همه ی بازی هامو اول تست میکنم که مطمن شم stealth هست اونایی که نبوده اصلآ نذاشتم .میگیم حرف شما کاملآ درسته که بن به بازی خاصی ربط نداره ولی لطفا این رو واسم روشن کن که چرا وقتی من و دوستم بازی gow2 رو که میذاشتیم بازی به محض بالا اومدن سبب میشد که لایو قطع بشه و وقتی بیرون می امدم وصل میشد؟تازه بعدش fifa09 رو گذاشتم بازی کردم اصلآ مشکل نداشت تو لایو.میشه شففاف سازی کنی البته با اطلاعاتت نه با فرضیه هایی که تو فکرت هست.ممنون

فکر کنم دلیلش این باشه که شما بازی Gears Of War 2 که داشتی Retail نبوده.من یه Saints Row دارم دقیقا همین طوریه...

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
لطفا کمی بیشتر توضیح بدین

نگاه کن دوست عزیز یعنی بازی نسخه اصلی نیست.همون طور که اشکان جان هم گفتن ممکنه نسخه Review Copy باشه.خوب این نسخه چیزی نیست که دست همه کس بیفته...اسمشم تقریبا روشه.در ضمن شما نباید بازی که می کنید قبل از تاریخ عرضه اصلیش به XBox Live وصل بشید.

تا اطلاع ثانوی لایو تعطیل:laughing:

اینم یه خبر جدید :

[LTR]Microsoft has reportedly, initiated a new ban wave. Right now there is not lot of details, or information, but if you have a modified DVD firmware we suggest you stay off LIVE, for now.[/LTR]

اگر تکراری بود بگید پاکش کنم.

mehrd@dsunny

کاربر سایت
Nov 4, 2007
74
کسی جواب نمیده.اینم بگم که روز عرضه ی gow2 با بچه های ایرانی لایو زدیم همون شب کذایی هم 1 ساعت قبلش با این خارجی ها بازی میکرم که واقعا محشر بود اینو گفتم که فکر نکنین کلا لایوش مشکل داشته.همون مقع که اینجوری بود فقط gow2 اینجوری بود که بن شدم بازی های دیگه کوچکترین مشکلی نداشتن.واسه این میگم این gow2که 17 روز زود تر امده خطرناک هست

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
کسی جواب نمیده.اینم بگم که روز عرضه ی gow2 با بچه های ایرانی لایو زدیم همون شب کذایی هم 1 ساعت قبلش با این خارجی ها بازی میکرم که واقعا محشر بود اینو گفتم که فکر نکنین کلا لایوش مشکل داشته.همون مقع که اینجوری بود فقط gow2 اینجوری بود که بن شدم بازی های دیگه کوچکترین مشکلی نداشتن.واسه این میگم این gow2که 17 روز زود تر امده خطرناک هست

این نظری که من میدم نظر خودم هست و فقط در حد یه نظر شخصیه...

من فکر می کنم هر بازی که از استدیو مایکروسافت در میاد شک برانگیزه...

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
من نمیخواستم دیگه پستی ارسال بکنم ؛ فقط خواستم بگم بنده برای زدن مشتی محکم بر دهان مایکروسافت بدلیل این موج به قول دوستان کذایی ! ، رفتم و دشبورد جدید رو نصب کردم ؛ کسانیکه مرحوم شدند هم میتونن با این عمل نفرت خودشون رو ... .

:discussion::discussion::discussion:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اینکه با گذاشتن gow 2 از live خارج می شیدید جوابش خیلی سادس، بازی شما review copy بوده که همون بالا هم نوشتن. نسخه ای که خریدید (یا دانلود کردید) مشکل داشته.
این که تا وارد بازی بشی از لایو dc بشی چیزی که فقط برای شما اتفاق افتاده پس به خود بازی ربطی نداره. ولی در کل همیشه قبل از بن شدن (یعنی چند روز قبلش) همینطور الکی بین بازی ها live قطع و وصل می شه و یکی از علائم بن شدن هست ولی نه در یک بازی خاص.
خیلی ها هم این چند روز همش داشتن gow2 بازی می کردن ولی بن نشدن پس می بینی که ربط خاصی نداره.

mehrd@dsunny

کاربر سایت
Nov 4, 2007
74
نگاه کن دوست عزیز یعنی بازی نسخه اصلی نیست.همون طور که اشکان جان هم گفتن ممکنه نسخه Review Copy باشه.خوب این نسخه چیزی نیست که دست همه کس بیفته...اسمشم تقریبا روشه.در ضمن شما نباید بازی که می کنید قبل از تاریخ عرضه اصلیش به XBox Live وصل بشید.

اینم یه خبر جدید :

اگر تکراری بود بگید پاکش کنم.
دوست عزیز اینایی که شما گفتی رو میدونم من نمیدونم که کیا نسخه ی اصلی رو گرفتن اینو خودمم گفتم که نسخه ی اصلش نباید مشکل داشته باشه ولی اگه درست دیده باشید منظور من نسخه ای بود که 17 روز زود تر اومده بود چون ملت اونو گرفتن .من منظورم اون نسخه بود چون خودم مطمن هستم روی gow2 بن شدم

mehrd@dsunny

کاربر سایت
Nov 4, 2007
74
اینکه با گذاشتن gow 2 از live خارج می شیدید جوابش خیلی سادس، بازی شما review copy بوده که همون بالا هم نوشتن. نسخه ای که خریدید (یا دانلود کردید) مشکل داشته.
این که تا وارد بازی بشی از لایو dc بشی چیزی که فقط برای شما اتفاق افتاده پس به خود بازی ربطی نداره. ولی در کل همیشه قبل از بن شدن (یعنی چند روز قبلش) همینطور الکی بین بازی ها live قطع و وصل می شه و یکی از علائم بن شدن هست ولی نه در یک بازی خاص.
خیلی ها هم این چند روز همش داشتن gow2 بازی می کردن ولی بن نشدن پس می بینی که ربط خاصی نداره.
اخه تا 1ساعت قبلش که داشتم بازی میکردم مشکلی نداشت اصلا تو لایو.بعد چرا یه دفه مشکل دار شده؟

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
ولی در کل همیشه قبل از بن شدن (یعنی چند روز قبلش) همینطور الکی بین بازی ها live قطع و وصل می شه و یکی از علائم بن شدن هست ولی نه در یک بازی خاص.
.

اين قسمت رو ميشه خوب توضيح بدي واسم جالبه ! براي منم اين اتفاق افتاده اما هنوز خبري از بن نيست .
و اينكه اينو كه گفتي از فرضيات يا جايي اين اتفاق افتاده ؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر