امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
به یه چیزی دقت کردین؟! هر موقع این MS بخواد رسم بن پاییزی رو بجا بیاره ، اینجانب بنا به دلایلی حداقل 1 تا 2 ماه قبل از اون کلاً کنسولم جمع و جوره!
خدا پدر این پیمانکار خونمون رو بیامرزه که خونمون رو داره با 2 ماه تاخیر تحویل میده ، وگرنه الآن معلوم نبود چجوری می خواستم بابام رو برای یه تعویض کنسول دیگه راضی کنم! :biggrin1:

البته من هنوز تست نکردم ، و هیچی معلوم نیست! ولی فکر نمی کنم بن شده باشم!

پیام بازرگانی این هفتۀ مایکروسافت : این روز ها همه بن می شوند! شما چطور ؟! ( :biggrin1: )

اشکان ، نامه بدم؟! ( :biggrin1: )

آخرین ویرایش:

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
عرفان جان لطف میکنی ببینی gamertage scalybighunter توی دوستات انلاین هست.یا بهم بگی که اخرین بار کی بالا بوده؟چون من با میلاد جفتمون مثل هم بود مشکلمون از دیشب که بن شدم خبر ندارم ازش.اگه لطف کنی خبرش رو بهم بدی ممنون میشم
با عرض سلام
scalybighunter می تونه از سایت xbox هم انلاین شه واسه همین نمیشه گفت که بن شده چ.ن از سایت که ان شی آخرین باری که انلاین بودی رو update میکنه ولی اگه من ایش.ن رو دیدم ازش میپرسم

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
الان رفتم توی سایت XBOX.COM و سری به FRIEND LIST زدم.وحشت ناک بود!!!
FRIEND LIST من همیشه 10 نفر آنلاین داشته و دیشب همین موقع 25 نفر آنلاین بودند اما الان 1 نفر آنلاین بود!!!
مثل اینکه نصف بچه ها بن شدند.سرورها خالی شده از ایرانی ها.امیدوارم همه ی بچه ها به سلامتی برگردند.
من هم تا چندروز آینده کار رو تمام می کنم و برمی گردم.;)
نه امیر جان همه بن نشدن معمولا عده ای 2-3 روز انلاین نمیشن که همه چیز تموم شه بعد همه میان :cheesygri

sargardoon99

کاربر سایت
Nov 18, 2007
174
ببخشين من يه سوال داشتم
اگه ما بازي cod5 رو افلاين بازي كنيم بعد يه بازي ديگه رو انلاين بازي كنيم بازم بن ميشيم
يعني اطلات cod 5 بعداز on شدن فرستاده ميشه

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
فرزاد این قدر نخند:biggrin1:
فردا سال بعد تو بن می شی ما می خندیم:biggrin1:
اگر خودمم بن شده بودم هیچ فرقی نمیکرد! پست خداحافظی من از لایو برای پارسال که بن شدم هنوز تو سایت هست! برو ببین داشتم گریه می کردم یا داشتم می خندیدم!
این هم اختصاصی برای خودِ خودت ( با ته اعماق دلت باهاش ارتبط برقرار کن ) : :biggrin1:

Ramin_x360

کاربر سایت
Aug 9, 2007
169
ببخشين من يه سوال داشتم
اگه ما بازي cod5 رو افلاين بازي كنيم بعد يه بازي ديگه رو انلاين بازي كنيم بازم بن ميشيم
يعني اطلات cod 5 بعداز on شدن فرستاده ميشه
دقیقا این سوال منهم هست یکی جواب بده؟
تاریخ رسمی اینا ک یند
مایرو
کال اف5
اندر کاور

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533

امروز مورخ 11 NOV
اینجانب با کد 8015-190D
مواجه شده و شواهد حاکی از بن شدن من می باشد.

چندنکته که دوستان باید قبل از بازی کردن رعایت کنند.COD5 GOW2 را سعی کنید حداقل ORGINAL ویا استیلث کامل بازی کنید.
در مورد COD5 هم فعلا بازی نکنید و بگذارید تا تاریخ ریلیز برسه بعد بازی کنید.

دوستدار شما.امیر

d سلام امير جان قبل از هر چيز تسليت ميگم و خدا كنسولتو بيامرزه !
ولي حرفمو گوش نكردي و همين ديشب بود كه تو تاپيك cod5 بهت گفتم امير نكن بن ميشي ديدي چه زود (كمتر از 24 ساعت) شروع شد !
دلايل بن شدن تو خوب كاملا معلومه يكيش 100 درصد همون cod5 مي تونه باشه كه زودتر به بازي كردن پرداختي.

اما يك نكته اونم اينكه من از هر لحاظ ديسك هايي رو كه بازي كردم از لحاظ security چك كردم و از سايت هايي مثل abgx.net هم مورد مطالعه قرار دادم .
(اين سايت ميتونه يكي از عوامل احتمالي بن نشدن خيلي ها باشه البته كاربرايي كه خودشون دانلود ميكنند مثل من تا دچار اون مشكلاتي مثل fallout3 نشده باشن)

و هيچ بازي رو هم قبل از تاريخ رليز بازي نكردم(البته تمام عناوين معروف 2ماه اخير رو بازي كردم از جمله fallout3 ) خلاصه رعايت تمام نكات + ix1.4
و با اين حال اگر تاا چند روز اينده بن بشم به اين نتيجه برسيم كه بن شدن هاي اين دوره احتمالا از موارد گفته شده نيست و مايكروسافت دست روي نقطه ي جديدي همچون crc گذاشته و اينبار ازين راه بن ميكنه .
يا اينكه كل ملت سر كار بودن و رعايت كردن موارد بالا كلا بي تاثير بوده !
در هر حال اميدوارم حداقل تسونامي اين دوره از عامل جديدي استفاده كرده باشه !

آخرین ویرایش:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
تمام مشکلات از سره همين بازی هايی هست که زودتر به برای دانلود آمد. و به قولی دزديده شده بود. همه ميگن بزار بعد از تاريخ ريليز بعد بازی کن تا بن نشی. اما عمرا ، ما فکر کرديم مايکروسافت و شرکت های بازيسازی اوسکول تشريف دارن. اونا هم آدمن از ما هم خيلی بيشتر حاليشونه. ميدونن موقعی که بازيشون دزديده بشه خيلی ها دانلودش ميکنن تا بازی کنن حتی بعد از عرضه . 3 تا سوت ميزنن يک تغييری تو سورس های بازيشون ميدن ، بعد عرضش ميکنن. اونوقت تمام کسايی که اون سورس قبلی رو دانلود کردن شناسايی ميکنن و بن ميکنن.
منه بدبخت که اینقدر نگران این موضوع بودم و خيلی احتياط ميکردم اگر بن بشم همش رو تقصير این فروشنده های نادان و بی انصاف ميدونم.!

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
اشکان ، نامه بدم؟! ( :biggrin1: )

یادش بخیر ! :) آقا ما تو این کشور امکانات نداریم ! بازی اورجینال نداریم ! اینترنت نداریم ! هیچی نداریم ! :D تو رو خدا ما رو از بن دربیارید ! :D

ولی من به طور قریب به یقین میگم اینطور که شما میگین فلان بازی مشکوکه ، بازی نکن ، اینطوری نیست ...
تنها عاملی که تا الان شناسایی شده ، فقط و فقط Stealth Patch هست !

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
سلام
دوستان منم بعداز 10 روز امروز اومدم خير سرم يه دست fifa 09 بزنم كه متاسفانه دچار شوك شديدي شدم و به جمع بن شدگان پيوستم . ولي بنظر من اينكه ميگن بخاطر بازيهاي جديد هست و از اين حرفها همش سر كاريه ، چون اكثر دوستان لايو ميدونند كه من غير از euro 2008 و fifa09 تا حالا هيچ بازي ديگه اي رو لايو بازي نكردم و اين ميتونه نگرانيهاي ديگر بچه ها رو بيشتر كنه بنظر من ms اينكار رو بصورت random و دوره اي انجام ميده و اينكه من با توجه به اينكه فقط اين دو بازي رو لايو بازي ميكردم واقعا كمال بد شانسي هست كه اين بلا سرم اومد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر