امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

mehrd@dsunny

کاربر سایت
Nov 4, 2007
74
عرفان جان لطف میکنی ببینی gamertage scalybighunter توی دوستات انلاین هست.یا بهم بگی که اخرین بار کی بالا بوده؟چون من با میلاد جفتمون مثل هم بود مشکلمون از دیشب که بن شدم خبر ندارم ازش.اگه لطف کنی خبرش رو بهم بدی ممنون میشم

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
وای امیر چقدر بد شد که بن شدی تازه میخواستیم با هم COD5 بازی کنیم.
امیر جان فکر نمیکنم که به GEOW2 ربطی داشته باشه من بعد از ریلیز بازی آنلاین بازی میکنم و هیچ مشکلی نیست من که فکر میکنم به خاطر COD5 بن شدی:(

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
مهدی جان FALLOUT3 COD5 بازی نکن ا ببینیم دلیل بن شدن ها چی بوده...
باشه البته خوشبختانه چون اصلاً از fallout 3 بدم میومد بازیشو نخریدم COD 5 هم فردا پس فردا میرسه دستم.
امیر الان از طریق اینترنتی میتونم چک کنم ببینم که بن شدم یا نه؟(با pc نه با کنسول)
در ضمن مایکروسافت به من اظهاره لطف میکنه
39.gif
امروز هم یه ایمیل داد که اطلاعاتی در مورد اپدیت جدیده بود و گفته که 1 هفته مونده تا آپدیت رسمی.
59.gif

راستی اگه بن شیم بهمون از طریق ایمیل اطلاع میدن؟

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,506
نام
امیر
فکر کنم اعلام کنند ولی مطمئن نیستم...با PC نمی شه چک کرد و باید با کنسول چک کنی،مشکلی ایجاد نمی شه و بن نمی شی...

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
باشه البته خوشبختانه چون اصلاً از fallout 3 بدم میومد بازیشو نخریدم COD 5 هم فردا پس فردا میرسه دستم.
امیر الان از طریق اینترنتی میتونم چک کنم ببینم که بن شدم یا نه؟(با pc نه با کنسول)
در ضمن مایکروسافت به من اظهاره لطف میکنه
39.gif
امروز هم یه ایمیل داد که اطلاعاتی در مورد اپدیت جدیده بود و گفته که 1 هفته مونده تا آپدیت رسمی.
59.gif

راستی اگه بن شیم بهمون از طریق ایمیل اطلاع میدن؟

اطلاع چرا بدن؟ آدمت هم حسابت نميکنن!:)

فحش ندن خوبه ...:biggrin1:

ولی خدايش اين بن کردن ها مطمئناً از يک بازی نيست. :-".. 100% اينها توی يک مدت زمانی طبق تاريخی که خودشون تعريف ميکنن تا اون زمان کسايی که بازی های کپی رو کردن ( سوتی ول دادن ) رو ليست ميکنن توی اون زمان دونه دونه بن ميکنن :biggrin1:

مطمئناً از 1 يا 2 تا بازی نيست... چون اينطوری خيلی مسخره ميتونه باشه :-"

البته نظر شخصی منه! :biggrin1:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,506
نام
امیر
اطلاع چرا بدن؟ آدمت هم حسابت نميکنن!:)

فحش ندن خوبه ...:biggrin1:

ولی خدايش اين بن کردن ها مطمئناً از يک بازی نيست. :-".. 100% اينها توی يک مدت زمانی طبق تاريخی که خودشون تعريف ميکنن تا اون زمان کسايی که بازی های کپی رو کردن ( سوتی ول دادن ) رو ليست ميکنن توی اون زمان دونه دونه بن ميکنن :biggrin1:

مطمئناً از 1 يا 2 تا بازی نيست... چون اينطوری خيلی مسخره ميتونه باشه :-"

البته نظر شخصی منه! :biggrin1:
فقط برای 1 یا 2 بازی نیست بلکه برای چندین بازی است ولی یک یا دو بازی احتمال داره باعث لو رفتن کپی خور شدن شده باشه.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,506
نام
امیر
امير جون... اين " کاربر فعال XboxLive " که زير ايديت نوشته رو عوض ميکنی يا يه کنسول ديگه ميگيری که باز هم بترکونی لايو رو ؟
الان این سواله یا شوخی:biggrin1:
من کنسولم به همراه بازی های قدیمی و یا بازی هایی که حال نکردم باهاشون را دارم می فروشم و تا هفته بعد یک ARCADE از پیام می گیرم.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,506
نام
امیر
الان رفتم توی سایت XBOX.COM و سری به FRIEND LIST زدم.وحشت ناک بود!!!
FRIEND LIST من همیشه 10 نفر آنلاین داشته و دیشب همین موقع 25 نفر آنلاین بودند اما الان 1 نفر آنلاین بود!!!
مثل اینکه نصف بچه ها بن شدند.سرورها خالی شده از ایرانی ها.امیدوارم همه ی بچه ها به سلامتی برگردند.
من هم تا چندروز آینده کار رو تمام می کنم و برمی گردم.;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر