امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
دوستان عزيز سلام عرض ، من همون Mehrdad_Gangster هستم که امروز ميل زدم به مدير سايت اميدوارم بک کنه پروفايل قبليم رو . امير جان بسياااار ناراحت شدم ديدم بن شدی مخصوصاً که دوست خودم هم مهرداد بن شد امروز ، من GOW2 رو بازی کردم After Release ولی لايوشو بازی نکردم . فيفا رو لايو بازی کردم ، از ديشب هم کنسولو وصل نکردم به اينترنت ، من هم cd هام استيلس هست و هم آخرين فريمور رو نصب کرده بودم از نکست جن ... حالا دوستان يه کمکی بکنند بگن من روشن کنم يا چند روزی صبر کنم ؟ لطفاً منو راهنمايی کنيد

سلام............
اگه بازی مثل کال اف دیوتی 5 یا به قول بچه ها فال اوت 3 رو نداری حتما تست کن و جوابشو به ما بگو..........

راستی حالا که اینقدر میگید فال اوت ببینم اونایی که بن شدن بازی رو موقع اتصال به لایو انجام دادن یا به صورت اف لاین(متصل به لایو نبودن)....

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
فکر نکنم به بازی ربطی داشته باشه ؛ من فقط Far Cry 2 رو وصل شدم و بازی های جدید رو اصلاً روی کنسول ننداخته بودم ؛ با این حال تبریک میگم بنده (Omid Rivaldo) هم به جمع Ban شدگان پیوستم ؛

;)

البته برای ما فرقی نمیکنه ؛ ما که تیرمون توی COD4 بعد 4 ثانیه به طرف میرسه ، اصلاً صد سال نرسه ؛ موقعی که پات رو گذاشتی اروپا و امریکا برو بازی اصل بخر حداقل مطمئن باش یه Dragunov برمیداری ، همون لحظه که شلیک میکنی کله طرف رو پخش کنی توی هوا ؛

:(

mehrd@dsunny

کاربر سایت
Nov 4, 2007
74
امير جون نوکرتم من مهرداد هستم ، ميثم کيمده ؟ آريا ضد قو لوله من ميترسم وصل کنم به لايو ميخوام بذارم
يکی 2 روز ديگه
مهرداد جون اخه فرقی نداره الان با 2روز یا چند روز اگه قرار باشه بن شی با چند روز و چند هفته وصل نشدن به لایو چیزی عوض نمیشه

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,526
نام
امیر
فکر نکنم به بازی ربطی داشته باشه ؛ من فقط Far Cry 2 رو وصل شدم و بازی های جدید رو اصلاً روی کنسول ننداخته بودم ؛ با این حال تبریک میگم بنده (Omid Rivaldo) هم به جمع Ban شدگان پیوستم ؛

;)

البته برای ما فرقی نمیکنه ؛ ما که تیرمون توی COD4 بعد 4 ثانیه به طرف میرسه ، اصلاً صد سال نرسه ؛ موقعی که پات رو گذاشتی اروپا و امریکا برو بازی اصل بخر حداقل مطمئن باش یه Dragunov برمیداری ، همون لحظه که شلیک میکنی کله طرف رو پخش کنی توی هوا ؛

:(
امیدوارم امید اشتباه کرده باشید در غیر این صورت اوضاع سخت می شه.این جوری یعنی به بازی های قدیمی مثل COD4 HALO3 FIFA08 GRID,... بر می گرده.البته احتمال FARCRY2 هم کم نیست.چون خیلی مشکوکه...

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
امير جون نوکرتم من مهرداد هستم ، ميثم کيمده ؟ آريا ضد قو لوله من ميترسم وصل کنم به لايو ميخوام بذارم
يکی 2 روز ديگه

مگه تو فال اوت یا کال یا فار کرای 2 .رو تو لایو بازی کردی اگه نه حتما چک کن ببین چی میشه......

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من احتمال میدم امید درایوش iXtreme 1.4 نداشته. آخه به بار کلی از بازی های منو جمع کرد برد بازی کنه. توشون یه بازی بود که stealth نداشت. اما فکر کنم روی کنسوله امید کار کرده بود. (حالا باز ازش می پرسم)

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
آخه اینجوری نیست که بیل گیتس مثلاً بگه آقا بازی های جدید رو کنترل بکنید ، GOW یه چیز دیگست و نباید بگذاریم کپی خورشده ها بازی بکنند ! این عملکردها قبلاً برنامه ریزی شدند و کنسول شما که iXtreme رو قبول کرده توی اطلاعات دستگاه ثبت شده ؛ همین اطلاعات میره تو لیست مایکروسافت ، این شرکت این لیست رو نگه میداره و یهو همه رو بن میکنه ؛ این بن کردن به نظرم بخاطر آپدیت دشبورد جدید است که قراره مایکروسافت برای Console Update ارائه بکنه ؛ میخواد از هر نظر پاکسازی شده باشه ؛

;)

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,526
نام
امیر
ولی همه بن نشدند چون توی FRIEND LIST من 8 نفر آنلاین هستند.در مورد بن شدن هم معلوم نیست دقیقا به چه علتی هر کس بن می شه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر