امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
سلام بچه اه لطفا بخونید:
Hamoun Nabiloo

bacheha mikhastam begam microsoft javabamo ba email dad (oonghad bashun harf zadam) javab ine:
Your forum post was deleted by a moderator.

Subject: My account is WRONGFULLY banned.
Posted to: 15 - My LIVE account was suspended

Reason: Your account was permanently suspended for violations of the Terms of Use, specifically: (1) falsifying account information (TOU section 6.3) (2) violation of US and international export laws (TOU Section 1.10). Microsoft products and services may not be exported to countries currently listed as embargoed by the US State Department: • Burma (Myanmar) • Cuba • Iran • North Korea • Sudan • Syria Further attempts to connect to Xbox LIVE from Iran will result in immediate account suspension and console ban. Xbox LIVE Terms of Use - Xbox.com
bas ta vaghtike iran tahrime khabary az xbox live nis shayad bade tahrim bano vardaran

منظور از account information آدرس و Postal Code و اطلاعاتی هست که به اکانت داده شده.
دلیل بن شدن میتونه Fake بودن و یکی بودن آدرس ها و اطلاعات و ..... پروفایل ها باشه که ما ایرانی ها هم همگی آدرس هامون فیکــــه و کپی از روی همدیگــــست.

iliadar

کاربر سایت
Sep 27, 2012
48
نام
ايليا
منظور از account information آدرس و Postal Code و اطلاعاتی هست که به اکانت داده شده.
دلیل بن شدن میتونه Fake بودن و یکی بودن آدرس ها و اطلاعات و ..... پروفایل ها باشه که ما ایرانی ها هم همگی آدرس هامون فیکــــه و کپی از روی همدیگــــست.

آخه یکم عجیبه، بعد این همه مدت ؟

shayan_ops

کاربر سایت
Jan 26, 2013
24
نام
shayan

na male ip iraniye

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
na male ip iraniye

فکر نمیکنم داداش...
چون امکانش هست مثلا" پروفایل ماله یکی توی آمریکا باشه،ولی شما موقتا" اونو دانلود کرده باشی.
از روی IP احتمالش خیلی پایینه...IPــه ایران که مشخصه،یهو میزد هممونو بن میکرد دیگه:|

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
مایکروسافت هیچ وقت به خاطر ایرانی بودن و آدرس اشتباه بن نمیکنه. شرکت به این بزرگی سر اینطور مسائل هیچ کس رو بن نمیکنه. حتما ایراد از شماها بوده و خلاف انجام دادین.

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
مایکروسافت هیچ وقت به خاطر ایرانی بودن و آدرس اشتباه بن نمیکنه. شرکت به این بزرگی سر اینطور مسائل هیچ کس رو بن نمیکنه. حتما ایراد از شماها بوده و خلاف انجام دادین.
دقیقا":d
اکثر اون فرندهای من که بن شدن،یه جا یه سوتی داده بودن(بازی کردن بازیها قبل از تاریخ عرضه،ریختن GamerPic با برنامه HoRizon،بازی کردن با دیسکهای پچ نشده و..... )

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN

حالا خیلی تو جریان قضایا نبودم و درست نمی‌دونم این پستت جدی بود یا تیکه انداختی به کسایی که بعد از بن شدنت این حرفا رو بهت زدن، اما اگه مایکروسافت بخواد به خاطر از ایران لاگین گردن بن کنه، صاف میره سراغ IP ها و مطمعنا اینقدر تا حالا سر موضوعات مختلف IP ایران دستش هست که راحت تو 5 دقیقه همه رو بن کنه، نه اینکه تو 100 تا فرند من که از ایران آنلاین میشن دو نفر بن شده باشن.

حساس‌ترین موضوعی که توی این روزا می‌تونه باعث بن شدن اکانت بشه(به غیر از کارای عجیب و غریبی که توی پست بالا بهش اشاره شده)، دور زدن تحریمای مایکروسافت واسه مارکت و خرید کردن هستش که توی ایمیلی که اون دوستمون گذاشت هم ازش با عنوان violation of US and international export laws یاد شده بود. از یک سال پیش، شما اگه از مارکت ویندوزفون و بدون وی پی ان خریدی انجام می‌دادی، 24 ساعت طول نمی‌کشید که به صورت تضمینی اکانتت بن می‌شد، چرا؟ چون اونجا(مارکت ویندوزفون) بر اساس دلار و واحد پول محلی بود و نظارت روش بیشتر، حالا هم که پوینت تبدیل به واحدهای پول محلی شده، گویا این حساسیت‌ها منتقل شده به Xbox Live.

حتی اگه این چیزایی که گفتم درست نباشه هم نمیشه بن شدن چند ماه پیش شما رو به این بن شده‌های جدید ربط داد، چون اگه سیاست اینه که کاربر ایرانی باید بن بشه، پس چرا توش وقفه‌ی چند ماهه میوفته و تازه از بین 100 نفر یه نفر بن میشه؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
حالا خیلی تو جریان قضایا نبودم و درست نمی‌دونم این پستت جدی بود یا تیکه انداختی به کسایی که بعد از بن شدنت این حرفا رو بهت زدن، اما اگه مایکروسافت بخواد به خاطر از ایران لاگین گردن بن کنه، صاف میره سراغ IP ها و مطمعنا اینقدر تا حالا سر موضوعات مختلف IP ایران دستش هست که راحت تو 5 دقیقه همه رو بن کنه، نه اینکه تو 100 تا فرند من که از ایران آنلاین میشن دو نفر بن شده باشن.

حساس‌ترین موضوعی که توی این روزا می‌تونه باعث بن شدن اکانت بشه(به غیر از کارای عجیب و غریبی که توی پست بالا بهش اشاره شده)، دور زدن تحریمای مایکروسافت واسه مارکت و خرید کردن هستش که توی ایمیلی که اون دوستمون گذاشت هم ازش با عنوان violation of US and international export laws یاد شده بود. از یک سال پیش، شما اگه از مارکت ویندوزفون و بدون وی پی ان خریدی انجام می‌دادی، 24 ساعت طول نمی‌کشید که به صورت تضمینی اکانتت بن می‌شد، چرا؟ چون اونجا(مارکت ویندوزفون) بر اساس دلار و واحد پول محلی بود و نظارت روش بیشتر، حالا هم که پوینت تبدیل به واحدهای پول محلی شده، گویا این حساسیت‌ها منتقل شده به Xbox Live.

حتی اگه این چیزایی که گفتم درست نباشه هم نمیشه بن شدن چند ماه پیش شما رو به این بن شده‌های جدید ربط داد، چون اگه سیاست اینه که کاربر ایرانی باید بن بشه، پس چرا توش وقفه‌ی چند ماهه میوفته و تازه از بین 100 نفر یه نفر بن میشه؟
کاملا داشتم تیکه میننداختم به کسانی که بعد از بن شدنم با من همین کار رو کردن. اینکه میگیم IP، منظور این نیست که هر کی از ایران بره لایو بن میشه. مسئله انجام خریده. وقتی خرید رو بسته روی ایرانی ها و ایرانی ها با هزار راه و روش و V-P-N و ... میرن خرید میکنن، میزنه بن میکنه. من الان از وقتی اکانت جدید ساختم هیچ خریدی انجام ندادم و فعلا هم که تا 1 سال ایران هستم، خریدی نخواهم کرد. فقط معمولی میرم لایومو بازی میکنم.

این هم که میگید چرا همرو باهم بن نمیکنه دلیلش اینه که برخلاف بن ویو ها، این تشخیص کاربر های خاطی رو ربات مایکروسافت انجام نمیده بلکه به صورت دستی چک میشه همش و دست انسانه. واسه همین زمان میبره تا یه لیستی جمع کنن. این سومین مرحله ای هست که اینطوری بچه ها رو بن کردن. ظاهرا هر 2-3 ماه یه بار باید منتظر بن شدن ایرانی ها باشیم.

و در آخر، مایکروسافت شرکت خیلی بامرامیه و اصلا هم عین خیالش نیست که تحریم کامپیوتری روی ایران برداشته شده و حتی گوگل که از سرسختان این تحریم بود، مارکتش رو روی ایران باز کرده. البته باز هم شرایط داره این باز شدن و ایرانی ها اجازه دارن دانلود های FREE رو انجام بدن که باز بر میگرده به همین خرید هایی که مایکروسافت به خاطرش بن میکنه.

از من میشنوید (اگر تا حالا شناسایی نشدید) از این به بعد سعی کنید هیچ خرید پولی ای انجام ندید.

amirhossein61

کاربر سایت
Sep 18, 2010
190
نام
Amir Hossein
خب یه سوالی با این توضیح ها وقتی که بازی های بزرگ بعدی مثل fifa 14 که به احتمال زیاد آنلاین پس دارن عرضه بشن ما پس چجوری باید آنلاین پس اونارو بخریم و بازی کنیم؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خب یه سوالی با این توضیح ها وقتی که بازی های بزرگ بعدی مثل fifa 14 که به احتمال زیاد آنلاین پس دارن عرضه بشن ما پس چجوری باید آنلاین پس اونارو بخریم و بازی کنیم؟
اولا که EA تمامی آنلاین پس هاشو برداشته و دیگه نیازی به خرید آنلاین پس نیست. دوما دیگه باید بعضی چیزها رو قبول کنید. یا خرید بشید و ریسک بن رو به عهده بگیرید یا هم از خیر بعضی از بازی ها بگذرید و از دیگر عناوین لذت ببرید.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
اولا که EA تمامی آنلاین پس هاشو برداشته و دیگه نیازی به خرید آنلاین پس نیست. دوما دیگه باید بعضی چیزها رو قبول کنید. یا خرید بشید و ریسک بن رو به عهده بگیرید یا هم از خیر بعضی از بازی ها بگذرید و از دیگر عناوین لذت ببرید.
البته ممكنه تا اون موقع فرجي بشه و شرايط تغيير كنه
البته احتمالش 1%

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر