امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
ربطی به آپدیت نداره، وگرنه همه‌ی ما ها بن می‌شدیم نه تعدادی از دوستان.
ولی امیدوارم کاربران به حرف اون موقع فردین رسیده باشن...
مایکرو بهتر بود که اخر نسلی یه خاطره ی خوب تو ذهن ما کپی خور ها بزاره نه اینطوری[-(:d
...
اره کپی بازی میکنیم ولی ادم که هستیم:|تقصیر ما چیه تو ایران نمایندگی مایکروسافت نداریم.این دیگه اخر بی انصافیه به خدا.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
مایکرو بهتر بود که اخر نسلی یه خاطره ی خوب تو ذهن ما کپی خور ها بزاره نه اینطوری[-(:d
...
اره کپی بازی میکنیم ولی ادم که هستیم:|تقصیر ما چیه تو ایران نمایندگی مایکروسافت نداریم.این دیگه اخر بی انصافیه به خدا.

بن ویو 2009 یادت نیست. :|

من تورو نمی دونم ولی اگه نمایندگی هم بود پولم به بازی اوریجینال نمی رسید.:D

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
بن ویو 2009 یادت نیست. :|

من تورو نمی دونم ولی اگه نمایندگی هم بود پولم به بازی اوریجینال نمی رسید.:D
بازی اوریج با قیمت واقعی چی؟فکر کردی قیمت بازی ها یی که میخری درسته؟همینطور قیمت کنسول ها .
خارج از ایران مردم واسه سرگرمی کنسول میخرن ولی تو ایران ما باید برای خرید کنسول مردم رو سرگرم کنیم (دلقک شدن برای کسب درامد) تا بتونیم کنسول بخریم:d

erfan.and.wwf

کاربر سایت
Nov 6, 2012
276
نام
عرفان
بازی اوریج با قیمت واقعی چی؟فکر کردی قیمت بازی ها یی که میخری درسته؟همینطور قیمت کنسول ها .
خارج از ایران مردم واسه سرگرمی کنسول میخرن ولی تو ایران ما باید برای خرید کنسول مردم رو سرگرم کنیم (دلقک شدن برای کسب درامد) تا بتونیم کنسول بخریم:d
دانیال تو خون کثیفتو قاطی نکن:d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
من از طریق Xbox.com می‌تونم وارد اکانتم بشم و اونجا هم موردی نداره؛ یعنی بن نشدم؟!
بعد یه چیزی، من دیروز وصل شدم و فهمیدم آپدیت می‌خواد با PC دانلود کردم ریختم تو 360 و بعدش هنوز آنلاین نشدم؛ ولی تو سایت Xbox.com می‌گه من کمتر از یک دقیقه پیش تو داشبورد بودم:|:D
به کسی هم اکانت ندادم.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی

من از سال 2007 که بازی ها قیمت ـشون مطلوب و تقریبا درست بود تا همین الان که قیمت ها تخیلی بوده کپی خور بودم.

درود
من از طریق Xbox.com می‌تونم وارد اکانتم بشم و اونجا هم موردی نداره؛ یعنی بن نشدم؟!
بعد یه چیزی، من دیروز وصل شدم و فهمیدم آپدیت می‌خواد با PC دانلود کردم ریختم تو 360 و بعدش هنوز آنلاین نشدم؛ ولی تو سایت Xbox.com می‌گه من کمتر از یک دقیقه پیش تو داشبورد بودم:|:biggrin1:
به کسی هم اکانت ندادم.

آنلاین شو فوقش بن یا هک شدی.:D

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من از سال 2007 که بازی ها قیمت ـشون مطلوب و تقریبا درست بود تا همین الان که قیمت ها تخیلی بوده کپی خور بودم.

آنلاین شو فوقش بن یا هک شدی.:D
باگ نمی‌تونه باشه؟!:-/ :D
آخه اکانت من که نه تا حالا گلد داشته نه یه قرون پوینت داره رو کدوم خری هک می‌کنه؟!:D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
باگ نمی‌تونه باشه؟!:-/ :D
آخه اکانت من که نه تا حالا گلد داشته نه یه قرون پوینت داره رو کدوم خری هک می‌کنه؟!:D
با سایت xbox.com هم بری تو اکانتت ثبت میشه.مثلا مینویسه یک دقیقه پیش آنلاین شدی.نترس هک نشدی.بن هم نشدی :d

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
هنوز ملت به لایو کانکت میشن؟!چقدر خوش شانسید شما:d

من دو هفته از هر دو طرف بن شدم(کنسول و پروفایل).پیگیری هم که کردم،همون جوابی رو گرفتم که چند ماه پیش فردین و بقیه گرفته بودن.ولی کلا خوش گذشت این چند روز آخر.از من میشنوید،شما هم کانکت بشید و لذت ببرید از این اوقات باقیمونده.اگر هم بن شدید،بزنید به حساب کپی خور بودنتون که سنگین نباشه:d

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان خوب من سابقم تو کنسول 1 سال و چند ماه هستش ولی گیم 18 سال کار میکنم با این حال مدت ها خوشحال بودم که این تاپیک نوشته و پست توش نیست ..ولی دوباره شروع شده ....من زمان موج halo& gear j رو یادمه که خوب بحث سرش زیاد بود الانم پست دوستان رو که میخونم حالم گرفته میشه یعنی فقط چون ما ایرانی ها یه agent نداریم باید از بازی کردن هم محروم شیم زور داره به خدا حالا من که نصف عمرم رو کردم ولی خوب بازم بازی میکنم ولی واقعا بازم نفهمیدم الان دلیل این کار چی بوده اگه از اپدیت بوده چرا همه بن نشدیم.که اپدیت کردیم ....من که تازه دادم دستگامو اپتیک و موتور اپتیک یا لنزشو عوض کردم 2 روز پیش گرفتم .حالا هم این مسئله ..بهرام جان شما که لطف داری بگو چی کار کنیم باشیم تو لایو نباشیم ..چون راه خرید هم من پیدا کردم تست کردم ولی خووب میترسیم والله.ممنون میشم ایشالله بن شدن هیچ ایرانی رو دیگه نبینیم.زور داره به خدا.

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
همین دو دیقه پیش یکی دیگه از فرندام بن شد/گیمرتگش:cz unkown /خدا کنه کسایی ک بن شدن کنسول بن نشده باشن/ظاهرا بن کردن اا هنوز ادامه داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر