امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
اول از همه به دوستان بابت بن شدنشون تسلیت میگم
دوم هم اینکه دوستان گرامی الان اگه ما بن شیم مثل قبل هاردمون قفل میشه آیا؟(دقیقتر بگم بعدش میتونیم gta بازی کنیم؟:|
نه فقط دسترسيت به لايو قطع ميشه

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
his email is to notify you that your Xbox LIVE account privileges have been permanently suspended due to marketplace theft
این نوشته اکانت بن شده !
آیا کنسول دوستانی که اعلام کردن هم بن شده !؟ یعنی با یه Account دیگه نمیشه آنلاین شد!؟

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
این نوشته اکانت بن شده !
آیا کنسول دوستانی که اعلام کردن هم بن شده !؟ یعنی با یه Account دیگه نمیشه آنلاین شد!؟

نه همون اکانت. می تونی یکی دیگه بسازی و بازی کنی . منم تا حالا یک قرون خرج اکانتم نکردم که هر وقت بن شد قصه ـشو نخورم.:D

hdpr

کاربر سایت
Aug 11, 2010
46
یعنی میخواید بگید چون از ایرانیم و خرید میکنیم بن میکنن؟ یکم مسخره نیست این حرف؟ :-/[/QUOTE
خير همچين حرفي نزدم
گفتم شايد اشتباهي در بن كردن بوده(كه فكر نكنم)
اخه من آخرين بار كه چيزي از marketplace خريد كردم يه سال پيش بود و كار غير قانوني هم نكردم حتي بازي هايي كه انلاين ميزدم original بود چند وقت پيش هم كه splinter cell گرفتم چون قبل از ريليز بود و اچيومنت گرفته بودم چند روز تا رليز صبر كردم وبعدش انلاين شدم

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوست عزیز شما گفتی قبل از ریلیز بازی کردی ولی افلاین خوب این تاریخ اچیومن و dl های گیم میمونه تازه اگه ساعت و zone رو درست نکنی به سال 2005 بر میگرده البته نمیگم دلیلش اینه ها ولی فرقی نداره بلاخره تشخیص میده وقتی گیم اسکورت ثبت بشه. در مورد اینکه ما ایرانی هستیم و بن شدیم یک خورده عجیب هست تو خرید اگه شیر کردیم نخوب 100% به گفته استاد بنده بهرام جان مدتی مایسادن تا بلک لیست کردن و تو تاریخ مشخصی برای خودشون شروع به کارشون کردن.دوستانی هم که دستگاهشون بن نشده فقط پرو فایل یک پروفایل دیگه میسازان.اگه بن هم بشی که دیگه انلاین نداری افلاین گیم میزنید.من هرچی میرم جلو تر رو دوستام میزنم همشون cod off coundot شدن.
راستی تو لیست فرندهامون اگه این بن شده های که نامردی در حقشون شده باشن موردی نداره البته قبلا شنیده بودم که باید پاکش کرد ممنون میشم بگید

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
سلام دوست عزیز شما گفتی قبل از ریلیز بازی کردی ولی افلاین خوب این تاریخ اچیومن و dl های گیم میمونه تازه اگه ساعت و zone رو درست نکنی به سال 2005 بر میگرده البته نمیگم دلیلش اینه ها ولی فرقی نداره بلاخره تشخیص میده وقتی گیم اسکورت ثبت بشه. در مورد اینکه ما ایرانی هستیم و بن شدیم یک خورده عجیب هست تو خرید اگه شیر کردیم نخوب 100% به گفته استاد بنده بهرام جان مدتی مایسادن تا بلک لیست کردن و تو تاریخ مشخصی برای خودشون شروع به کارشون کردن.دوستانی هم که دستگاهشون بن نشده فقط پرو فایل یک پروفایل دیگه میسازان.اگه بن هم بشی که دیگه انلاین نداری افلاین گیم میزنید.من هرچی میرم جلو تر رو دوستام میزنم همشون cod off coundot شدن.
راستی تو لیست فرندهامون اگه این بن شده های که نامردی در حقشون شده باشن موردی نداره البته قبلا شنیده بودم که باید پاکش کرد ممنون میشم بگید
تاریخش ثبت می شه اما با توجه به اینکه تاریخ دستگاه با از برق کشیدن ریست می شه . مدرکی بر کپی بازی کردن طرف نیست و منم نشنیدم کسی به این خاطر بن بشه . خودم تا حالا خیلی بازی قبل از ریلیز جهانی به صورت آفلاین بازی کردم و اچیومنت گرفتم بن هم نشدم . حتی halo 4 و reach رو هم که خیلی ها سرش بن شدن رو هم همین کارو کردم.

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
تاریخش ثبت می شه اما با توجه به اینکه تاریخ دستگاه با از برق کشیدن ریست می شه . مدرکی بر کپی بازی کردن طرف نیست و منم نشنیدم کسی به این خاطر بن بشه . خودم تا حالا خیلی بازی قبل از ریلیز جهانی به صورت آفلاین بازی کردم و اچیومنت گرفتم بن هم نشدم . حتی halo 4 و reach رو هم که خیلی ها سرش بن شدن رو هم همین کارو کردم.

ممنون من خودم هم گفتم ممکنه اصلا سر این نباشه ولی خوب تو همین تاپیک بچه ها نوشته بودن قدیم ها --شما درست میگی من خوب یه حدسی زدم حالت سوال ممنون که جواب دادی --ببخشید و شرمنده --یه سوالی هم دارم این جریان از کجا اب میخوره اخه البته جمعی میکم والله میترسیم بریم تو لایو اصلا .اینم شده مشکل.ممنون

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
dalile asli ban shodana transfere gheire ghanonie masalan yki y dlc mikhare khodesh download nmikone e b yki az refighash mide download kone bedone transfer (in ravesh ghanoni nist) nazdike 7 ta az friendam base inkar ban shodan/age dalilaye dge hm khastid begid k bgm

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
کاملا معلوم بود این اپدیت کذایی بیخود نیست

ربطی به آپدیت نداره، وگرنه همه‌ی ما ها بن می‌شدیم نه تعدادی از دوستان.
ولی امیدوارم کاربران به حرف اون موقع فردین رسیده باشن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر