امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
وقتی خرید رو بسته روی ایرانی ها و ایرانی ها با هزار راه و روش و V-P-N و ... میرن خرید میکنن، میزنه بن میکنه. من الان از وقتی اکانت جدید ساختم هیچ خریدی انجام ندادم و فعلا هم که تا 1 سال ایران هستم، خریدی نخواهم کرد. فقط معمولی میرم لایومو بازی میکنم.

از من میشنوید (اگر تا حالا شناسایی نشدید) از این به بعد سعی کنید هیچ خرید پولی ای انجام ندید.

یعنی کلا بازی ارکید یا dlc یا هرچیز نخریم ؟ من تو چند ماه پیش چندتا بازی ارکید گرفتم اکثرش هم توی تخفیف های هفتگی بوده ولی مشکلی نداشتم . نمیدونم شاید هم شناسایی کردنش زمان میبره ؟

shayan_ops

کاربر سایت
Jan 26, 2013
24
نام
shayan
آقا خود مایکرو زده نزدیک 200 نفر ایرانی و بن کرده.حالا گفته اگر اونایی که پروفایلشون بن شده سعی کنن آنلاین بشن /کنسولشون ام بن میشه.حالا قضاوت با خودتونه می خواید باور کنید.یا نه چون دیروز پدرمون درومد.تا اینا رو بفهمیم خود تیم بنر مایکرو از آدمای عادیم تشکیل شده.گفته دلیل بن کردن ایرانیا تحریم بوده/الان خود مایکرو ام مونده ایرانیا چجوری به لایو وصل میشن.اگر برید قسمت ساپورت....بگید من ایرانیم یارو میمونه چجوری لایوی.چون مایکرو قانونی واسه بن کردن کشور های تحریم نداشته.زده به علت دزدی از مایکروسافت.حالا اونایی که بن نشدن شانس آوردن .یا اونایی که چیز شکن شیر کردن هم خطر داره آنلاین شن.ولی هر چی باشه یکی مارو لو داده :)...حالا درسته تو بازی سنتر کسی بن نشده زیاد ولی بچه هایی ام که تو لایوند نصفشون بن شدن.اگر از 100 تا فرندت 2 نفر بن شدن شاهکاره.مایکرو نصف پولشو از من در می آ ورد دیوونست بگیره اکانت منو بعد 3 سال بن کنه؟ بعد یه مسعله ی دیگه اینه که بعضی از ایرانیایی که قبلا از ایران آن میشدن .الان از خارج آنلاین می شدن هم زمان با ما بن شدن.یا دوتا از دوستام که خارجن همیشه بازیا شونو باهم شریکی میکیرن .پس چرا اونا بن نشدن؟

Last edited by a moderator:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
2-3 روز پیش با کسی آلتیمیت میزدم طرف بعد بازی پرسید ایرانیی؟ یعنی بن میشم؟:D
حالا یه اشتباهی شده و از روی جهالت و نادانی فردین رو بن کردن دلیل نمیشه همتون کاسه چکنم چکنم بردارید که چون ایرانی بودیم بن شدیم!

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
۳ نفر هم از فرند لیست من بن شدن هر ۳ تاشونم اهل گلیچ بودن به نظرم به این موضوع ربط داره !!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
وصل شدن به لایو با ای پی ایران اشکالی نداره.اون ایجنت های ماکروسافت هم همیچی حالیشون نیست بجز تعدادیشون که سابقهشون زیاد من خودم هر روز با 2 3 تاشون چت میکنم :D
اینکه کسی بن میشه code of conduct رو زیره پا گذاشته و یکی از مواردشم اینکه استفاده ی غیر معمول از ایکس باکس لایو.
تا الان این تعدادی که بن شدن یکی از این موارد رو زیر پا گذاشتن و یه نکته ای هم هست که تو فروم های خارجی ماد اصلا کسی بن نشده تو این چند وقت به نظر من ماکروسافت زوم کرده رو این چنتا کشور تحریم و اینارو بیشتر برسی میکنه.شما یکم تو این فروم های غیر ایرانی بگردی میبینی که چه تعداد زیادیشون دارن از سیو و یا ماد های دیگه استفاده میکنن و بن نشدن.
یه ایمیلی هم که در باره وصل شدن به لایو از ایران بوده 5 6 ماهی هست ماکروسافت به بچه هایی که از ایران بن میشن میده و این خیلی عجیبه.ولی باز هم اطلاعات زیاد و درستی داخل اون ایمیل داده نمیشه و دلیلشم امنیت لایو هست. اگه هم کسی به دلیل دزدی از مارکت پلیس بن شده و فقط هم گلد خریده و پوینت نخریده شاید اگه با مدرک و رسید بتونن به ماکروسافت بگن که من این کد رو از یه جای معتبر خریدم و بن شدم شاید ماکروسافت آنبن کرد ولی باید متقاعد بشن که سایتی که شما ازش خرید کردی تو ایران یه سایت معتبر محسوب میشه.

- - -ویرایش - - -

۳ نفر هم از فرند لیست من بن شدن هر ۳ تاشونم اهل گلیچ بودن به نظرم به این موضوع ربط داره !!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
کسایی که از گلیچ استفاده میکنن و اسمشون رو جز اسم های اول لیدبورد میبرن احتمال بنشون خیلی زیاد هست.

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
بن کردنا هنوز ادامه داره یک نفذ دیگه هم 5 ساعت پیش بن شد/پارسال همین موقع لایو خیلی ها رو بن کرد /ک بعدا عذرخواهی کرده نفری 1600 پوینت و 3 ماه گلد داد/خدا کنه کسایی ک بن شدن الکی باشه/ولی امسال 100% میگن بن ها 4 دلیل داشته باشه /1-تحریم 2-ااستفاده بیش از حد از اکانت سیلور(ام اچ اف) 3-روش های غیر قانونی گرفتن دی ال سی و بازی ارکید 10 نفر از فرندام ک کنسول بن نشدن وقتی پرو جدید ساختن گفتن ایمیل برامون امده بود marketplace# /اون روش اینه ک یه دی ال سی بخری بعدش بدون دانلود بدی به ی رفیقات بعدش ک اون دانلود کرد خودت دانلود کنی (با این روش میتونی بدون ترنسفر بگیری.این روش قانونی نیست و خیلی ها باسه این بن شدن /تنها روش قانونی لایسنس ترنسفر/اگه کسی خواست گیمرتگه کسایی ک از این روش بن شدن رو بگم ی پست بزاره

- - -ویرایش - - -

اسم منم کسری هست /اون زمان ک ساختم ی سام الکی دادم گفتم بعدا عوض می کنم/ولی الان نمی تونم عوضش کنم

- - -ویرایش - - -

23 تا بن شدن داداش رامین

- - -ویرایش - - -

نوشته ک ایران و کره شمالی و سوریه و ... تحریمن و در صورت اتصال بن می شن/اخرش هم نوشته بو زمانی ک تو لایو ثبت نام کردی ی توافق نامه بین تو مایکروسافت بسته شده ک از کپی استفاده نکنی و ادرس فیک وارد نکنی و خیلی حرف های دیگه

- - -ویرایش - - -

این وسط کسی کنسول بن شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

به دی ال سی خریدن و بازی ارکید با وی پی ان هیچ ربطی نداره /من بعضی فرندام ک بن شدن تو عمرشون پوینت ندیده بودند په برسه خریده باشند

- - -ویرایش - - -

اینم بگم بازی کردن بازی کردن بازی ها قبل از ریلیز جهانی هم 99%احتمال بن شدن داره

آخرین ویرایش:

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
بن کردنا هنوز ادامه داره یک نفذ دیگه هم 5 ساعت پیش بن شد/پارسال همین موقع لایو خیلی ها رو بن کرد /ک بعدا عذرخواهی کرده نفری 1600 پوینت و 3 ماه گلد داد/خدا کنه کسایی ک بن شدن الکی باشه/ولی امسال 100% میگن بن ها 4 دلیل داشته باشه /1-تحریم 2-ااستفاده بیش از حد از اکانت سیلور(ام اچ اف) 3-روش های غیر قانونی گرفتن دی ال سی و بازی ارکید 10 نفر از فرندام ک کنسول بن نشدن وقتی پرو جدید ساختن گفتن ایمیل برامون امده بود marketplace# /اون روش اینه ک یه دی ال سی بخری بعدش بدون دانلود بدی به ی رفیقات بعدش ک اون دانلود کرد خودت دانلود کنی (با این روش میتونی بدون ترنسفر بگیری.این روش قانونی نیست و خیلی ها باسه این بن شدن /تنها روش قانونی لایسنس ترنسفر/اگه کسی خواست گیمرتگه کسایی ک از این روش بن شدن رو بگم ی پست بزاره

- - -ویرایش - - -

اسم منم کسری هست /اون زمان ک ساختم ی سام الکی دادم گفتم بعدا عوض می کنم/ولی الان نمی تونم عوضش کنم

- - -ویرایش - - -

23 تا بن شدن داداش رامین

- - -ویرایش - - -

نوشته ک ایران و کره شمالی و سوریه و ... تحریمن و در صورت اتصال بن می شن/اخرش هم نوشته بو زمانی ک تو لایو ثبت نام کردی ی توافق نامه بین تو مایکروسافت بسته شده ک از کپی استفاده نکنی و ادرس فیک وارد نکنی و خیلی حرف های دیگه

- - -ویرایش - - -

این وسط کسی کنسول بن شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

به دی ال سی خریدن و بازی ارکید با وی پی ان هیچ ربطی نداره /من بعضی فرندام ک بن شدن تو عمرشون پوینت ندیده بودند په برسه خریده باشند

- - -ویرایش - - -

اینم بگم بازی کردن بازی کردن بازی ها قبل از ریلیز جهانی هم 99%احتمال بن شدن داره
اینم اذافه کنم که بازی کردن قبل از ریلیز 100% احتمال بن داره

god of xb360

کاربر سایت
Mar 16, 2011
27
نام
ehsan
ببینید 2 دلیل وجود داره:یا باگ داشبورد جدیده یا هم که یه سری خیلی بد شانس اند که اونم سه دلیل داره:یا گیلچ زدن یا بازی قبل لیریز بازی کردن یا هم که ترنسفر و از این داستانا زیاد.من دیروز و دیشب کاملا تو لایو بودم هیچ مشکلی هم پیش نیومد.تا حالا خرید نکردم.ترانسفر نکردم.گلد هم هم از همون روشه میگیرم(روش قانونیه چون داری از خوده لایو میگیری).بعد یه چیز دیگه که یه ذره شایعه درست کردن:من اگه 90 تا فرند داشته باشم از 50 تاشون که ایرانی اند پرسیدم که یا چه دیسکی بازی میکنید گفتند که 97 در صد معمولی.از قدیمیای لایو هم پرسیدم بازم اونا هم با 97 بازی میکنند.ربطی به برنر و ترنکیت نداره.من تو عمرم کسی رو ندیده بودم که با 97 بازی کرده باشه و بن شده باشه.من خدمم 97 میزنم تا حالا هیچ مشکلی پیش نیومده.شایعه نکنید لطفا.

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
دوستان از دیروز تا الان همه ایرانی ها بن شدن و این اپدیت جدید Ip ایران و کپی بودن Xbox مشخص می کنه اگر کسی بن نشده فعلا online نشه
68.gif
GT: BLaZ3 i UniQu3

به هیچ وجه وصل نشین
.

god of xb360

کاربر سایت
Mar 16, 2011
27
نام
ehsan
دوستان حالا بر فرض به خاطر آی پی ایران باشه با PC هم تو اکانت لایو بریم ممکنه بن کنن؟:d

نه داداشی اصلا نیس همچین چیزی.مایکروسافت نمیاد کسی که منفعت براش داشته باشه الکی بن کنه !!! اونا که بن میشن بدون که یه ضرری چیزی بهش زدن که اونم بنشون کرده.از کره مریخ هم باشی آی پیت هم ماله اونجا باشه تا کاری نکنی چیزی نمیشه.همون کارای بالا گلیچ و ترانسفر و بازی قبل ریلیز و تمام.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
نه داداشی اصلا نیس همچین چیزی.مایکروسافت نمیاد کسی که منفعت براش داشته باشه الکی بن کنه !!! اونا که بن میشن بدون که یه ضرری چیزی بهش زدن که اونم بنشون کرده.از کره مریخ هم باشی آی پیت هم ماله اونجا باشه تا کاری نکنی چیزی نمیشه.همون کارای بالا گلیچ و ترانسفر و بازی قبل ریلیز و تمام.
شما که اینهمه اطلاعات خفن دارید و خودتون رو خدای ایکس باکس میدونید بهتره تشریف ببرید همون مایکروسافت کار کنید و الکی اینجا با اطلاعات اشتباه جواب مردم رو ندید چون فقط دارید بیسوادی خودتون رو نشون همه میدید.

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
یکی از دوست های منم بن شده! تا جایی که من میدونم هیچ کاری نکرده بود و هیچ دلیلی برای بن شدنش وجود نداشته! به احتمال زیاد این بن شدن ها اشتباهی بیش نیست!! بزدودی مایکرو از همه عذر خواهی میکنه ! ایمیلی هم که برای همه میاد " دزدی از مارکت مایکرو ست " !!!! شک نکنید اشتباه دارن میکنن، با پشتیبانی صحبت کنید و بهشون بگید ...

god of xb360

کاربر سایت
Mar 16, 2011
27
نام
ehsan
شما که اینهمه اطلاعات خفن دارید و خودتون رو خدای ایکس باکس میدونید بهتره تشریف ببرید همون مایکروسافت کار کنید و الکی اینجا با اطلاعات اشتباه جواب مردم رو ندید چون فقط دارید بیسوادی خودتون رو نشون همه میدید.

نه من بی سواد ام اصان شما خوبی !!‌!‌ من هیچ ادعایی ندارم و از همه نوووووب ترم !!!الکی هم به من گیر نده حوصلتم ندارم همین آی پی و تحریمم شما ها شایعه کردید همه جا !!! با آی پی هیچ کشوری کاری ندارن.من دوستم اسمش رامتین و توو ایران نیس.بازی اورجینال هم بازی میکنه.دیروز بن شد.به نظرتون چرا؟؟؟چون زیاد به یچه ها ترانسفر کرده بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر