امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

god of xb360

کاربر سایت
Mar 16, 2011
27
نام
ehsan
22-083702.jpg

با توجه به اینکه باز هم بحث بن شدن به دلیل ایرانی بودن وسط اومده لازم دونستم پست یکی از دوستانم(19rodar ) رو بذارم که چند وقت پیش با ساپورت مایکروسافت صحبت کرده بود دقیقا در مورد همین موضوع.مطالعه بفرمایید

-------------------------------------------------------------------

رفتم با همین انگلیسی دست و پا شکسته با ساپورت مایکروسافت صحبت کردم و موضوع را بهشون گفتم.این حاصل صحبت و جواب من با مایکروسافت است:

ابتدا من اینطور شروع کردم:

hello
i live in Iran. i want know if i connect Xbox live and play online with follow all of the microsoft rules, are you ban my console? i love Xbox and i want buy Xbox one for next Gen. please answer me.thanks

معنی: من در ایران زندگی میکنم.من میخوام بدونم اگر من به ایکس باکس لایو وصل بشم و آنلاین بازی کنم و با رعایت تمامی قوانین مایکروسافت آیا امکان دارد شما منو به خاطر ایرانی بودن بن کنید؟

بعد ایشان جواب داد:

66392932330499184097.jpg

میگه که منطقه شما هنوز ساپورت نمیشه اما می تونید استفاده کنید فقط قادر نیستید از کارت اعتباری خرید انجام دهید.در آخر هم میگه ما کنسول شما رو بن نخواهیم کرد.

بعد همانطور که می بینید جواب دادم که " میشه لطف کنید بگید این چیه؟( اون پیامی رو گذاشتم که الان یه عده(!) روش دارن جولان میدن که مایکروسافت به دلیل ایرانی بودن ما را بن می کند )

حالا تصویر دوم از چت رو ملاحضه بفرمایید:

12556025002032421662.jpg

ساپورت مایکروسافت با کمال تعجب می پرسد:کجا شما اینو دیدید؟
من جواب دادم: یکی از دوستام با یک مامور دیگر از مایکروسافت چت کرده و اون اینو بهش گفته ( که البته دروغ گفتم فقط خواستم ببینم جواب ایشان چیه :d )

و بعد جواب ساپورت این بود:

واقعا ببخشید به خاطر اطلاعات غلطی که به شما داده اند! شما هیچ خریدی از Xbox live انجام ندهید چون ممکن است نتیجه اش بن شدن کنسول شما شود.اما بدانید که شما رو به خاطر ایرانی بودن بن نخواهیم کرد.(این قسمت رو دورش تو جواب ساپورت ، خط تیره کشیدم)

پس دوستان کم بگید مایکروسافت به خاطر IP ایران ، ایرانی ها رو بن میکنه !! اصلا از این خبرا نیست.ایران هیچ خدماتی از Xbox live تو پوشش خودش ندارد و واسه همین طبق قوانین Xbox live حق خرید از لایو رو هم نداریم پس اگر کسی موارد زیر را رعایت کند هرگز بن نخواهد شد:

1 - عدم استفاده از بازی کپی
2 - عدم خرید از Xbox live
3 - عدم انتقال پروفایل شخصی
4 - عدم انجام گلیچ و هک
5 - رعایت سایر قوانین مایکروسافت در صفحه قوانین ایکس باکس لایو

بازم میگم : مایکروسافت به هیچ وجه کسی را تنها به خاطر ایرانی بودن بن نخواهد کرد.
دمت شوفاژ داداش.منم دارم به این جماعت از صبح همینو میگم.متاسفانه هیچ کس نمیخواد قبول کنه.

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
من نمی دونم چرل بعضیا اصرار دارن بگن مایکروسافت پاک و منزه اگه درست حافظم یاری کنه فردین خان گفته بود یکی از دوستانش تازه روز اول بود اومده لایو کنسولش هم تازه خریده بود یعنی عملا هیچکاری نکرده بود ولی همون شب اولی که وصل شد به لایو بن شد پس اونو چی میگید اون بنده خدا که کاری نکرده بود خلاصه اینکه این موج بن ممکنه دامن مارو هم بگیره :|
خدایی ما ایرانیا خیلی یبدبختیم...خیلی

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
یه عده هستن خوشون هر گونه کار خلافی(اعم از هک پوینت و خرید چندگانه از پروفایل و لایسنس ترنسفر بیش از حد و ...) انجام میدن بعد میان میگن آی مایکروسافت چرا ما رو به خاطر ایرانی بودن بن کرد، نه عزیزم مایکروسافت شما رو به خاطر ذات ایرانیت و کارهای خلافت بن کرده نه به خاطر موقعیت جغرافیایی ایران.

iliadar

کاربر سایت
Sep 27, 2012
48
نام
ايليا
پس دوستان کم بگید مایکروسافت به خاطر IP ایران ، ایرانی ها رو بن میکنه !! اصلا از این خبرا نیست.ایران هیچ خدماتی از Xbox live تو پوشش خودش ندارد و واسه همین طبق قوانین Xbox live حق خرید از لایو رو هم نداریم پس اگر کسی موارد زیر را رعایت کند هرگز بن نخواهد شد:

4 - عدم انجام گلیچ و هک

بازم میگم : مایکروسافت به هیچ وجه کسی را تنها به خاطر ایرانی بودن بن نخواهد کرد.

دست درد نکنه رفیق ولی این قسمت رو توجه نکردی که ما هممون اون 5 تا قانون رو رعایت نکردیم.

به هر حال خدا رو شکر هنوز من بن نشدم

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
اقا من دارم اون کسی رو می گم ک نوشته بود اکانت سیلور عامل بن نیست/منطورم فردین نیست/فردین ک همه پست هایی که ما ازش دیدیم منطقی و درست بود

Breaking Down

کاربر سایت
Jan 12, 2012
320
نام
vahab
Breaking Down

تنهایی به این نتیجه رسیدید؟ ما الان چندین صفحه است که خودمون رو مسخره کردیم؟ مسئله اینه که شماها حرف کس دیگه ای رو قبول نمیکنید. اگه زحمتی نباشه یکی دو صفحه قبل از این صفحه رو بخون ببین که قبل از شما من خودم اینا رو گفته بودم. خرید از لایو با توجه به قوانین مایکروسافت غیرقانونینه. با هر روشی که میرید دور میزنید و خرید میکنید باید بن شدنش رو هم به گردن بگیرید اما اگه هیچ خریدی انجام ندید و فقط برید تو لایو و ... هیچ مشکلی نیست.

خیر فردین جان،بنده نگفتم این رو تنهایی به نتیجه رسیدم! گفتم یکی از دوستانم یکی دو ماه پیش این موضوع رو میگفت اما مورد توجه هیشکی قرار نمی گرفت.من فقط نقل قول کردم.همین.

این موارد رعایت بشه هیچ ایرانی بن نمیشه

4 - عدم گلیچ و هک

توی تصاویری هم که درج شد از متن صحبت با Agent میشه بهترین پاسخ رو دریافت کنیم.اینکه هم بعضی دوستان میگن Agent های مایکروسافت هیچی بارشون نیست و ... تنها از فن بازی هست و شایدم عصبانیت از بن شدن وگرنه مگر میشه بهترین و عظیم ترین کشور جهان ( آمریکا ) آدم های بی سواد و نادون واسه یکی از بهترین شرکتهاش استخدام کنه؟!!

به خدا جبهه گرفتن و با عصبانیت حرف زدن خوب نیست، ما همه اینجا با هم دوستیم نه دشمن!

iliadar

کاربر سایت
Sep 27, 2012
48
نام
ايليا
اقا من دارم اون کسی رو می گم ک نوشته بود اکانت سیلور عامل بن نیست/منطورم فردین نیست/فردین ک همه پست هایی که ما ازش دیدیم منطقی و درست بود

منظورتونو متوجه نمیشم رفیق. آخه دلیلی برای بن بخاطر سیلور نداره

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
ببین منبشتر فرندام ک بن شدن اکانتشون سیلور بودن/بعدش اون گلده فقط برای ژاپنی هاست /ولی ی سری ایرانی بی جنبه میرن این ام اچ اف رو غارت می کنن و دیگه گلد نمی خرن در نتیجه مایکروسافت برای خودش هم ضرره وقتی کسی ازش گلد نخره در نتیجه میاد بن می کنه/تو پس های قبلی هم گفتم/80%فرندام ک بن شدن سیلور بودن

- - -ویرایش - - -

وقتی از این گلد های دو روزه استفاده کنی اکانتتو سیلور نشون میده/دلیل اصلی بن همون 4تاست که breaking down نوشته

- - -ویرایش - - -

مرسی ارین/واقعا همینه ک میگی

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
من خودم اکانتم سیلوره و 3 ماهه دارم با mhf انلاین میشم ....پس اگه به بن بود اولین نفر من باید بن میشدم ....بازم میگم اطلاعات غلط به ملت ندید!

iliadar

کاربر سایت
Sep 27, 2012
48
نام
ايليا
دوستان، من الان با ایجنت حرف زدم (بیکار بودم خواستم سرم گرم شه و فکر میکردم جوابی که شما گرفتید رو بگیرم اما جوابی که من گرفتم فرق داشت)

متن چت :
Adam: Regarding with your concern, it seems that there is no prior concern with regards to location or region for the violation, Ili.
Adam: You don't need to worry about it.
ili: ok so we can use xbox live without any worries ? right ?
Adam: Yes, that is correct.
Adam: We don't have such restriction to any location or region.
ili: oh, i found one of iranians contacted microsoft and they gave this answer... (2) violation of US and international export laws (TOU Section 1.10). Microsoft products and services may not be exported to countries currently listed as embargoed by the US State Department: • Burma (Myanmar) • Cuba • Iran • North Korea • Sudan • Syria Further attempts to connect to Xbox LIVE from Iran will result in immediate account suspension and console ban.
Adam: May I ask where you had located the information from?
Adam: Is it on our website?
ili: i think. it was in his email said xbox terms of use. also he asked one of the agents and told him
Adam: I see, regarding with this concern.
Adam: There is indeed a concern with the given list of location or region which is having the violation of US and international export laws (TOU Section 1.10).
Adam: The issue with not be able to use gold on your region yet, is because Xbox Live is officially launched yet.
Adam: Which you are unable to proceed with using your subscription.
Adam: However, you could then be able to proceed with the actual usage if you would go with V*N.
Adam: This is what you're setup is right now.
ili: but i bought my gold from local store for around $30
ili: ive been using live around a year
Adam: That is correct, you are able to use it without any issue if you
Adam: That is correct, you are able to use it without any issue if you're using the V*N setup.
ili: ok , so from now on i have to use V*N ? cuz i didnt use before
Adam: I would recommend that, so that you would encountered any issue with the connection.
ili: ok thanks
Adam: Here in Xbox, we do our best to make sure that you are given the best support that you deserve as our valued customer. Thank you for seeing the effort.
Adam: I'm glad that we were able to address the issue that you are having today.
Adam: Would there be anything else that I can assist you for today?
ili: no there isnt but im scared that i get banned becuz of connecting from iran
ili: its not really fair
Adam: I know right! However, there are a lot of consideration which is having this factor for the subscription.
Adam: International policies are being used for the setup for businesses.
ili: right then
Adam: However, Microsoft is looking forward to expanding to more areas and regions.
Adam: We're looking forward to a greater success and catering a lot more players in the world.
Adam: Feel free to contact us here for any other assistance needed.
Adam: Thank you for giving me the opportunity to assist you with your concern. I do appreciate your time and cooperation.
Adam: See you in game, Ili!
Adam: Enjoy your game time!!
ili: ok thank you too
Adam: You're most welcome!!
Adam: Thank you for contacting Xbox Customer Support! To end your chat session please click the

اما گذشته از متن چت این تکه مهمی که ازش کشیدم بیرون :

Adam: We don't have such restriction to any location or region.
ili: oh, i found one of iranians contacted microsoft and they gave this answer... (2) violation of US and international export laws (TOU Section 1.10). Microsoft products and services may not be exported to countries currently listed as embargoed by the US State Department: • Burma (Myanmar) • Cuba • Iran • North Korea • Sudan • Syria Further attempts to connect to Xbox LIVE from Iran will result in immediate account suspension and console ban.
Adam: May I ask where you had located the information from?
Adam: Is it on our website?
ili: i think. it was in his email said xbox terms of use. also he asked one of the agents and told him
Adam: I see, regarding with this concern.
Adam: There is indeed a concern with the given list of location or region which is having the violation of US and international export laws (TOU Section 1.10).
Adam: The issue with not be able to use gold on your region yet, is because Xbox Live is officially launched yet.
Adam: Which you are unable to proceed with using your subscription.
Adam: However, you could then be able to proceed with the actual usage if you would go with V*N.
Adam: This is what you're setup is right now.
ili: but i bought my gold from local store for around $30
ili: ive been using live around a year
Adam: That is correct, you are able to use it without any issue if you
Adam: That is correct, you are able to use it without any issue if you're using the V*N setup.

اون تیکه ای که خط کشیدم رو ببینید. داره میگه به دلایل تحریم سیستم ما نمیزاره شما به عضویتتون در لایو ادامه بدید. من فکر میکردم همون جوابی که شما گرفتید رو بگیرم (خودتون قضاوت کنید. نظری ندارم)

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
خداااا چرا قبول نمیکنید ایران و چنتا کشور دیگه جز لایو نیستن پس وصل شدن به لایو از ایران باعث بن شدن میشه یعنی شما یکسری از قوانین ماکروسافت زیر پا گذاشتین منظورم از این قوانین هم این هست که نه داخل کد اف کانداکت ثبت شده و نه اون ایجنت های مسخره ی ماکروسافت میگن.عید هم همین بحث بن کردن ایرانی ها شده بود من با 6 7 تاشون چت کردم نصفشون میگفتن اشکال داره نصفشون میگفن اشکال نداره اصلا این ایجنتت ها شونت شوتن بخدا من که خودم 7900 پوینت ازشون کلاه برداری کردم حالا شما هم برین تو گوگل یکم سرچ کنید میبینید مردم با چه دلایلی تونستن این ایجنت ها رو گول بزنن بخش بن کردن کاربران لایو هم از فروم و هم از ساپورت چت متفاوت هست.حالا ممکنه بعضی ها بگن چرا ماکروسافت نمیاد ای پی کل ایران رو ببنده؟چون یه امریکایی با ای پی ایران وصل شه باید اون هم بن شه؟به هر دلیلی شاید کلن امریکایی مقیم ایران باشه بخدا ماکروسافت مشتری هاش براش خیلی مهمه برا همین با بات دیگه بن نمیکنه.
اصلا میخواین همه ی این چیزایی که من گفتم رو قبول نکنید ولی شما جای ماکروسافت یکم فکر کنید مرض ندارین الکی مردم رو بن کنید مخصوصا نسل داره عوض میشه و ممکنه فن هاشو ز دست بده.
این رو هم اضافه کنم تو فروم های امریکایی(اونا خودشون از هر مادری و تقلب کار و کلاه بردار ایرانی تو کارشون مهارتشون بیشتره)پس ماکروسافت اونا رو باید زود تر بن کنه .
این حقیقت داره و ماکروسافت یه 6 7 ماهی هست که داره به دلیل ایرانی بودن ما بنمون میکنه حالا برا بعضی ها دلیل دزدی از مارکت پلیس گذاشته برا بعضی ها یه چیزه دیگه منم چند وقت پیش بن شدم هر کاری کردم نگفتن دلیل بن شدن رو.
یه قوانینی دارن این تیم بن که دلیل درست و حسابی به کسی تحویل نمیدن.اگه هم بن کنسول شده باشین اروری که میده اخرش به این حرفم اشاره مکنه میگه ما اطلاعات بیشتری نمیدیم برا امنیت سرور لایو و دیگران در لایو.

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
برو این لینک/ببین اونجا هم نوشته گلد 2روزه نزنید پردیس گیم - مشروح مطلب

تو این لینک حرفی از گلد 2 روزه نزده و اونم فقط نظر یه کاربر بوده که گفته گلد مجانی نزنید .... هیچ مدرکی نیست که مایکرو بخواد بابت گلد 2 روزه بن کنه .... هر چند که دیگه mhf کار نمیکنه و هر چی کد مونده از قدیم گرفته شده و الان استفاده میشه....

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
یه چیز یادم رفت بگم/الان شما با ایکس باکستون برید ی پروفایل بسازید بعدش تو لوکیشن برید اونجا پاکستان رو گذشته ک انتخاب کنید ولی ایران رو نزشته /این یعنی ایران تحریم یا ما از پاکستانی ها بدبختریم ؟؟؟؟کدوم رو میگید شما؟؟؟خب معلومه چون تحریمیم دیگه/و اینم بگم ک یه مرحله قبل از دانلود پروفایلتون یک توافق نامست بین شما و مایکروسافت/طبق اون قرار داد شما نباید کپی استفاده کنید /ادرس فیک نزنید و..../مشکل ما ایرانی ها ساده بودن /حاضرم قسم بخورم ک شاید 1% ایرانی ها اون توافق نامه رو نخوانده باشند/اونجا امیریکاست -ایران نیست ک بازی بری بخری دونه 5 تومان برای مثال دیابلو3 ایکس باکس 59$ پیش فروش / برای اونا ضرره/

آخرین ویرایش:

iliadar

کاربر سایت
Sep 27, 2012
48
نام
ايليا
اینا چیزی حالیشون نیست یارو داره یه قسمتش میگه * پی ان وصل کن.باو اخه وصل شدن به لایو بصورت غیر عادی باعث بن میشه تو خود کد اف انداکت همینو گفته به یارو میگفتی اقا شما همون افغانی سر کوچه ی ما نیستی؟
اینا یه بار هم کد اف کانداکت رو نخوندن
یه بار با یکیشون چت میکردم یارو برگشته میگه من از اشپزی خوشم میاد میخوام امشب پاستا بپزم بعد از من میپرسه:تو چی تو از اشپزی خوشت میاد؟
=)) بخدا اول چت به جای اینکه جواب منو بده داشت اینارو میگفت :)) فک کنم یارو رفتگر شهداری هست موقعی که حوصلش سر میره میاد تو چت انلاین با مردم حرف میزنه :))

تازه یه تیکه هایی هم اخراش حذف کردم. طرف میگفت ما به زودی میایم ایران بیزنس بزنیم.
اینم متنش :
Adam: I know right! However, there are a lot of consideration which is having this factor for the subscription.
Adam: International policies are being used for the setup for businesses.

ili: right then
Adam: However, Microsoft is looking forward to expanding to more areas and regions.
Adam: We're looking forward to a greater success and catering a lot more players in the world.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر