امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
تازه یه تیکه هایی هم اخراش حذف کردم. طرف میگفت ما به زودی میایم ایران بیزنس بزنیم.
اینم متنش :
Adam: I know right! However, there are a lot of consideration which is having this factor for the subscription.
Adam: International policies are being used for the setup for businesses.

ili: right then
Adam: However, Microsoft is looking forward to expanding to more areas and regions.
Adam: We're looking forward to a greater success and catering a lot more players in the world.
این ها رو منم ازشون زیاد شنیدم نمیخوام از خودم زیاد تعریف کنم ولی من خودم استاد چت باهاشون هستم و خودم با یسری دلیل تونستم گولشون نزنم من سال پیش روزی با 10 تاشون چت میکردم.b-)
حالا از بحث بن دور نشیم :D
هر کی بن نشده این 2 هفته ی اخر تابستون رو بشینه تخت بازی کنه راحت اگه هم بن شدین برا ادامه ی سال یا صبر کنید که ایکس باکس یک بیاد یا ایکس باکس بن شدتونو با یکی که میخواد جی تگ کنه عوض کنید و دوباره بشنین تخت بازی کنید.لول

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
لطفا اسم لایسنس هم کسی نیاره من لایسنس ده نفر رو زدم/لایسنس ترنسفر یک روش کاملا قانونی ک خوده مایکروسافت گذاشته/2 روش هست ک خیلی ها باسه این بن شدن/1-یک نفر دی ال سی می خره خودش دانلود نمی کنه میده به رفیقش دانلود می کنه بعدش خودش /به کمک این روش می تونی بدون زدن گزینه لایسنس ترنسفر دی ای سی رو بگیری/ک خیلی ها باسه این روش بن شدن(امسال درصد کنسول بن کم تر از پارساله)خیلی ها پروفایلشون بن شده 2-این روش اینه چیزی ک میخوای رو از پروفایل طرف دانلود کنی رو دانلود می کنی /بعدش یک لحظه با پروفایل طرف ان میشی بعدش ساین ات و دوباره با مال خوذت انلاین میشی ///// هر دو روش بدون زدن ترنسفر انجام میشه//ک عواقبش رو دیدیدن

- - -ویرایش - - -

ببین عزیز گلد دو روزه مختص به ژاپنی هاست /این ایرانی های حقه بازن ک اینا رو می فهمن/تو وقتی نمیری گلد بخری برا مایکروسافت سودی نداره/باز هم میگم اون فقط برای ژاپنی هاست ک کپکام میاد به هرکس ک میاد لایو 2 روز اموزشی بدی /اگه بخونی نوشته 2day gold trial/یعنی برا تست /حالا این ایرانی های بی جنبه میرین 10000000000000000000 پروفایل می سازن و گلد می گیرن

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
لطفا اسم لایسنس هم کسی نیاره من لایسنس ده نفر رو زدم/لایسنس ترنسفر یک روش کاملا قانونی ک خوده مایکروسافت گذاشته/2 روش هست ک خیلی ها باسه این بن شدن/1-یک نفر دی ال سی می خره خودش دانلود نمی کنه میده به رفیقش دانلود می کنه بعدش خودش /به کمک این روش می تونی بدون زدن گزینه لایسنس ترنسفر دی ای سی رو بگیری/ک خیلی ها باسه این روش بن شدن(امسال درصد کنسول بن کم تر از پارساله)خیلی ها پروفایلشون بن شده 2-این روش اینه چیزی ک میخوای رو از پروفایل طرف دانلود کنی رو دانلود می کنی /بعدش یک لحظه با پروفایل طرف ان میشی بعدش ساین ات و دوباره با مال خوذت انلاین میشی ///// هر دو روش بدون زدن ترنسفر انجام میشه//ک عواقبش رو دیدیدن

- - -ویرایش - - -

ببین عزیز گلد دو روزه مختص به ژاپنی هاست /این ایرانی های حقه بازن ک اینا رو می فهمن/تو وقتی نمیری گلد بخری برا مایکروسافت سودی نداره/باز هم میگم اون فقط برای ژاپنی هاست ک کپکام میاد به هرکس ک میاد لایو 2 قروز اموزشی بدی /اگه بخونی نوشته 2day gold trial/یعنی برا تست /حالا این ایرانی های بی جنبه میرین 10000000000000000000 پروفایل می سازن و گلد می گیرن
اینم اضافه کنم که اگه لایسنس معمولی باعث بن شدن میشد الان باید تو فروم های خارجی هم خیلی ها بن میشدن.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی

- - -ویرایش - - -

ببین عزیز گلد دو روزه مختص به ژاپنی هاست /این ایرانی های حقه بازن ک اینا رو می فهمن/تو وقتی نمیری گلد بخری برا مایکروسافت سودی نداره/باز هم میگم اون فقط برای ژاپنی هاست ک کپکام میاد به هرکس ک میاد لایو 2 روز اموزشی بدی /اگه بخونی نوشته 2day gold trial/یعنی برا تست /حالا این ایرانی های بی جنبه میرین 10000000000000000000 پروفایل می سازن و گلد می گیرن
حالا انقدر از ایرانی ها بد نگو خودتم ایرانی هستی ها.
این روش رو هم تو یوتیوب پخش کردن و ایرانی ها این وسط این روش رو پیدا نکردن.

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
دوستان الآن هم از سایت XBOX.com هر کاری میکنم Sign In نمیشه و ارور میده :|
قضیه چیه؟!
ba82a068e24245651.jpg

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
میدونم داداش درست میگی /ولی خارجی ها اینقدر حوصله ندارن برن پروفایل بسازن/ببین من گیمر تگه یک نفر رو اگه خواستی بهت میگم که یک شاید بگم بالای 8 ماه داره گلد دو روزه می زنه/ب نطرت خارجی ها حوصله دارن هر دو روز یک پرو ژاپن بسازند؟؟؟

- - -ویرایش - - -

1-از لایو بن شدی؟؟؟ 2-من این ارور رو وقتی به ساپورت می رفتم می زد /ولی اگه ترجمه کنی نوشته داریم سایت رو اپدیت می کنیم و به زوزی زود این کار رو انجام میدیم (دارن تعمیر می کنن)

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
میدونم داداش درست میگی /ولی خارجی ها اینقدر حوصله ندارن برن پروفایل بسازن/ببین من گیمر تگه یک نفر رو اگه خواستی بهت میگم که یک شاید بگم بالای 8 ماه داره گلد دو روزه می زنه/ب نطرت خارجی ها حوصله دارن هر دو روز یک پرو ژاپن بسازند؟؟؟

- - -ویرایش - - -

1-از لایو بن شدی؟؟؟ 2-من این ارور رو وقتی به ساپورت می رفتم می زد /ولی اگه ترجمه کنی نوشته داریم سایت رو اپدیت می کنیم و به زوزی زود این کار رو انجام میدیم (دارن تعمیر می کنن)

نه داداش بن نشدم...
با شیلتـــر شــکن هم میرم همین ارور رو میده.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
تازه یه تیکه هایی هم اخراش حذف کردم. طرف میگفت ما به زودی میایم ایران بیزنس بزنیم.
اینم متنش :
Adam: I know right! However, there are a lot of consideration which is having this factor for the subscription.
Adam: International policies are being used for the setup for businesses.

ili: right then
Adam: However, Microsoft is looking forward to expanding to more areas and regions.
Adam: We're looking forward to a greater success and catering a lot more players in the world.
کسی اینجا چیزی راجب به بیزینس زدن تو ایران میبینه؟! :-/ عجب...

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
دوستان الآن هم از سایت XBOX.com هر کاری میکنم Sign In نمیشه و ارور میده :|
قضیه چیه؟!
ba82a068e24245651.jpg
منکه نمیتونم الان از کنسول استفاده کنم ولی اگه میخوای دلیلشو بدونی برو با ایکس باکست یه تست بگیر اونجا ارور رو گفته و توضیح داده(اگه لایو هم مثل سایتش خراب نباشه)البته مربوط به بن نمیشه :D

- - -ویرایش - - -

مثل اینکه سایت درست شد :D

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
منظورش این ک ما در اینه می خوایم مایکروسافت رو گسترش بدیم و به تمامی کشورا ببریم//ولی من از پارسال باشون صحبت کردم همین و گفتند /سوالم ازشون این بود ک چرا وقتی من می خ.ام از استور خرید کنم ی اروری میده/گفتش چون تو ایرانی و ای پی شما را بلاک کردیم/یعنی از پارسال تا الان هنور میگن می خواهیم به کشورای دیگه هم انتقال بدیم؟؟:-//یعنی این چت مایکروسافت واقعا مارو مسخره کرده

- - -ویرایش - - -

از اول گفتم ک نوشته داریم سایت رو تعمیر می کنیم

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
یکی از دوست های منم بن شده! تا جایی که من میدونم هیچ کاری نکرده بود و هیچ دلیلی برای بن شدنش وجود نداشته! به احتمال زیاد این بن شدن ها اشتباهی بیش نیست!! بزدودی مایکرو از همه عذر خواهی میکنه ! ایمیلی هم که برای همه میاد " دزدی از مارکت مایکرو ست " !!!! شک نکنید اشتباه دارن میکنن، با پشتیبانی صحبت کنید و بهشون بگید ...

:):)
خب ما هم بن شدیم.
ولی یه موضوعی هست که یه نفر از رفیقام که ایرانی هست و توی آمریکا زندگی میکنه و تماما بازیهاش اورجینال هست رو بن کرده.
حالا سوال من اینه که ایشون هم غیر محاز بودن از مارکت خرید کنند ؟
من هم یه سالی میشد که خرید نکرده بودم از مارکت. آخرین خرید هام هم بدون فندق شکن بود.
در آخر هم ، مایکروسافت گُو تو دِ هِل...:d

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
منظورش این ک ما در اینه می خوایم مایکروسافت رو گسترش بدیم و به تمامی کشورا ببریم//ولی من از پارسال باشون صحبت کردم همین و گفتند /سوالم ازشون این بود ک چرا وقتی من می خ.ام از استور خرید کنم ی اروری میده/گفتش چون تو ایرانی و ای پی شما را بلاک کردیم/یعنی از پارسال تا الان هنور میگن می خواهیم به کشورای دیگه هم انتقال بدیم؟؟:-//یعنی این چت مایکروسافت واقعا مارو مسخره کرده

- - -ویرایش - - -

از اول گفتم ک نوشته داریم سایت رو تعمیر می کنیم
ببین دوست عزیز اینکه تحریم رو بردارن مربوط به اونا نمیشه و خود ماکروسافت میخواد از تمام نقاط جهان لایو قابل استفاده باشه ولی بخاطر تحریم ها و قوانین امریکا ماکروسافت اجازه نداره همچین کاری بکنه حالا اگه هم لایو برا ما باز شه ممکنه کلن بزنن *یلترش کنن. :|

- - -ویرایش - - -

:):)
خب ما هم بن شدیم.
ولی یه موضوعی هست که یه نفر از رفیقام که ایرانی هست و توی آمریکا زندگی میکنه و تماما بازیهاش اورجینال هست رو بن کرده.
حالا سوال من اینه که ایشون هم غیر محاز بودن از مارکت خرید کنند ؟
من هم یه سالی میشد که خرید نکرده بودم از مارکت. آخرین خرید هام هم بدون فندق شکن بود.
در آخر هم ، مایکروسافت گُو تو دِ هِل...:d
معمولا کسایی که از ایران میرن امریکا و به لایو وصل میشن دستگاه کپی دارن
و البته بلاخره از ایران که قبلا وصل شده.(من خودم هم همچین دوستی دارم ولی هنوز چک نکردم ببینم بن شده یا نه)

samie

کاربر سایت
Nov 24, 2010
37
کسایی که بن شدن نگران نباشن به احتمال زیاد مثل دو سال پیش بعد از تغییر دشبورد سیستمشون قاطی کرده بن کرده بعضیارو بعد از یک ماه ماکسیمم از بن درتون میاره و معذرت خواهی میکنه 2 سال پیش 3 ماه گلد با 1600 پوینتم داد.نگران نباشید

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
کسایی که بن شدن نگران نباشن به احتمال زیاد مثل دو سال پیش بعد از تغییر دشبورد سیستمشون قاطی کرده بن کرده بعضیارو بعد از یک ماه ماکسیمم از بن درتون میاره و معذرت خواهی میکنه 2 سال پیش 3 ماه گلد با 1600 پوینتم داد.نگران نباشید
اگه اینطوری که شما میگی بود نباید این همه ایرانی با هم بن میشدن.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر