امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ما اولین افراد نیستیم.قبل از ما 7-8 نفر از جمله فردین و سینا بن شدن.
7-8 نفر نیست. شاید بتونم بگم بالای 50 نفر بن شدن تو این مدت. 7-8 نفر که از همین تبریز ما بن شدن. بچه های دیگر شهر ها هم میگفتن که 3-4 نفر از لیست هر کودوم بن شدن دارن بین دوستاشون.

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
ما اولین افراد نیستیم.قبل از ما 7-8 نفر از جمله فردین و سینا بن شدن.

اول اینکه با بچه‌های که بن شدند احساس همدردی می‌کنم

من همهٔ اینارو میدونم و ماه‌ها هست به این تاپیک سر میزنم و نظرات رو می‌خونم
اما تمام این رویدادها ضدو نقیض هستند.، نمی‌شه ۱۰۰% گفت فقط به خاطره ایرانی‌ بودن هست، شاید ۹۰% اینطور باشه
چند ماه پیش تو این تاپیک شایعه شد همهٔ ایرانیهارو به جرم ایرانی‌ بودن بن میکنند
سوال من این بود که اگر ۱۰۰% به خاطره ایرانی‌ بودن هست چرا همهٔ ایرانیها رو بن نمیکنند؟
فقط ماهی‌ چند نفر؟
اینها همش ضدو نقیض هست
من ۳۰ تا دوست ایرانی‌ تو لایو دارم تاحالا نشنیدم کسی‌ بن شده باشه
شاید مایکرو جوابی نداشته باشه و اون مسئلهٔ قومیت و تحریم،... رو بهونه کرده,
شایدم واقعا ایرانیها رو دارند بن میکنند :|

آخرین ویرایش:

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
با این حساب بی خیال X1
خیلی هم دلت بخواد از ایران وصل شیم لایو )x
بن شدن واسه ما ایرانیها مثل شتر مرگه که در خونه هر کسی میخوابه دیر و زود داره, یکی همون لحظه به دنیا اومدن(وصل شدن اولیه) بن میشه یکی هم عمر نوح نصیبش میشه.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
یک راه هست برای بن نشدن اون هم وصل شدن با V P N و نرم افزار های تغییر آیپی هست ولی اونجوری پینگ با ایرانی ها قرمز میشه
اگه برا این میگی که با ای پی ایران مایکروسافت مشکل داره پیدا کردن ای پی مبدا برا ماکروسافت کاری نداره.در ضمن مگه اصلا با نرم افزار تغیر ای پی میشه بازی کرد (بزور وصل میشه به لایو با پی ان)

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
اگه برا این میگی که با ای پی ایران مایکروسافت مشکل داره پیدا کردن ای پی مبدا برا ماکروسافت کاری نداره.در ضمن مگه اصلا با نرم افزار تغیر ای پی میشه بازی کرد (بزور وصل میشه به لایو با پی ان)
این که بتونه چک کنه با این که چک کنه فرق داره اگر میخواست اون طوری کنترل کنه شما هیچی از استور نمیتونستی بخری!
من خودم با تغییر آیپی وصل شدم مشکلی نبوده جز پینگ بد با ایرانیا

Dahaka 7

کاربر سایت
Sep 9, 2010
60
من میخوام بازهای lt2 رو به روش title update روی lt3 در لایو بازی کنم بازی هایی مثله GO3 , BF3
استفاده از این روش خطر بن شدن از لایو رو هم داره ؟

ramin.ps

کاربر سایت
Jul 8, 2013
166
نام
ramin
من ایکس باکس که به اینترنت وصل میکنم زمان تست کانکشن به ایکس باکس لایو که میخواد وصل شه ارور service alert میده میخواستم بدونم امکان داره بن شده باشم.

amir032

کاربر سایت
Mar 13, 2013
12
نام
امیر
دوستان یه سوال
من دیروز بن شده پروفایلم و باید امروز 2013/7/25 باز بشه ولی هنوز باز نشده
ارور هم که میده میگه[h=2]It appears you've found a glitch in the system.[/h]
date:7/25/2013 1:52:23 PM

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
هیچوقت مایکرو تنها به خاطر آی پی ایرانی بودتن کسی رو بن نمیکنه.وگرنه این همه مدت چرا اینطوری نکرد؟یه حرفایی میزنید آدم دوست داره سریع ایکس باکس وان بخره:d چه ربطی داشت اصلا( اینا همش تقصیر نیماست:d)

scofild

کاربر سایت
May 9, 2012
113
نام
amir ali
مایکرو بهمون گفته واسه آی پی بوده اونوقت میگی گلد 2 روزه؟؟آخه اصن ربطی نداره.خدا وکیلی این حرف ها که بعد میان میگین از بن بدتره.
پ.ن:تازه میفهمم فردین تازه در ابعاد سنگین تر چه سختی ی بهش وارد شد
رامین جان فدات تو که یه هزارتومنی هم خرج گیمر تگت نکردی که غم غصه گرفتت فقط توش کلی بازی ارکید بود که پوینت خریدشو از bing بدبخت با 80000000000 تا اکاانتی که داشتی میگرفتی!!!!
گلد هم از اون روزی که اون سایته مجانی داد یدونه نخریدی همش مجانی بوده؟!!!!
العان براچی ناراحتی عزیزم؟ یکی دیگه پروفایل بسازبیا با بچه ها شبا بتلفیلد میزنیم تاصبح تو هم باشی

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
scofild@
امید وارم هیچ وقت بلایی مثل بن شدن سرت نیاد.اما این داستان بن شدن بخاطر IP ایران هم یک موضوع جدید نیست اما ماکروسافت برای خیلی از بن شده ها دلیل قانع کننده نیاورده .یکی از دوستان نزدیک من فقط و فقط FIfa بازی می کنه ،دستگاهش هم اورجینال است هیچ بازی دیگری تاحالا نصب نکرده بود نه اهل Cheat و این چیزا بوده نزدیک به 2 سال و خورده ای هم فقط آنلاین بازی می کرد .متاسفانه دو هفته قبل بن شد هیچ جواب درستی بهش ندادن بغیر از همین پاسخ هایی بی منطقی که به بقیه دادن.
پس زیاد خوشحال نباش که شما بن نیستی و 100 نفر دیگه بن شدن دیر یا زود یغه همه را می گیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر