امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
اینطور نیست عزیزمن. پیشنهاد میکنم یه سر به این لینک بزنی:
Console Suspensions - Xbox.com
تعداد دلایل زیاده. هر کدومو اگه رعایت نکنی احتمال بن شدنت زیادتر میشه. اونایی که دادم فقط بخشی از اوناست.
داداش مثل اینکه جواب من درست دستت نیومد/:)
الانم میگم هیچ ربطی به share هم نداره .هر کی هم گفته نمیدونه چی گفته /:) این طور که شما فرمودید باید اوریجینال بازها هم بن میشدن چون اونا هم از این روش استفاده میکنن ولی جالب اینجاست که اونا بن نمیشن میدونید چرا؟:)) چون دیسک و بازی اوریجینال دارن داداش من:x 4 سال پیش که از این share اینا که خبری نبود پس چرا بن میشدن؟
این خوزعبلاتی هم که تو support مایکروسافت هست فقط یه عده مثل شما رو گول میزنن:d
موفق باشی عزیز.:-*

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
اگه بخواد به خاطر دیسک کپی بن کنه که از فردا همه ایرانی ها تک تک بن میشن.نمیدونم چرا هنوز دلیل رو واسم نفرستاده!!

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
الانم میگم هیچ ربطی به share هم نداره .هر کی هم گفته نمیدونه چی گفته /:) این طور که شما فرمودید باید اوریجینال بازها هم بن میشدن چون اونا هم از این روش استفاده میکنن ولی جالب اینجاست که اونا بن نمیشن میدونید چرا؟:)) چون دیسک و بازی اوریجینال دارن داداش من:x 4 سال پیش که از این share اینا که خبری نبود پس چرا بن میشدن؟
خب دوست عزیز از اوریج باز ها کسایی رو داشتیم که بن شدن.

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
دلیل بن شدن کلا معلوم نیست به ساپورت هم نمیشه اعتماد کرد یادم میاد یه خارجی خیلی بن شده بود(بیش از 10 بار)آخر هم اومد یه اذیتی مایکروسافت رو کرد!(قربون حافظه برم!)
یعنی کسی که ارجینال هم بازی میکنه بازم ممکنه بن بشه یادتون اگه باشه سر Cod Bo بود که مایکروسافت گفته بود هر که صلیب شکسته یا همینطور چیزی به عنوان emblem بگزاره بن میشه!
کپی بازی کردن یکی از دلایل بن هست ولی دلیل اصلی بن نیست!
یکی از فرندهای خارجیم هم بن شد به خاطر اینکه مشکل داشت و تو bio چیزهای مشکل دار نوشته بود!
در مورد تغییر گیمر پیکچر با ساپورت یه بار من حرف زدم گفتم اگه مثلا با نرم افزار های متفرقه و با استفاده از فلش عوضش کنم مشکلی نیست گفت فقط اون هایی که تو لایو هست حق استفادش رو داری پرسیدم اگه این کار رو بکنم بن میشم گفت معلوم نیست!
من گیمرپیکچرم پرچم ایران بود بعد از صحبت با ساپورت عوضش کردم و یه دونه از پیش فرض ها گزاشتم!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
قربونت برم عقل کل من :D :-* دیسک هایی که من آنلاین میزنم اورجینال بودن اونموقع که من بن شدم :-*

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
قربونت برم عقل کل من :D :-* دیسک هایی که من آنلاین میزنم اورجینال بودن اونموقع که من بن شدم :-*
داداش یه چیزی میگید شما ها :))
دیسکت اوریجینال بوده درست ولی کنسولت چی؟ نگو که کنسولت کپی خور نیست :d
اون فرموری(LT+) که رو دستگات میریزی کلا دست کاری شده هست . به نظر شما منظقی هست یا نیست؟
در ضمن من گفتم هم دیسک هم کنسول .:bighug:

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
فردین رو نیاین چیزی بگین خود مایکروسافت نمیخواست از کارش عقب نشینی کنه وگرنه واسه هیچی بن شد.منم احتمال میدم مثل فردین واسه آی پی بن بشم.اینطوری باید نگران بشیم یکم چون نشون میده داره استارت اینکار زده میشه.
--
ایول این احتمال امکانش هست یعنی همون ip. ولی share آخه چه ربطی به بن شدن داره ؟
کی گفت share؟؟:dتا دلیلی اعلام نشه نمیشه تشخیص درستی داد.من حالا ببینم چی میگن میام اینجا میگم چی شده.

آخرین ویرایش:

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
فردین رو نیاین چیزی بگین خود مایکروسافت نمیخواست از کارش عقب نشینی کنه وگرنه واسه هیچی بن شد.منم احتمال میدم مثل فردین واسه آی پی بن بشم.اینطوری باید نگران بشیم یکم چون نشون میده داره استارت اینکار زده میشه.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
برای ما هنوز e-mail هم نیومده. به همین خاطر رفتم دیروز با ساپورت صحبت کردم که چرا هنوز ایمیل نیومده. اونم گفت تا چند ساعت دیگه منتظر باش حتما میرسه دستت. الان نزدیکه 20 ساعته که هنوز ایمیلی نرسیده. با این شرایط فکر کنم دلیل بن شدن همون به خاطر IP و ایرانی بودن باشه.
الان داشتم فرومشون رو میدیدم به یه نفر دیگه جواب دادن ولی به من جوابی ندادن هنوز. جالبه به اکثر اونایی که کنسولشون بن شده نگاه میکنم این دلایلو زیرش آوردن:
نمیدونم به اون player review هم مربوط میشه یا نه ولی وضعیتم اونجا هم بد بود و حدود -80 درصد Avoid بی دلیل داشتم.
- Harassment of staff or other players
- Impersonation of Xbox LIVE Staff or LIVE Partners
- Cheating, or solicitation to cheat
- Repeated enforcement actions

- - -ویرایش - - -

عزیزم شما متوجه این share ـی که ما میگیم هستی؟ share معمولی نیست که آخه. این روش برای بازیهای آرکید هست که به صورت اشتراکی غیرقانونی استفاده میشه. تو این روش یکی از پروفایل ها یه بازی آرکید رو میخره و صاحبشه. پروفایلهای دیگه هم میرن نسخه trial بازی رو میگیرن. بعدش صاحب بازی پروفایلشو به اونایی که میخواد میده و افراد دیگه یه بار دیگه با پروفایلی که بازی توش خریده شده دانلود میکنن و با همون پروفایل وارد بازی میشن. در صفحه ای که press start نمایش داده میشه از پروفایلی که توش هستیم Sign-out میکنن و به پروفایل خودشون sign-in میشن و تمام. بازی برات بصورت کامل قابل بازیه.
حالا به نظرت این نمیتونه به بن شدن ارتباطی داشته باشه. 100% احتمالش هست ولی من میگم نمیتونه بن شدن من به اینا مربوط باشه. چون فقط از بین اون همه آدمی که تو دوستام از این روش استفاده میکنن فقط ما 3 نفر (2 نفر) بن شدیم.

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
الان من نزدیک 8 ماهه دارم آنلاین بازی میکنم....70 تا هم فرند دارم ...هیچ کدومشون بن نشدن......ببین چیکار کردی که بن شدی.......

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
الان من نزدیک 8 ماهه دارم آنلاین بازی میکنم....70 تا هم فرند دارم ...هیچ کدومشون بن نشدن......ببین چیکار کردی که بن شدی.......
دوست عزیز لطفا نیا بگو که به حاطر فلان کار بن شدیم چون اگه شما 8 ماهه توی لایوی من 3 سااه میرم لایو و تاحالا کار غیر قانونی جز کپی بازی کردن و همین share که همه انجام میدن ندادم.این share هم آخرین بار فک کنم توی فروردین بود انجام دادم پس نمیتونه دلیلش این هم باشه.
--
هنوز ایمیلی هم نیومده

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
نمیدونم به اون player review هم مربوط میشه یا نه ولی وضعیتم اونجا هم بد بود و حدود -80 درصد Avoid بی دلیل داشتم
این 80 بی دلیل نیست.من دقیقا نمی دونم شما چه بازی بیشتر آنلاین بازی می کردی اما یکی از بزرگترین مشکلات شبکه لایو همین است یک عده هستندکه شما در شبکه به طور پیاپی باهاشون برخورد می کنید و در اکثر موارد به این صورت است که skill شما در اون بازی بخصوص نسبت به این Gamer ها برتری داره ب به جای رقابت این کار را می کنند.این افراد هم می رن به شما منفی می دهند.اما دلیل دیگر منفی خوردن قطع شدن بیش از اندازه فرد یا به وجود اوردن پینگ بالا در محیط بازی است که بازهم متاسفانه منجر به منفی دادن سایر Gamer ها میشه.
این مورد دوم خیلی اتفاق می افته برای ایرانی ها بخاطر سرعت اینترنتی که داریم.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
این 80 بی دلیل نیست.من دقیقا نمی دونم شما چه بازی بیشتر آنلاین بازی می کردی اما یکی از بزرگترین مشکلات شبکه لایو همین است یک عده هستندکه شما در شبکه به طور پیاپی باهاشون برخورد می کنید و در اکثر موارد به این صورت است که skill شما در اون بازی بخصوص نسبت به این Gamer ها برتری داره ب به جای رقابت این کار را می کنند.این افراد هم می رن به شما منفی می دهند.اما دلیل دیگر منفی خوردن قطع شدن بیش از اندازه فرد یا به وجود اوردن پینگ بالا در محیط بازی است که بازهم متاسفانه منجر به منفی دادن سایر Gamer ها میشه.
از این نظر میگم بی دلیل که الکی میرن منفی میدن. من فیفا بازی میکنم و بعد هر بازی مطمئنم که خیلی از افراد به خاطر باختشون میرفتن الکی منفی میدادن. از نظر پینگ هم مشکلی نداشتم و فقط و فقط به خاطر skill بوده.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
از این نظر میگم بی دلیل که الکی میرن منفی میدن. من فیفا بازی میکنم و بعد هر بازی مطمئنم که خیلی از افراد به خاطر باختشون میرفتن الکی منفی میدادن. از نظر پینگ هم مشکلی نداشتم و فقط و فقط به خاطر skill بوده.
عذر خواهی می کنم برداشت من از جمله شما اشتباه بود.بنابراین مطمئنا به خاطر همین قضیه است که منفی دادن متاسفانه.امیدوارم که از بن دربیایین.

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
دقیقا تو بازی بتل*فیلد 3 وقتی بدون آپدیتها بازی میکنم از نظر اسکیل قابل مقایسه با بقیه نیستم شروع میکنم به نفله کردن بازیکنای حریف
الان rep من از 2 شده 0 مونده ستاره هام از 5 بیان پایینتر
الان 30% منفی بهم دادن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر