امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
مایکرو هیچوقت صرفا برای ای پی ایرانی بن نمیکنه....در ضمن اگه بخواد بن کنه یهو یه موج بن می فرسته کل ای پی های ایران بن شن نه اینکه بیاد تک تک بگرده بن کنه .. با عقل جور در نمیاد

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
به مقدسات ـتون قسم بس کنین دیگه. ای بابا. به بچه 5 ساله می گفتی قبول می کرد. قبول ندارین بازی ـتونو بکنین کیف کنین. الان به جز راه رفتن رو مخ بچه هایی که بن شدن هیچ فایده ی دیگه ای ندارین.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
کلن بن شدن شانسی هست.من خودم بازی معمولی استفاده میکنم و گیمر اسکور چهار هزار تا با هم مد می کنم و یه روز آن نمیشم و بن نشدم.این هم بگم ماکروسافت چه تو فرومش پست بزاری چه ایمیل بده دلیل اصلی رو نمیگن یا کلن جواب نمیدن.من خودم سر جاجمنت بن شدم (بخاطر یک نفر تو همین سایت بازی سنتر و یکی از دوستام تو مدرسه)10 بار برا تیم بن ماکروسافت پست گذاشتم هیچ جوابی هم نگرفتم.و این جریان ای پی ایران که به ایمیل بعضی ها اومده.به نظر من وصل شدن به لایو از هر جای جهان اشکالی نداره و تنها مجازاتی هم که مایکروسافت تعین کرده همون تحریم داشبورد هست.مایکروسافت به یه دلیل- مثلا خودمو مثال بزنم کپی استفاده کردن-بعضی ها رو بن کرده و دلیل اصلی رو هم نگفته که دیگران مجبور بشن برن یه اکس باکس دیگه بخرن.

- - -ویرایش - - -

اگه تعدادی که بن شدن با هم برن به مایکروسافت اعتراض کنن شاید رفع بن بشن چون دوستم چند وقت پیشا داشت با یکی از ایجنت های ماکروسافت چت میکرد بهش این رو گفت.

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
امیرعلی اگه من سر آی پی ایران بن نشدم سر چی بن شدم واقعا؟؟تروخدا روی مخ نرو.(همراه فرشاد گل).سر گلد خیلی مسخره تره که.اصلا من این گلد هارو خریدم مایکروسافت میخواد سر اون بن بکنه؟؟همچنین خود مایکروسافت بهمون اعلام کرد سر آی پی.
این بحث هم ادامه نمیدم چون جز کدورت چیزی نداره ولی خدا نکنه خودتون به این دلایل بن بشین که اونوقت مارو درک میکنین.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
امیرعلی اگه من سر آی پی ایران بن نشدم سر چی بن شدم واقعا؟؟تروخدا روی مخ نرو.(همراه فرشاد گل).سر گلد خیلی مسخره تره که.اصلا من این گلد هارو خریدم مایکروسافت میخواد سر اون بن بکنه؟؟همچنین خود مایکروسافت بهمون اعلام کرد سر آی پی.
این بحث هم ادامه نمیدم چون جز کدورت چیزی نداره ولی خدا نکنه خودتون به این دلایل بن بشین که اونوقت مارو درک میکنین.

رامین جان الهی من قربونت برم، اصلا بی خیال ، چرا خودتو اینقدر ناراحت میکنی؟نسل فعلی دیگه حداکثر 3 ماه ازش مونده بن شدی فدای سرت.منو ببین که حتی کنسولم رو رفتم فروختم و از الان پول کنسول نسل بعد تو حسابم هستش و آماده خرید کنسول نسل بعدی هستم.پس خودتو ناراحت نکن با ما هم بحث نکن چون به جایی نمیرسی:d امیدوارم سر این موضوع فن سونی نشده باشی چون یادمه مایکرو فن بودی

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
دوستان لطفا ارامش خودتون رو حفظ کنید و ضمنا در مورد چیزی که اطلاع ندارید نظر ندیدن. کسانی که پروفایلشون بن شده به اندازه کافی ناراحت هستن شما هم وقتی ندونسته میاین میگین من مطمئنم فلانی فلان کار رو میکرده که بن شده در واقع نمک رو زخمشون میپاشید.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دوستان لطفا ارامش خودتون رو حفظ کنید و ضمنا در مورد چیزی که اطلاع ندارید نظر ندیدن. کسانی که پروفایلشون بن شده به اندازه کافی ناراحت هستن شما هم وقتی ندونسته میاین میگین من مطمئنم فلانی فلان کار رو میکرده که بن شده در واقع نمک رو زخمشون میپاشید.

من به شخصه حرف شما رو قبول دارم و کاملا متاسف هستم که چنین مشکلاتی برای دوستانمان به وجود آمده است.اما در مورد چیزی که مطمئن هستیم دیگر نمی شود سکوت کرد.چون خیلی ها میان بازی سنتر که اطلاعات صحیح دریافت کنند و اینکه بعضی از دوستان میان و میگن مایکروسافت تنها و تنها به خاطر آی پی ایرانی بودن یوزر ها رو بن میکند اصلا صحیح نیست.مایکروسافت در سایت ایکس باکس یه سری قوانین گذاشته و رعایت نکردن خط قرمزهای مایکروسافت قطعا منجر به همین اتفاق ناخوشایندی می شود که گریبان گیر خیلی از ایرانی ها شده است.

ارادتمند

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من به شخصه حرف شما رو قبول دارم و کاملا متاسف هستم که چنین مشکلاتی برای دوستانمان به وجود آمده است.اما در مورد چیزی که مطمئن هستیم دیگر نمی شود سکوت کرد.چون خیلی ها میان بازی سنتر که اطلاعات صحیح دریافت کنند و اینکه بعضی از دوستان میان و میگن مایکروسافت تنها و تنها به خاطر آی پی ایرانی بودن یوزر ها رو بن میکند اصلا صحیح نیست.مایکروسافت در سایت ایکس باکس یه سری قوانین گذاشته و رعایت نکردن خط قرمزهای مایکروسافت قطعا منجر به همین اتفاق ناخوشایندی می شود که گریبان گیر خیلی از ایرانی ها شده است.

ارادتمند
شما در مورد چه چیزی مطمئن هستی؟ میشه توضیح بدی و اینکه چجوری مطمئن هستی. با مدرک حرف بزنید خواهشن و برای من نگید با ساپورت حرف زدم و ... چون احمق تر از ساپورت مایکروسافت روی کره زمین وجود نداره.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش

ارادتمند

همونقدر که شما مطمئنید بخاطر ایران نیست همونقدر هم من مطمئنم شما اشتباه میکنید چون ترجیح میدم مدرک کتبی جواب مایکروسافت رو که قبلا تو این تایپک بوده رو قبول کنم نه اطمینان شفاهی شما رو. پس میبینید اطمینان شخصی تک تک ما چیزی رو حل نمیکنه بنابر این بهتره بجای اینکه نمک رو زخم یک عده بپاشیم که من مطمئنم تو فلان کار رو کردی و اینها اجازه بدیم زمان قضیه رو روشن کنه. چون این نمک رو زخم پاشیدن ها نتنها چیزی رو حل نمیکنه بلکه کار رو به دعوا هم میکشونه.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
شما در مورد چه چیزی مطمئن هستی؟ میشه توضیح بدی و اینکه چجوری مطمئن هستی. با مدرک حرف بزنید خواهشن و برای من نگید با ساپورت حرف زدم و ... چون احمق تر از ساپورت مایکروسافت روی کره زمین وجود نداره.

همونقدر که شما مطمئنید بخاطر ایران نیست همونقدر هم من مطمئنم شما اشتباه میکنید چون ترجیح میدم مدرک کتبی جواب مایکروسافت رو که قبلا تو این تایپک بوده رو قبول کنم نه اطمینان شفاهی شما رو. پس میبینید اطمینان شخصی تک تک ما چیزی رو حل نمیکنه بنابر این بهتره بجای اینکه نمک رو زخم یک عده بپاشیم که من مطمئنم تو فلان کار رو کردی و اینها اجازه بدیم زمان قضیه رو روشن کنه. چون این نمک رو زخم پاشیدن ها نتنها چیزی رو حل نمیکنه بلکه کار رو به دعوا هم میکشونه.

فردین جان ،شما بن شدید ناراحتتیون هم درک میکنم ولی وقتی حرفهای ساپورت مایکروسافت از نظر شما معنی نداره حرف منم قطعا بی معنی خواهد بود! پس مدرک این وسط کاربردی ندارد.به هر حال مدرک میخواین باشه مدرک خدمتتون میدم تا متوجه بشید من بی دلیل و مدرک صحبت نمیکنم چون اعتبار سایت بازی سنتر واسم مهمه و نمیخوام کاربری که اطلاعاتش کمه و برای دریافت اطلاعات عضو بازی سنتر شده و میاد تو این بخش دچار درک اشتباهی از موضوعی خاص بشه.

از شما و مدیر گرامی انجمن میخوام لینک زیر رو کامل مطالعه بفرمایید . قوانین مربوط به Xbox live هست که در سایت رسمی Xbox.com درج شده است.خیلی واضح اعلام شده که در صورت عدم رعایت قوانین ما ، اکانت و کنسول شما suspend می شود.

Xbox LIVE Ban | Xbox Console Ban | Xbox Terms of Use - Xbox.com - Xbox.com

اینم لینکی دیگر که یه سری اطلاعات دیگر هم دارد

Console Suspensions - Xbox.com

اگر شما در متن لینکهای فوق جایی دیدید که عنوان کرده باشد که " کاربران ایرانی چون کشورشان تحریم است پس خودشان هم تحریم هستند و با دریافت IP ایران سریعا بن خواهیم کرد!!! " در صورت مشاهده چنین متنی به من بگید چون من واقعا چنین چیزی نمی بینم!

امیدوارم مدارک کتبی فوق ، کافی بوده باشد.

ارادتمند

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
فردین جان ،شما بن شدید ناراحتتیون هم درک میکنم ولی وقتی حرفهای ساپورت مایکروسافت از نظر شما معنی نداره حرف منم قطعا بی معنی خواهد بود! پس مدرک این وسط کاربردی ندارد.به هر حال مدرک میخواین باشه مدرک خدمتتون میدم تا متوجه بشید من بی دلیل و مدرک صحبت نمیکنم چون اعتبار سایت بازی سنتر واسم مهمه و نمیخوام کاربری که اطلاعاتش کمه و برای دریافت اطلاعات عضو بازی سنتر شده و میاد تو این بخش دچار درک اشتباهی از موضوعی خاص بشه.

از شما و مدیر گرامی انجمن میخوام لینک زیر رو کامل مطالعه بفرمایید . قوانین مربوط به Xbox live هست که در سایت رسمی Xbox.com درج شده است.خیلی واضح اعلام شده که در صورت عدم رعایت قوانین ما ، اکانت و کنسول شما suspend می شود.

Xbox LIVE Ban | Xbox Console Ban | Xbox Terms of Use - Xbox.com - Xbox.com

اینم لینکی دیگر که یه سری اطلاعات دیگر هم دارد

Console Suspensions - Xbox.com

اگر شما در متن لینکهای فوق جایی دیدید که عنوان کرده باشد که " کاربران ایرانی چون کشورشان تحریم است پس خودشان هم تحریم هستند و با دریافت IP ایران سریعا بن خواهیم کرد!!! " در صورت مشاهده چنین متنی به من بگید چون من واقعا چنین چیزی نمی بینم!

امیدوارم مدارک کتبی فوق ، کافی بوده باشد.

ارادتمند

وقتی در پاسخ کتبی خودشون اعلام کردن ( در صفحات قبلی همین تاپیک هست) شما چه اصراری داری بگی نه. برای بار چندم میگم کسی از خودش حرف در نمیاره اگه پاسخ کتبی مایکروسافت نبود میشد قبول کرد با ایران مشکلی ندارن ولی وقتی خودشون این رو میگن دیگه کاری از دست من برای قبول کردن حرف شما برنمیاد حتی اگر در TOU چیزی نوشته نشده باشه.

ekhraji

کاربر سایت
Aug 2, 2013
1
کوروش جان من 19rodar هستم

من بن شدم فقط به خاطر اینکه اینقدر با ادبیات خوب صحبت کردم؟مهم نیست فقط خواستم بگم در این مدت کوتاه که منو بن کردید رفتم با همین انگلیسی دست و پا شکسته با ساپورت مایکروسافت صحبت کردم و موضوع را بهشون گفتم .این حاصل صحبت و جواب من با مایکروسافت است:

ابتدا من اینطور شروع کردم:

hello
i live in Iran. i want know if i connect Xbox live and play online with follow all of the microsoft rules, are you ban my console? i love Xbox and i want buy Xbox one for next Gen. please answer me.thanks

و مابقی رو عکس گرفتم :

38342394120367911832.jpg

بعدش همون حرف چند صفحه قبل هادی رو می بینید که بهش گفتم که یکی از ساپورت ها اومده گفته به خاطر آی پی ایران بن می کنیم و ساپورت الان دیدید که شوکه میشه و میگه کجا اینو دیدی ؟!!!

87056040050737082796.jpg

حالا کوروش جان من فقط همین رو خواستم بذارم و واسه همین اکانت جدید ساختم.لطفا این اکانت رو سریعا ساسپند کنید چون فقط خواستم همین رو بذارم و اینکه بگم حق من این نبود.الان از سایت log out میشم و منتظر می مانم تا هر زمانی که اکانت خودم رفع بن شود.

موفق باشید

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A

من بن شدم فقط به خاطر اینکه اینقدر با ادبیات خوب صحبت کردم؟مهم نیست فقط خواستم بگم در این مدت کوتاه که منو بن کردید رفتم با همین انگلیسی دست و پا شکسته با ساپورت مایکروسافت صحبت کردم و موضوع را بهشون گفتم .این حاصل صحبت و جواب من با مایکروسافت است:

hello
i live in Iran. i want know if i connect Xbox live and play online with follow all of the microsoft rules, are you ban my console? i love Xbox and i want buy Xbox one for next Gen. please answer me.thanks

و مابقی رو عکس گرفتم :

38342394120367911832.jpg

بعدش همون حرف چند صفحه قبل هادی رو می بینید که بهش گفتم که یکی از ساپورت ها اومده گفته به خاطر آی پی ایران بن می کنیم و ساپورت الان دیدید که شوکه میشه و میگه کجا اینو دیدی ؟!!!

87056040050737082796.jpg

حالا کوروش جان من فقط همین رو خواستم بذارم و واسه همین اکانت جدید ساختم.لطفا این اکانت رو سریعا ساسپند کنید چون فقط خواستم همین رو بذارم و اینکه بگم حق من این نبود.الان از سایت log out میشم و منتظر می مانم تا هر زمانی که اکانت خودم رفع بن شود.

موفق باشید
فرشادجان ساپورت مایکروسافت کلا خیلی تعطیل میزنه!!!! حتی بعضیاشون نمیدونن که نمیشه با ip ایران از لایو خرید کرد!!!!!

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش

hello

و مابقی رو عکس گرفتم :

38342394120367911832.jpg

87056040050737082796.jpg

موفق باشید
من شما رو بن نکردم و از بنتون بی اطلاعم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر