امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
الان من نزدیک 8 ماهه دارم آنلاین بازی میکنم....70 تا هم فرند دارم ...هیچ کدومشون بن نشدن......ببین چیکار کردی که بن شدی.......

دوست عزیز من خودمم یک ساله که توی لایو هستم ولی اصلا بن شدن دلایلش معلوم نمیشه.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
الان من نزدیک 8 ماهه دارم آنلاین بازی میکنم....70 تا هم فرند دارم ...هیچ کدومشون بن نشدن......ببین چیکار کردی که بن شدی.......
خوب امروز تونستم پس از پیگیری های زیاد جواب بگیرم. لطفا قبل از اینکه از چیزی اطمینان حاصل نکنید به اظهار نظر نپردازید.
HDV 7

• Your account was permanently suspended for violations of the Terms of Use, specifically:
    (1) Falsifying account information (TOU section 6.3)
    (2) (2) violation of US and international export laws (TOU Section 1.10).
    Microsoft products and services may not be exported to countries currently listed as embargoed by the US State Department:
    " Burma (Myanmar)
    " O Cuba
    " O Iran
    " O North Korea
    " O Sudan
    " O Syria
    Further attempts to connect to Xbox LIVE from Iran will result in immediate account suspension and console ban.
    Xbox LIVE Terms of Use - Xbox.com

XBLPET Sigma
    07-19-2013 4:41 PM

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
خب به سلامتی به خاطر همون چیزی که احتمال میدادم بن شدیم.فکر میکرم دیگه بیخیال بن به خاطر آی پی بشن ولی مثل اینکه این قضیه ادامه داره و شخصا امیدوارم شدیدتر نشه.دست مایکرو هم درد نکنه که اینقدر الکی و راحت بن کرد.کاش حداقل یه خلافی انجام داده بودیم.

scofild

کاربر سایت
May 9, 2012
113
نام
amir ali
هادی و رامین
این اصلا ربطی به ip ایران نداره
چون خیلی ها باید بن شن
احتمالا قضیه برای همون گلد 2 روز مجانی ها هست که به بهانه ی ip بنتون کرده
و الا تو قانون های لایوهم خونده باشی این کشور های نام برده شده فقط نمیتونند به رسمیت از شبکه لایو خرید کنند
من که احتمال میدم خواسته تلافی گلد نخریدن و سو استفاده از اون گلد های 2 روزه روی سرتون دراره

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
هادی و رامین
چون خیلی ها باید بن شن
و الا تو قانون های لایوهم خونده باشی این کشور های نام برده شده فقط نمیتونند به رسمیت از شبکه لایو خرید کنند
من که احتمال میدم خواسته تلافی گلد نخریدن و سو استفاده از اون گلد های 2 روزه روی سرتون دراره
مایکرو بهمون گفته واسه آی پی بوده اونوقت میگی گلد 2 روزه؟؟آخه اصن ربطی نداره.خدا وکیلی این حرف ها که بعد میان میگین از بن بدتره.
پ.ن:تازه میفهمم فردین تازه در ابعاد سنگین تر چه سختی ی بهش وارد شد

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
هادی و رامین
چون خیلی ها باید بن شن
روزی 100 نفر از این کد ها استفاده میکنند!چه ربطی داره به تلافی؟!:-/
تو متنی که به هادی هم داده یکی از دلایلش همین ip بوده:
Further attempts to connect to Xbox LIVE from Iran will result in immediate account suspension and console ban

آخرین ویرایش:

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
دوستان لطفا انقدر سوالات مسخره و تکراری نپرسید و برید یخورده صفحات قبل رو بخونید.
الان فقط دارید رو اعصاب بچه هایی که بن شدن اسکی میرید
:d

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
آره انگار به خاطر آی پی هم بن میکنند!
داره نسل عوض میشه اگه مایکروسافت بن هم کنه زیاد قصه ای نیست!نسل بعد دیگه x1 نمیخریم!
یه نکته هم اینکه مگه نگفتن تحریم های نرم افزاری و سخت افزاری قراره لغو بشه بعد این وسط چیه!خدا میدونه!
زمان که آقا فردین بن شد من هم حرفش رو باور نکردم ولی حرفش حقیقت داره شرمنده بات این موضوع!
البته سرعت بن کردن بسیار پایین هست از زمان بن که فردین شد تا الان حدود 80 روز میگزره یعنی آروم آروم بن میکنند!
لطفا این نظر سنجی رو تغییر بدین ببینیم تو این موج بن ایرانی ها چند نفر بن شدن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر