امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
مطمنی مایکروسافت از این مهربونی ها نمیکرد /:)

اره درست میگه این برای 1 الی 2 سال پیشه که اشتباهی کل کنسولها رو بن کرده بو وناچار مجبور شد همه رو از بن در بیاره و برای هر نفر فک کنم 1600 پونت داد.

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
از سه سال پیش تا حالا کسی بن نشده. بن شدن بصورت تصادفی هستش و اینطوری نیست که همه بن بشن. بهرحال اون تهیه کننده اون سایت از بابت اینکه باعث شدید یک وعده غذای گرم بخورند از شما خیلی ممنون هستند.من یه سال قبل بن شدم

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
برا من که فرقی نمیکنه
من بازی مال ال تی 1 و یا هر بازیکه دستم برسه میزنم لایو
حال و حوصله پچ کردن و این کوفتیا رو ندارم
بن بشم یا نشم فرقی نداره
اگرم بن شدم به حهنم دیگه لایو نمیتونم برم
میرم سر کار و زندگی و به بدبختیامون میرسیم

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
اره درست میگه این برای 1 الی 2 سال پیشه که اشتباهی کل کنسولها رو بن کرده بو وناچار مجبور شد همه رو از بن در بیاره و برای هر نفر فک کنم 1600 پونت داد.

همه رو بن نکرده بود. اونایی که متخلف بودن رو بن کرده بود بعدشم همشونو دوباره باز کرد و به هر کدوم ۴ ماه گلد و ۱۶۰۰ پینتس داد.

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
من امروز بن شدم...دیشب حواسم نبود در حالی که انلاین بودم رفتم داخل بازی Halo 4 خیلی زود کابل لن رو کشیدم بیرون....ولی به فاصله 24 ساعت بن شدم...جالبش اینه که تو عمرم Halo بازی نکرده بودم و این دفع هم دوستم یدون Halo 4 خریده بود میخواست ببینه چجوریه....به این میگنن خوش شانسی...4000 پوینت داشتم + انلاین پس فیفا 13 + BF3 premium ....همش نابود شد...از طریق وب هم میخوام وارد اکانتم بشم مینویسه تا سال 9999 بن هستی...
اگه کسی راهی نشون بده که بشه از این اکانت روی یه ایکس باکس دیگه استفاده کرد خیلی شرمنده میکنه

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
من امروز بن شدم...دیشب حواسم نبود در حالی که انلاین بودم رفتم داخل بازی Halo 4 خیلی زود کابل لن رو کشیدم بیرون....ولی به فاصله 24 ساعت بن شدم...جالبش اینه که تو عمرم Halo بازی نکرده بودم و این دفع هم دوستم یدون Halo 4 خریده بود میخواست ببینه چجوریه....به این میگنن خوش شانسی...4000 پوینت داشتم + انلاین پس فیفا 13 + BF3 premium ....همش نابود شد...از طریق وب هم میخوام وارد اکانتم بشم مینویسه تا سال 9999 بن هستی...
اگه کسی راهی نشون بده که بشه از این اکانت روی یه ایکس باکس دیگه استفاده کرد خیلی شرمنده میکنه
ای بابا.
کنسولت بن شد یا پروفایلت؟؟

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
This email is to notify you that your Xbox LIVE account privileges have been permanently suspended due to illegitimate prerelease title play.

هر 2تاش بن شده دقیقا بخاطر Halo 4...چند روز پیش فکر کنم تو Euronews یه خبر دیدم که میگفت مایکروسافت به خاطر لیک شدن Halo 4 انقدر عصبانی که پدر هرکسی رو که قبل از ریلیز بازی کنه رو در میاره و منم که اصن Halo بازی نیستم به دوستام هشدار دادم اما خودم یه لحظه هواسم پرت شد به حرف زدن با دوستم و بووووووووووم....اصلا به کپی با ارجینال بودن بازی کار ندارن فقط به خاطر illegitimate prerelease title play بن کردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر