امار xbox360 های بن شده در سایت

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382
سلام
دوستان از کجا بدونم کنسولم فلگ شده یا نه؟
LT 2.0 دارم
از وقتی فورزا 4 بازی کردم میترسم برم لایو!البته وقتی فورزا بازی میکنم به هیچ عنوان پیغامی مبنی بر کپی بودن دیسک بهم نداده!:d
ممنون اگه راهنمایی کنید

با سلام به شما دوستان عزیز..
یک سوال داشتم و اونم اینه که من 2 ماه پیش توسط ماکروسافت بن شدم و پیغام CONSOLE BANNED واسم اومد..
امروز از سر کنجکاوی xbox رو به اینترنت وصل کردم بعد تو test your connection اون قسمتی که مربوط به کانکت شدن به لایو هست تا نصفه رفت ولی پیغام بن نداد ولی یک آپدیت از ماکروسافت برام اومد که دان نکردم .. حالا سوالم اینه که اگر بن هم شده باشم بازم میتونم آپدیت های ماکروسافت رو بگیرم یا نه ممنون..

با سلام به شما دوستان عزیز..
یک سوال داشتم و اونم اینه که من 2 ماه پیش توسط ماکروسافت بن شدم و پیغام CONSOLE BANNED واسم اومد..
امروز از سر کنجکاوی xbox رو به اینترنت وصل کردم بعد تو test your connection اون قسمتی که مربوط به کانکت شدن به لایو هست تا نصفه رفت ولی پیغام بن نداد ولی یک آپدیت از ماکروسافت برام اومد که دان نکردم .. حالا سوالم اینه که اگر بن هم شده باشم بازم میتونم آپدیت های ماکروسافت رو بگیرم یا نه ممنون..
دوماه پیش یه سری اشتباهی بن شدن که بعد چند هفته هم از بن در اومدن !!!!
تبریک میگم شما هم UNBAN شدی!!!

سلام
دوستان از کجا بدونم کنسولم فلگ شده یا نه؟
LT 2.0 دارم
از وقتی فورزا 4 بازی کردم میترسم برم لایو!البته وقتی فورزا بازی میکنم به هیچ عنوان پیغامی مبنی بر کپی بودن دیسک بهم نداده!:d
ممنون اگه راهنمایی کنید
منم دقیقا همین سوال آقا رو دارم به نظرتون فلگ شدم یا نه و اینکه اگه نشدم با دوباره گذاشتن بازی کپی فرزا4 فلگ میشم یا نه؟ ممنون

من نمی دونم بن هستم یا نه...لطفا راهنمایی کنید
من شش ماه بود به لایو نرفته بودم، دیروز که رفتم بعد از اپدیت وصل شدم وساخت پروفایل لایو رو شروع کردم بعد که اطلاعات مثل تاریخ تولد ایمیل و... دادم نوشت شبکه مشکل داره لطفا بعدا امتحان کنید. استیتس کد:8b050008-c9d09ad-554e5b75
حال چی،شدم یا نه؟

یه سوال فنی
اگر نخواهیم بازیهایی که قفل جدید دارند بازی نکنیم فقط فیفا 12 بازی بشه مشکلی پیش میاد و فلگ میشیم؟
دوست عزیز الان لایو به شدت نا امن شده اگه الان به لایو وصل شید قابلیت اجرای بازی های جدید رو ازدست میدید هنوز معلوم نشده با این حرکت کاربرا فلگ شدن یا نه پس بهتره فعلا تا اومدن ورژن جدید فریمور وصل نشید
البته اینم بگم این مشکل اجرا نشدن بازی ها الان حل شده ولی سری رو که درد نمیکنه دستمال نمیبندن

دوستان من تا حالا به لایو وصل نشدم
در واقع بعد از چندین سال تصمیم به ورود قهرمانانه گرفته بودم که با بد شانسی محض از بتمن damaged downloadable content رو دیدم اونم چند بار :(
ولی الان چندین بار بتمن رو اجرا کردم چه از رو هارد چه از رو دیسک دیگه نیومد اون ارور لعنتی ، ایمیج هم گرفتم بازی 7.96 گیگ بود ،
یعنی لایو مالیده شد ؟
با اولین اتصال بن و تموم ؟
اصلا راهی برای فرار نیست ؟ قلبم داره وای میسه ........... :-s
یعنی برا اولین بار بازی رو همین جوری الکی خریده بودم ...... !!!

آخرین ویرایش:
دوستان من تا حالا به لایو وصل نشدم
در واقع بعد از چندین سال تصمیم به ورود قهرمانانه گرفته بودم که با بد شانسی محض از بتمن damaged downloadable content رو دیدم اونم چند بار :(
ولی الان چندین بار بتمن رو اجرا کردم چه از رو هارد چه از رو دیسک دیگه نیومد اون ارور لعنتی ، ایمیج هم گرفتم بازی 7.96 گیگ بود ،
یعنی لایو مالیده شد ؟
با اولین اتصال بن و تموم ؟
اصلا راهی برای فرار نیست ؟ قلبم داره وای میسه ........... :-s
یعنی برا اولین بار بازی رو همین جوری الکی خریده بودم ...... !!!
این ارور رو اشخاصی که Catwoman رو ندارن میگیرن که خود WB هم تو فرومش گفته بود با یک آپدیت این مشکل حل میشه و آپدیت رو هم چند وقت پیش دادن
دیگه نمیدونم

این درسته وقتی کنسول فلگ میشه شماره جلوی X تو سیستم اینفو کنسول تغییر میکنه ؟
این شماره غیر از تو داشبورد جای دیگه مثلا رو جعبه یا بدنه کنسول نیست آدم بتونه چک کنه ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or