امار xbox360 های بن شده در سایت

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382
ببینید ، اگه می دونستیم که مایکروسافت چجوری بن میکنه ، اون وقت دیگه بن نمی شدیم! هیچکس دقیق نمی دونه ..

الان ایمن ترین حالت برای کنسول های کپی خور ، LT 2 + دیسک ارجینال هستش.. اگه هم بازی کپی استفاده می کنید ، باید چک بشه. به پروفایل هم اصلا ربطی نداره.

ببین گشتن خالی ، کسیو بن نمی کنه ولی با توجه به اینکه قبلا آفلاین بازی می کردی و احتمال اینکه بازی هات چک شده نباشن ، برای همین احتمال بن وجود داره.
در مورد هارد هم ، اگه هک نشده باشه ، انتقال پروفایل خطره خاصی نداره. قانونیه..

ببخشید من دوباره میپرسم این قسمت رو متوجه نشدم
یعنی ممکنه بخاطره بازیهایی که قبلا آفلاین زدی و تموم شده بن بشی ؟

اگه اون بازیهات ap2.5 داشتند و شما اون ها رو بدون پچ اجرا کردی و ارور گرفتی که تقریبا باید مطمئن باشی بن میشی ولی اگه جزو اون مورد نبوده باشه خطری تهدیدت نمیکنه

نمی شه با اطمینان بگی که بن می شی یا نه ! ... من خودم ارور ap2.5 رو گرفتم الانم ماکرو بنم کرد دویاره آنبن کرد .... تم هم داشتم تازه !

سلام

دوستان چطور ميشه فهميد بن شديم؟

مرسي

دوست عزیز میتونی از تاپیک های زیر استفاده کنی :

آموزش این که ببینید که در لایو Flag شده اید یا خیر قبل از این که بن شوید
!

[h=2]آموزش دیدن اینکه آیا بن شده اید بدون وصل شدن به Live[/h]

• چطور متوجه بشویم که BAN شده ایم؟
برای این کار زمانی که شما قصد دارید به LIVE متصل شوید با پیغام خطا مواجه شده و قادر به آنلاین شدن نیستید. در این صورت کافی است که Test XBOX LIVE Connection را انتخاب و منتظر شوید تا مراحل تست را انجام دهد. تست کردن شامل چندین مرحله است، زمانی که شما بن شده باشید در قسمت XBOXLIVE به شما پیغام Failed می دهد، برای اطمینان از اینکه واقعا بن شده اید در پنجره ای که باز می شود روی More Info کلیک کنید و سپس با زدن دکمه Y به قسمت Status بروید. در پنجره جدید با این پیغام خطا مواجه می شوید: Z: 8015 - 190D

نوشته شده توسط A . ZoN[i]X;1639183:

!

آموزش دیدن اینکه آیا بن شده اید بدون وصل شدن به Live

برای این کار زمانی که شما قصد دارید به LIVE متصل شوید با پیغام خطا مواجه شده و قادر به آنلاین شدن نیستید. در این صورت کافی است که Test XBOX LIVE Connection را انتخاب و منتظر شوید تا مراحل تست را انجام دهد. تست کردن شامل چندین مرحله است، زمانی که شما بن شده باشید در قسمت XBOXLIVE به شما پیغام Failed می دهد، برای اطمینان از اینکه واقعا بن شده اید در پنجره ای که باز می شود روی More Info کلیک کنید و سپس با زدن دکمه Y به قسمت Status بروید. در پنجره جدید با این پیغام خطا مواجه می شوید: Z: 8015 - 190D
من که قبلا بن شده بودم که این چیزا رو نداشت. تا میومدی وصل شی خودش میزد: your console has been banned

---------- نوشته در 04:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:29 PM ارسال شده بود ----------

نوشته شده توسط A . ZoN[i]X;1639183:

!

آموزش دیدن اینکه آیا بن شده اید بدون وصل شدن به Live

ممنون از شما

واسه من خوشبختانه زده بود 1002

اقا این داداش ما آفلاین دیسک NBA 2k12 رو گزاشت تو دستگاه که نیاز به ال تی 2 داره، بازی اجرا نشد.
LT 1.92 هم هست دستگاه، ارور خاصی هم نداد
امکان بن شدن هست اگه الان ال تی 2 نصب کنم آنلاین شم ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or