امار xbox360 های بن شده در سایت

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382
دوست عزیز شما رو همینی که خودت میگی بزن یه صفحه باز میشه با این متن :
for a limited time get 3 months free when you purchase a 1-year​

مطمئن باش هیچ اکانتی فعال نمیشه!!!!به خدا واسه من هم این قسمت رو داره حالا شما باز بگو خودت باید فعال کنی در صورتی یکی از دوستان تو همین سایت میگه من 1ماه گلد داشتم شده 4ماه و جالب اینکه تو اون ایمیلی هم که زدن نوشته شده همه چیز به صورت اتوماتیک فعال میشه!!!
اپدیت:
خوب دیشب به پشتیبانی(یا هر چی اسمشه) یه ایمیل زدم در مورد فعال نشدن این سه ماه گلد اینم جوابشون:
As I undertand, you have concerns about the free 1600 microsoft points.

We will automatically apply a three-month extension of LIVE service and 1600 points to the primary account holder. If you still cannot see the three-month extension of LIVE service and 1600 points, you need to contact our phone support at (800) 4MY-XBOX or (800) 469-9269 between 6:00 a.m. - 10:00 p.m. PST. They can further assist you with this concern.
خوب دوستانی که اکانت رو نگزفتن میتونن با شماره ای که تو ایمیل دادن تماس بگیرن و درخواست بدن =))
نکنه می خوان یه جوری دو درش کنن:d

دوست عزیز شما رو همینی که خودت میگی بزن یه صفحه باز میشه با این متن :
for a limited time get 3 months free when you purchase a 1-year​

مطمئن باش هیچ اکانتی فعال نمیشه!!!!به خدا واسه من هم این قسمت رو داره حالا شما باز بگو خودت باید فعال کنی در صورتی یکی از دوستان تو همین سایت میگه من 1ماه گلد داشتم شده 4ماه و جالب اینکه تو اون ایمیلی هم که زدن نوشته شده همه چیز به صورت اتوماتیک فعال میشه!!!
اپدیت:
خوب دیشب به پشتیبانی(یا هر چی اسمشه) یه ایمیل زدم در مورد فعال نشدن این سه ماه گلد اینم جوابشون:
As I undertand, you have concerns about the free 1600 microsoft points.

We will automatically apply a three-month extension of LIVE service and 1600 points to the primary account holder. If you still cannot see the three-month extension of LIVE service and 1600 points, you need to contact our phone support at (800) 4MY-XBOX or (800) 469-9269 between 6:00 a.m. - 10:00 p.m. PST. They can further assist you with this concern.
خوب دوستانی که اکانت رو نگزفتن میتونن با شماره ای که تو ایمیل دادن تماس بگیرن و درخواست بدن =))
هنوز گولد رو به هیچ کی نداده این برای همه که حتی بن نشدن نوشته ربطی به ما نداره خودش باید به صورت اتوماتیک بده

سلام دوستان
من الان به لایو وصل شدم بعد از مدتها
فقط یه سوال بازی نکردم فقط یه مقدار گشتم توش
مشکلی برای بن شدن یا نشدن نداره؟؟؟
راستی من یه کاری کردم ببینید اثری داره
من 2 تا هارد X360 دارم
که قبل از اینکه کانکت بشم به لایو پروفایلمو موو کردم تو اون هاردی که خالی بود و آنلاین شدم
فکر کنم با این اوصاف مشکلی نداشته باشه؟؟؟
کلا نظرتون در رابطه با این کار چیه؟؟؟ اثری داره؟؟
البته فریمورم LT 1.91 هستش و کنسولم هم فت هستش آخرین آپدیت رو هم نصب دارم

مطمئنی 3 ماه گولد رو داد چون امروز و دیروز لایو برای بعضی رایگان بوده برو قسمت منیج اکنت رو نگاه کن یا تو همون صفحه اول my xbox رو نگاه کن اولی که تو بازی میره ذومی زیر زیرش نوشته xboxlive gold یا free

حالا قضیه چیه ؟ منم امروز تو ایمیلم پیام ماکروسافت رو دیدم و توی لایو هم چک کردم 3ماه رایگان و 1600 تا پوینت داده
حالا یعنی چی ؟ دیگه بن نمیشیم ؟
به هر حال دمشون گرم میرم DLC های ALAN WAKE رو میگیرم

مطمئنی 3 ماه گولد رو داد چون امروز و دیروز لایو برای بعضی رایگان بوده برو قسمت منیج اکنت رو نگاه کن یا تو همون صفحه اول my xbox رو نگاه کن اولی که تو بازی میره ذومی زیر زیرش نوشته xboxlive gold یا free
بله داداش مطمئنم ..... من لایوم دو هفته بیشتر نمونده بود ولی الان تا 2012 دارم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or