امار xbox360 های بن شده در سایت

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382
ما هم از بن دراومدیم

---------- نوشته در 12:34 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:26 AM ارسال شده بود ----------

We have identified a software issue that may have impacted your Xbox 360 console and its ability to access Xbox LIVE. If you have received a console suspended message from August 29, 2011 to September 9, 2011, you may have been impacted by this issue. Please attempt to reconnect your console to Xbox LIVE and you should no longer receive the message. We apologize for the inconvenience this has probably caused you, and we are applying a three month Xbox LIVE Gold credit automatically to your account over the next few business days. In addition, 1600 Microsoft Points will also be deposited into your Xbox LIVE Gold account. You need take no action as these items will be applied automatically. The Xbox LIVE Enforcement team works to help make Xbox LIVE a safe and enjoyable experience for our customers. We very much regret this issue occurred and we hope​
شما میتوانید با دستگاه ایکس باکستان دوباره به xbox live وصل بشید

اگرشمادریافت نموده ایدیک صفحه فرمان ازاوت ۲۹ ، ۲۰۱۱ سپتامبر
بوسیله این توزیع بکند impacted ۹ ، ۲۰۱۱ ،شما
receive دوباره اتصال بنماییدوشمابلندتر Xbox LIVE لطفابکوشیدکه صفحه فرمانتان به "
پیام نبایستی
ماپوزش می خواهیم برای مزاحمت این احتمالی شمارا،موجب شودوما یک

به حسابتان برروی بعداتعدادروزی حرفه خیلی کم " LIVE سه ماه خودکاراعتبارطلا Xbox
درخواست می کنیم
تان گذاشته خواهدشد XboxLIVE حساب طلا ( سوی ) هم به Microsoft Points باضافه ، ۱۶۰۰
شمااحتیاج بداریدهیچ عمل بگیریدبطوریکه این اقلام خودکار به حساب شما وارد خواهدشد

یک امن وتجربه لذت بخش Xbox LIVE کارمی کندبه کمک Xbox LIVE Enforcement تیم
برای مشتری هایمان بسازد
ماخیلی زیادمتاسفیم برای این مشکل بوجود آمده

دادم مترجم متن .خودم چیز زیادی نفهمیدم

آخرین ویرایش:
جالبه من خبر رو از بازیسنتر بود نخوندم یعنی ندیم رفتم تو سایت xbox360iso همین ایمیلی رو دیدم دستگامو تست کردم دیدم از بن در امدم بعد خبر رو تو بازی سنتر خوندم
این ایمیل برای منم امده گفته چند روز دیگر سه ماه گولد میدن

خدابا ! چرا من از بن در نمیام :((
دوست عزیز متاسفم ولی طبق خبری که همون روزه اول دادن اگر شما هنوز نمیتونی کانکت بشی این unban شامل حالت نمیشه :( ا!!!!
اینم متن اصلی:
If you believe you are affected, simply try to reconnect your console to Xbox LIVE. If it cannot still connect, that console was not a part of this issue.
این دوستانی هم که الان میگن از بن در اومدیم احتمالا همون روزه اول از بن در اومدن !!!!

به من 1600 تا پوینت داد ولی خبری از سه ماه اکانت نیست !!!!!!!!!!!
چرا؟مگه من چی کار کردم ؟ کلا بدشانسم :(
این سه ماه مگه رو همون اکانتی که 1600تا پوینت گرفته نمیاده؟

به من 1600 تا پوینت داد ولی خبری از سه ماه اکانت نیست !!!!!!!!!!!
چرا؟مگه من چی کار کردم ؟ کلا بدشانسم :(
این سه ماه مگه رو همون اکانتی که 1600تا پوینت گرفته نمیاده؟
منم همین مشکل رو دارم.
1600 تا رو گرفتم ولی سه ماه رو نه

واقعا خیلی جالبه..
دارید بازی های مایکروسافت رو 3 4 هزار تومن میخرید! اون وقت انتظار دارید بهتون 3ماه گلد و 1600 پوینت هم جایزه بده؟:دی
حالا نوش جونتون ، ولی دیگه یکم صبر داشته باشید..

مایکرو زبانش اینقد بد بود و ما نمی دونستیم! =))
ته ترجمه اس :d
دوست عزیز گفته بودم مترجم متن آنلاین این کار کرده منم اومدم ویرایش کنم دیدم باید از نو ترجمه بشه گفتیم اینو بزاریم بهتر ار هیچیه
yesterday ?

---------- نوشته در 01:59 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:55 AM ارسال شده بود ----------

واقعا خیلی جالبه..
دارید بازی های مایکروسافت رو 3 4 هزار تومن میخرید! اون وقت انتظار دارید بهتون 3ماه گلد و 1600 پوینت هم جایزه بده؟:دی
حالا نوش جونتون ، ولی دیگه یکم صبر داشته باشید..
3-4 کجا بود خودم مغازه دارم . دارم میدم 2 تومن

سه ماه گولد رو داده ولی باید تایید کنی دقیق نمی دونم کجا هست ولی اونجای که نوشته 15 ما گولد 5 دلار زیرش نوشته 3ما فری یعنی آزاد
صفحفه رو بالا پایین کنید پیدا می کنید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or