امار xbox360 های بن شده در سایت

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382
ای خدا.... من هنوز بنم... انصافا اول باید مال منو از بن در میاوردند:d... من که تو لایو ارجینال میزنم و...o:-)
این از بن در آوردن چند روزه؟ یعنی میشه هنوز امیدوار بود که در روزهای آتی از بن در بیایم؟

دقیق یادم نیست ولی اول نوشته بود که تایپیک شما دلت شد. بعدشم نوشته بود که علت بن شما دزدی از MARKETPLACE هست. تو خود اون تایپیک هم توضیح داده بودم که من به هیچ عنوان چیزی رو از لایو که پولی باشه رو مجانی انجام ندادم ولی از سرشون کردن...
منم مثل تو ! ولی من NON-JTAG استفاده کردم یکی دو بار ! فیده نداره پی گیری ! منم از بن در نیومدم ! باید صبر کنیم ببینیم تو چند روز آینده چی ! داداش اگه از بن در اومدی سریع تو پروفایلم خبرشو بده !

دوستان کنسولم از بن در اومد>:d< فقط این سه ماه گلد و پوینتی که گفته بود میده از کجا میده؟؟؟؟
خریت کرده باید 20 دلار خسارت بده!
من کاربر وفادارم فقط 100 تا بازی کپی دارم با 3تا اورجینال:))

سلاو دوستان
ببینید یه سوال داشتم
من میخوام آنلاین بشم
البته یه چند ماهی هست اصلا آنلاین نشدم بیشتر 4 با 5 ماه
تا حالا از این non jatag و غبره استفاده نکردم نه برا DLC مجانی نه برا بازی های ارکید مجانی
ولی تا حالا یه سری تم ها بودند که تو سایتها میذاشتند و خودم هم میزاشتمش از قدیم تو هارد کنسول بوده و همیشه ان موقع ها آنلاین میشدم و هست
بازی دمو هم همیشه از طریق PC دانلود میکردم چون کنسولو روشن نمیزاشتم و یه عالمه بازی دمو و اون کینکت فان لب رو تو هارد کنسول داشتم
حالا قبل آنلاین شدم هر کی هر پیشنهاد یا راهکاری داره بگه انجام بدم
هرچی لازمه بگید
اصلا چکار کنم ؟؟
ممنون

دوستان در مورد اون سه ماه اکانت و پوپنت مثله اینکه یه چیزایی گفته شده:
Within a few business days, we will issue the primary account holder on the impacted console a credit for three months of Xbox LIVE Gold and 1600 Microsoft points. Since we know exactly who is affected, those customers do not need to take any action. Everything will be applied automatically. No keys or tokens to redeem, no other action to be taken.

دوستان در مورد اون سه ماه اکانت و پوپنت مثله اینکه یه چیزایی گفته شده:
Within a few business days, we will issue the primary account holder on the impacted console a credit for three months of Xbox LIVE Gold and 1600 Microsoft points. Since we know exactly who is affected, those customers do not need to take any action. Everything will be applied automatically. No keys or tokens to redeem, no other action to be taken.
دوست عزیز اگه میشه ترجمش رو بزار ما که مثل شما انگلیسیمون خوب نیست:d

یکی منو بگیره.....من unban شدم...تا خبرو دیدم دویدم پایه ایکس باکس و دیدم از بن درومدم. باورم نمیشه.
ولی خبری از پوینت نبود؟:d (البته میدونم پوروییه):d

شاید این کد پوینت رو به ایمیلت فرستاده
دوست عزیز دوتا پست بالاتر نوشته:
.Everything will be applied automatically. No keys or tokens to redeem, no other action to be taken

گیر ندید ترجمه بزار!!!!(زبون بلد نیستم:d )
منبع:

دیشب یه ایمیل زدم به پشتیبانیشون الان جواب دادن :
Mehdi, as I understand your issue, you would like to know if how can you regain back the lost time in Xbox Live. If I have misunderstood your issue, please let me know. I'll be glad to help you on this and I do apologize for the inconvenience that this has brought you.

Mehdi, I am sorry to hear that this has happened. We are sorry for the inconvenience that this has caused you, please wait for about 4-5 business days to apply the free 3 Months Gold Membership Subscription. This will be activated to the primary user of the console. Please check the Email connected to your Xbox Live Account for more communication. I hope that I have addressed your concerns concisely and directly. I am glad to have worked with you today.
اگه دوستان ترجمه کنن ممنون میشم درست نمیفهمم چی میگه !!!primary user یعنی چی؟

آخرین ویرایش:
سلام
کسی نبود جواب منو بده؟؟؟
سلاو دوستان
ببینید یه سوال داشتم
من میخوام آنلاین بشم
البته یه چند ماهی هست اصلا آنلاین نشدم بیشتر 4 با 5 ماه
تا حالا از این non jatag و غبره استفاده نکردم نه برا DLC مجانی نه برا بازی های ارکید مجانی
ولی تا حالا یه سری تم ها بودند که تو سایتها میذاشتند و خودم هم میزاشتمش از قدیم تو هارد کنسول بوده و همیشه ان موقع ها آنلاین میشدم و هست
بازی دمو هم همیشه از طریق PC دانلود میکردم چون کنسولو روشن نمیزاشتم و یه عالمه بازی دمو و اون کینکت فان لب رو تو هارد کنسول داشتم
حالا قبل آنلاین شدم هر کی هر پیشنهاد یا راهکاری داره بگه انجام بدم
هرچی لازمه بگید
اصلا چکار کنم ؟؟
ممنون

سلام
کسی نبود جواب منو بده؟؟؟
عزیز من منم تم ها رو داشتم و NON-Jtag و کلی چیز دیگه بن هم شدم ! بهترین پیشنهاد ! تم ها رو پاک کن ! وصل شو به لایو ! اگه قبلا با اون تم ها میومدی لایو مشکلی نیست ! جدیدا مایکروسافت بن میکنه ! واسه تم ها هم فکر کنم فقط پروفایل ! تا اینجا خلافت فقفط تم بوده ! پاکشون کن بیا لایو !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or