امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
سلام دوستان من هم با لاخره با کمک دوستان به لایو وصل شدم و با چند تا خارجی بازی کردم اونا انگلیسی میگفتند من هم نمیدونستم از دوستان کسی هست که به لایو وصل بشه و با هم بازی کنیم من اصلا بن هم نشدم دستگاه من هم کپی خور هستش Hampepersnakeهم اسم پروفایل من تو لایو هستش از دوستان اگه کسی اومد تو لایو بگه تا با هم بازی کنیم در ضمن من چرا بن نشدم

شما update spring رو انجام داده بودی؟

hemat_gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2006
1,122
از همتون عذر میخام ولی من تازه به 360 داران بیوستم و اصلا نمی دانم بن چی لطفا راهنمای کنید:cheesygri
یعنی دیگه نمیتونی بری تو لایو و به صورت آن لاین با بقیه بازی کنی.:laughing:

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
سلام دوستان من باز هم تو لایو بودم دیرو از ساعت 10شب تا 6 صبح تو لایو بازی کردم ولی اصلا بن هم نشدم فکر کنم دیگه خبری نیست چون اگه میخواستم بن بشم همون اول می شدم در ضمن از دوستان دیگه کسی نمیخواد بیاد لایو با هم دیگه رنبو سیکس بازی کنیم خیلی حال میده ولی با این خارجکی ها اصلا حال نمیده خیلی زبل هستند ببخشید دیگه تاپیک رو منحرف کردم فقط میخواستم بگم که من چند رو زه تو لایو م ولی بن نشدم

shahin63

کاربر سایت
May 3, 2007
122
نام
شاهین
شما اگه تازه به لایو وصل شدی به این زودیا بن نمیشی چون اگه دقت کنی دستگاههاییرو که Ms بن کرده از قبل شناسایی کرده بوده.

shahin63

کاربر سایت
May 3, 2007
122
نام
شاهین
قابل توجه دوستانی که بن شدن.یه چیزه مشترک تو کسانیکه بن شدن پیدا کردم اونم اینه که همه کسانیکه بن شدن United States رو بعنوان کشور انتخواب کرده بودن!؟ من خودم UK رو زده بودم و هنوز بعد از یک ماه و نیم لایو بازی کردن هنوز بن نشدم.حالا اگه کسی UK بوده و بن شده حتما بگه.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
قابل توجه دوستانی که بن شدن.یه چیزه مشترک تو کسانیکه بن شدن پیدا کردم اونم اینه که همه کسانیکه بن شدن United States رو بعنوان کشور انتخواب کرده بودن!؟ من خودم UK رو زده بودم و هنوز بعد از یک ماه و نیم لایو بازی کردن هنوز بن نشدم.حالا اگه کسی UK بوده و بن شده حتما بگه.

خیر، TRUTH و NIK هر دو UK ثبت نام کرده بودند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر