امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

The300isFalse

کاربر سایت
May 15, 2007
60
نام
مصطفی
دوست عزیز مگه با سیلور هم میشه لایو بازی کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه اینجوری بود کی گلد می خرید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پس من چطوری دارم بازی میکنم:eek:این دومین اکانت Silver من هست.:cool:
اکانت های silver فقط 1 ماه اعتبار دارند.

گلد رو میخری برای اینکه اکانت و امتیازاتی که کسب کردی رو بتونی نگه داری. (با کارت 12 ماهه تا یکسال)

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
نه عزیز ، سیلور فقط واسه دانلود و آپدیت استفاده میشه ، نمیشه باهاش بازی کرد
فقط روی دستگاه پرمیوم یه اکانت 1 ماهه وجود داره همین

The300isFalse

کاربر سایت
May 15, 2007
60
نام
مصطفی
آقا اگه کسی با بازی ارجینال و دستگاه کپی خور وصل شه لایو و بازی کنه ممکنه بن بشه؟؟؟

فکر کنم تو همین فروم بود که خوندم. بازی های اصل روی دستگاه کپی اجرا نمیشن.

احتمالا اساتید بازی سنتر میدونن و امتحان کردن.( امیر ، سهیل و...)

The300isFalse

کاربر سایت
May 15, 2007
60
نام
مصطفی
نه عزیز ، سیلور فقط واسه دانلود و آپدیت استفاده میشه ، نمیشه باهاش بازی کرد
فقط روی دستگاه پرمیوم یه اکانت 1 ماهه وجود داره همین

کله توپل جان ، دارم میگم این دومین اکانت silver lk هست که دارم بازی میکنم. تا 11 رو دیگه هم تموم میشه و میرم سراغ اکانت سوم Silver .:cool:

منبع شما چیه؟

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
کله توپل جان ، دارم میگم این دومین اکانت silver lk هست که دارم بازی میکنم. تا 11 رو دیگه هم تموم میشه و میرم سراغ اکانت سوم Silver .:cool:

منبع شما چیه؟

منبع من هم تجربمه هم به قول شما اساتید بازی سنتر
اشکان جان اگه میتونی بیا این موضوع رو توضیح بده
آخه اینو دیگه همه میدونن که سیلور واسه لایو بازی کردن نیست و فقط واسه کارهای جانبیه
اگه اینطوری بود که کسی گلد نمی خرید
به هر حال اگه داری بازی میکنی موفق باشی

The300isFalse

کاربر سایت
May 15, 2007
60
نام
مصطفی
منبع من هم تجربمه هم به قول شما اساتید بازی سنتر
اشکان جان اگه میتونی بیا این موضوع رو توضیح بده
آخه اینو دیگه همه میدونن که سیلور واسه لایو بازی کردن نیست و فقط واسه کارهای جانبیه
اگه اینطوری بود که کسی گلد نمی خرید
به هر حال اگه داری بازی میکنی موفق باشی

نکته جالش اینجاست که وقتی دستگاه رو خریدم. 2 تا اکانت لایو درست کردم .iranspg, Emra004
یکی برای خودم یکی برای دادشم.
هر کدوم که می خواستیم بازی کنیم. با اکانت خودمون sign میکردیم تو Live و هر کدوم دوستانی مجزایی داشتیم.
----> یکماه و نیم بعد
وقتی اکانت silver رو که الان دارم بازی میکنم(the300isfalse) رو ساختم و یکساعت بعدش اکانت دوم که ساختم دیگه نشد با اکانت دوم لایو بازی کرد.

اگه یه حساب سر انگشتی بکنیم:
اکانت اول رو Gold در نظر بگیریم.
اکانت دوم و سوم silver میبینیم که تا حالا 3 تا اکانت محانی 1 ماهه استفاده کردم.

بازم دوستان بیان نظر بدن ببینیم برای اونها هم پیش اومده یا نه.

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
نکته جالش اینجاست که وقتی دستگاه رو خریدم. 2 تا اکانت لایو درست کردم .iranspg, Emra004
یکی برای خودم یکی برای دادشم.
هر کدوم که می خواستیم بازی کنیم. با اکانت خودمون sign میکردیم تو Live و هر کدوم دوستانی مجزایی داشتیم.
----> یکماه و نیم بعد
وقتی اکانت silver رو که الان دارم بازی میکنم(the300isfalse) رو ساختم و یکساعت بعدش اکانت دوم که ساختم دیگه نشد با اکانت دوم لایو بازی کرد.

اگه یه حساب سر انگشتی بکنیم:
اکانت اول رو Gold در نظر بگیریم.
اکانت دوم و سوم silver میبینیم که تا حالا 3 تا اکانت محانی 1 ماهه استفاده کردم.

بازم دوستان بیان نظر بدن ببینیم برای اونها هم پیش اومده یا نه.

برای هر گیمرتگی که میسازی یه ماه gold بهت میدن بعد از اون خود بخود تبدیل به silver میشه البته الان دیگه اون یه ماه رو فکر کنم دیگه نمیدن
فقط با گلد میشه بازی کرد
ویرایش:با هر گیمر تگ یه ماه گلد میگیری به نوار طلایی رنگ بالای گیمر تگت نگاه کن یعنی gold داری اگه طوسی بود یعنی silver داری.

آخرین ویرایش:

The300isFalse

کاربر سایت
May 15, 2007
60
نام
مصطفی
محمد جان تشکر ;
یعنی با هر گیمرتگی که میسازی یه ماه gold میدن که میتونی لایو بازی کنی. بعد از اون هم خودش silver میشه که حتی لایو هم نمیشه.
درسته؟

آخرین ویرایش:

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
سلام ببخشیذ این سوال احمقانه رو اینجا مطرح میکنم من و دوستم میخواییم تو لایو بازی کنیم باید چیکار کنیم تازه امروز هم وارد لایو شدیم و بن هم نشدیم حالا یکی از دوستان زحمت بکشه کلا بگه باید چیکار کنیم یعنی اموزشش رو به من بگه ممنون میشم جواب خصوصی بدین بهتره:(

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
سلام دوستان من هم با لاخره با کمک دوستان به لایو وصل شدم و با چند تا خارجی بازی کردم اونا انگلیسی میگفتند من هم نمیدونستم از دوستان کسی هست که به لایو وصل بشه و با هم بازی کنیم من اصلا بن هم نشدم دستگاه من هم کپی خور هستش Hampepersnakeهم اسم پروفایل من تو لایو هستش از دوستان اگه کسی اومد تو لایو بگه تا با هم بازی کنیم در ضمن من چرا بن نشدم

ahba2005

کاربر سایت
Aug 26, 2006
70
نام
اميرحسين ب�
سلام دوستان من هم با لاخره با کمک دوستان به لایو وصل شدم و با چند تا خارجی بازی کردم اونا انگلیسی میگفتند من هم نمیدونستم از دوستان کسی هست که به لایو وصل بشه و با هم بازی کنیم من اصلا بن هم نشدم دستگاه من هم کپی خور هستش Hampepersnakeهم اسم پروفایل من تو لایو هستش از دوستان اگه کسی اومد تو لایو بگه تا با هم بازی کنیم در ضمن من چرا بن نشدم

عزيزم قصه نخور تو هم بن ميشي....

آخه يكي اينو از برق بكشه.
ما ميگيم وصل نشين تا آبا از آسياب بيوفته. اين عزيز تازه شروع ميكنن.
آخه وقتي با لايو حال كني كه ديگه نمي توني ولش كني. اون وقت مايكروسافت مياد بن ميكندت حالتو ميگيره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر