امار xbox360 های بن شده در سایت

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382
اشکان جان میشه یه توضیح بدی چطوری میشه کنسول کپی خور نشده باشه بازم بن بشه؟ اصلا مگه هنوز کسی هست که کنسولش کپی خور نباشه؟ سوال نظر سنجی رو یکم توضیح بده
ممنون

اشکان جان میشه یه توضیح بدی چطوری میشه کنسول کپی خور نشده باشه بازم بن بشه؟ اصلا مگه هنوز کسی هست که کنسولش کپی خور نباشه؟ سوال نظر سنجی رو یکم توضیح بده
ممنون
It's also possible MS also bans based on stuff like bad credit card info for your country, running a NTSC machine with euro-address/credit card (or inverse), having out-of-region (arcade) games and demos on your HDD, unofficial 360 HDD, internet downloaded gamesaves etc. There's no clear view on all this yet.​

الان مثلا من یکی از مشکلاتم اینه چون 2 تا اکانت از دو کشور مختلف روی کنسول دارم و می ترسم برم یه کنسول دیگه بخرم باز بن شم سر این جریان. (البته در این رابطه یه نامه به ساپرت مایکروسافت زدم من ولی هنوز جوابی داده نشده.)

البته بیشتر دلیل من برای نوشتن این گزینه این بود که گزینه خیر بن نشدم اشتباهه چون کسی که بن نشده تاثیری نداره آمارش و نظرسنجی یک گزینه ای هم نمی شه گذاشت.

به نظر من درسته که ما ایرانیها دستگاه کرک شده می خریم اونم به قیمتی حدودا 80-90 ت بالاتر از قیمت واقعیش.یعنی قیمت پرمیوم 399 دلاره حدودا میشه 370000 ت,حالا ما این دستگاه رو میخریم 460-470 (قیمتی که خودم خریدم 460),حالا با این حساب 90ت ما دستگاه رو اگه ارزونتر بخریم با گذاشتن مقداری پول بیشتر میشه 2تا بازی اورجینال خرید!!بعدشم بجای اینکه 7-8 تا بازی معمولی بگیریم 1 بازی توپ میگیریم,خیالمونم راحته که دیگه بن نمیشیم.(هرکی با نظر من مخالف هستش بگه)
دوم اینکه ما برای اشتراک لایو داریم پول میدیم یعنی اگه Ms مارو بن کنه پول خیلی زیادی رو از دست میده,این به ضرر خود Ms هستش.

اولا که با 90 میشه 2 بزای اورجینال خرید و دیگه احتیاج به یه مقدار اضافی نیست!
عزیزم شما باره اول میری به جای 90 تومن 2 بازی میخری دفعه های باید چی؟!حاضری هر دف بری 40-50 تومن پول بدی واسه بازی؟;)

اولا که با 90 میشه 2 بزای اورجینال خرید و دیگه احتیاج به یه مقدار اضافی نیست!
عزیزم شما باره اول میری به جای 90 تومن 2 بازی میخری دفعه های باید چی؟!حاضری هر دف بری 40-50 تومن پول بدی واسه بازی؟;)
اولا كه شما به جاي اينكه هر بار كه ميري بازار 2-3 تا بگيري و تست كني ميري تحقيق ميكني و 1 بازي خوب ميخري.
در ضمن ميشه بازيهاي ارجينال رو با هم تبادل كرد.

دوم اینکه ما برای اشتراک لایو داریم پول میدیم یعنی اگه Ms مارو بن کنه پول خیلی زیادی رو از دست میده,این به ضرر خود Ms هستش.

مطمئن باش با کنسول های مود شده و بازی های کپی پولی که سر بازی ها از دست میده خیلی خیلی بیشتر هست

اولا كه شما به جاي اينكه هر بار كه ميري بازار 2-3 تا بگيري و تست كني ميري تحقيق ميكني و 1 بازي خوب ميخري.
خب شما چرا نمیری اینکار رو بکنی؟!
در ضمن اینم بدون بازیهای 360 مثل ps3 نیست که ریجن فری باشن باید بگردی دنبال بازی اورجینالی که به ریجن دستگاهت بخوره اینجاست که مشکل میشه 2 تا یکی پیدا کردن بازی اورجینال و دوم اینکه اگه به ریجنت بخوره....

آره میشه تبادل کرد ولی کی حاضره بازی ارجینالشو که حدود 45 تا 50 براش پول داده بده به دیگران؟!;) :biggrin1:

آخرین ویرایش:
البته این مشکلم هست که نمیشه تبادل کرد بازی هارو چون همه این کارارو میکنیم که بتونیم لایو بازی کنیم در این صورت نمیشه بازیارو باهم عوض کنیم!!

آره میشه تبادل کرد ولی کی حاضره بازی ارجینالشو که حدود 45 تا 50 براش پول داده بده به دیگران؟!;) :biggrin1:
خوب به جاش یه بازی 45-50 تومانی هم از طرف میگیری.;)
البته این مشکلم هست که نمیشه تبادل کرد بازی هارو چون همه این کارارو میکنیم که بتونیم لایو بازی کنیم در این صورت نمیشه بازیارو باهم عوض کنیم!!
مگه نمیشه بازیها رو ریخت تو هارد 360 و از اونجا اجرا کرد؟:blushing:
خب شما چرا نمیری اینکار رو بکنی؟!
در ضمن اینم بدون بازیهای 360 مثل ps3 نیست که ریجن فری باشن باید بگردی دنبال بازی اورجینالی که به ریجن دستگاهت بخوره اینجاست که مشکل میشه 2 تا یکی پیدا کردن بازی اورجینال و دوم اینکه اگه به ریجنت بخوره....
اگه شرایطش فراهم شه این کار رو میکنم.(فعلا که 360 ندارم.)خوب ولی به قول تو ریجن ها متفاوته و باید این مشکل رو حل کرد.:biggrin1:

ممكنه يه بازي قشنگ باشه اما با سليقه ي ما جور نياد و بخري و پشيمون بشي 60 تومنم پول بازي دادي كلي بسوزي:((
حالا مگه كلا بازي اصل 360 تو ايران اونم به روز پيدا مي شه كه بحث مي كنيم:confused:

درست میگی اما اورجنال یه خوبی های داره که بقیه کپی ها ندار میدونی چیه
اینه که شما با کوچکترین مشکلی خر ماکروسافت رو میتونین بگرین با خراب شدن
درایو یه جور با مشکل دار شدن کنسول یه جور با وجود اینکه ایران جزو کشور های
پشتی بانی کننده نیست شما میتونین از دست ماکروسافت شکایت کنید:horse:
.نوشته شده برادر صاحب ایدی

آخرین ویرایش:
بعدشم ما عادت کردیم بریم تو مغازه 10 بازی بخریم بیایم بیرون
اخه برای چی من خودمم همین جوریم اما چون به بازی های اصل دسترسی ندارم
اخه یکه بگه ما جز برای لایو بازی کردن این کنسول رو خریدیم وگرنه میخواستیم
اف بازی کنیم که نمیومدیم این تاپیک سر خودمن رو درد بیاریم:confused:
از اول اشتباه کردیم کنسول کپی خور خریدیم اخه تمام بازی های این کنسول
اکثرا برای لایو ساخته شده پس هرکه فیل خواهد جور هندوستان کشد