افتتاح بازارسنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
منظورت رو نگرفتم. طراحی ـش رو پرشن‌تولز انجام داده دیگه!

خب این عزیزان دل انگیز برای طراحیش چرا رفتن سراغ پرشین تولز ؟!!! من نمیتونم درک کنم !:-/

:
:
:
دوستان به نظر من به جای بستن بازارچه بیاید این تالار پریمیوم رو تعطیل کنید, همین که میری توش بوی خاک میاد !!!

بعدشم همین بخش "راهنمايی در خريد و مشكلات سخت افزار " صد شرف داره به اون تالار پریمیوم کذایی !!!
[h=2][/h]

Saleh1st

کاربر سایت
Oct 12, 2005
18
نام
صالح
به آواتارم قسم اگه از اون 100 و چند نفری که پست اول رو لایک کردن بپرسید چرا!؟ فقط میگن زیرا!!! (من که اصلا به جنبه خودشیرینیش فکر نمیکنم!!!)

.:Snape:.

عضو جدید
Apr 20, 2008
226
نام
صادق
اصلا جالب بنظر نمیرسه..!!!! فک نکنم دیگه استقبال خوبی ازش بشه....من که دیگه اگه چیزی واسه فروش داشته باشم میرم جای دیگه....

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
الان اين تاپيك 3 صفحه جلو رفته و من از صحبتهاي دوستان اينجور استنباط كردم كه:
"ادمين هاي محترم بازيسنتر حساب 2 2تا 4 تا كردن ديدن همه اجناس 3 برابر شده الا اين هزينه پرمينيوم واسه همين گفتن اگه بگيم پول پرمينيوم رو زياد كنيم شايد بچه ها واكنش نشون بدن واسه همين دست به اين كار زدند":d
من اينجا به شما اطمينان ميدم كه اگر هزينه پرمينيوم رو زياد كنيد نه تنها كسي عكس العمل منفي نشون نميده بلكه استقبال هم ميشه فقط همين بازارچه قديمي رو ادامه بديد لطفا:d

سلام اره واسه این طرح منم هستم هزینه پریمیوم افزایش پیدا کنه خیلی بهتره

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
این تاپیک بو میده!!! اونم دوتا بو:
بو شدت گرفتن بحث ها و بوی بن شدن افراد!

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
علی جان به نظرم اگر حق عضویت پرمیوم رو بیشتر میکردین خیلی بهتر از این بود که 12 هزارتومن برای پرمیوم بگیرین و یه پول جدا هم برای بازارچه!

با وضعیت فعلی، بخش پرمیوم این سایت کاملآ از کار افتاد چون نه مقاله ی جدیدی توش هست، و نه هیچ چیز بدرد بخور جدید! فقط میمونه بخش گالری که والپیپرهای اون بخش هم با یه سرچ میشه پیدا کرد منتها در اندازه های متفاوت!

در هر صورت یا بخش پرمیوم رو تقویت کنین یا اینکه کلآ پرمیوم رو حذف کنید و فقط برای بازاچه پول بگیرین چون پرمیوم هیچ چیز بدرد بخوری جز استفاده از بازارچه نداشت.

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
سلام.
مشکلی دارم من. موقع ثبت نام ایمیل رو اشتباه زدم و ثبت کردم. و با توجه به اینکه نمیشه ایمیل رو عوض کرد و برای بازارسنتر ایمیل خود سایت و بازارسنتر باید یکی باشه من چیکار کنم؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
72147028628156760190.jpg

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
یه سوال داشتم!
خداییش نمیشد این دو تا رو با هم مچ میکردین مثلا تو همون قسمت بازارچه این بازارسنتر رو میگزاشتین!
اینجوری خیلی افتضاحه!فرد فروشنده رو نمیشناسی خریدار رو نمیشناسی!کلا هر کی هر کی هست!
ولی اگه مثلا مشخصات بازیسنتر به صورت اتوماتیک به بازارسنتر میرفت خیلی بهتر بود اونجوری مثلا میدیدیم فلان کاربر یه چیزی برای فروش گگزاشته میومدیم این جا مشخصاتش رو میدیدیم بهش پیام خصوصی میدادیم و ....!خیلی بهتر بود!
__________________________________________________________________________________________________________________
بعد هم یکم انتقاد پذیر باشین!
یعنی چی که یکی رو بن میکنید!خوب حرفش رو قبول ندارین جواب بدین!
هر سایتی نیاز به کاربر داره با این رفتار شما کاربرها از سایت میرن!

Tophigh1368

کاربر سایت
Oct 12, 2011
71
نام
توفیق
سلام به عنوان يه كاربر كه تقريبا فعال تو خريد فروش هستم ميگم افتضاح شديدا افتضاح نه نظر سنجي نه سوالات مشكلاتي نه طرح ازمايشي همينطوري فقط پول دوستي ميرسونه دلم خيلي پره از بازارچه و مديرانش اگر قراره با انتقادم بن بشم اشكالي نداره اما حق ناحق معلوم ميشه طرحي كه رقيب سايت هستش براش طراحي ميكنه طرحي كه فقط سردرگمي داره و كلاه برداري به اوج ميرسونه طرحي كه اصلا هيچ رقابتي با سايت هاي مشابه نميكنه جز ريزش كاربر اگر ميگفتن شما ١ ساله بايد٢٠ بدي حاظرم قول شرف بدم٩٩٪ كاربرا ميدادن نه طرح خلق ساعه كه يك دفعه انفجاري بيرون مياد من برا اقا حامد اقا علي مديران سايت مدير انجمن بازارچه براشون از صميم قلب متاسفم كه نع انتقادپذيرن نه حرف كاربري گوش ميدن نه يه كلمه مردونه نميگن ما پول بيشتري ميخوايم پول بديد واقعا از سايت هاي ديگه ياد بگيريد شما كه مثلا ميخوايد كلاه برداري كم كنيد يا كلا دلالي برداريد مكانيسم هاشو تو همين بازارچه اجرا كنيد نه يعني تو سايت بي در پيكري كه هيچ اساس و هيچ چارچوب منطقي نداره
براتون مثال ميزنم يه نمره منفي دارم كه كاملا بي تقصير گرفتم هيچكي هم جواب منو نداد هيچكي از مديرا ازشون ميپرسيدم وقت جواب كوتاه به من نميدادن بعد شما چطور ميخوايد سايت به اين بي درپيكري جمع كنيد چطور ميخوايد نظارت كنيد يه كلمه براتون شرمندم

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
الان رفتم تو سایت بازارسنتر یه چرخی زدم!
خراب به تمام معنا اگه پول بیشتر میخواستین خوب میگفتین اصلا همون قیمت ها رو اینجا پیاده میکردین!می گفتین یکی ps3 برای فروش میگزاره باید به ما مثلا 10 تومن بده خوب کاربرها میدادن این چه کاری بود کردین!
خیلی طراحی این سایت جدیده خرابه!
با این دو نمونه مقایسه کنید:
http://haminaa.comنمونه داخلی
http://www.ebay.com نمونه خارجی
ببینید چقدر سایت شما در مقابل این ها غیر کاربردی و ضعیفه!حالا که یه کاری شده حداقل این سایتتون رو درست طراحی میکردین!

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
سلام .
عجب طرح گل بلبلی :-&
روحش شاد و یادش گرامی باد .................
اون لايكاى پست اولو كه مى بينى ياد اون آدمايى ميوفتى كه وقتى يه وزيرى مديرىو دارن باهاش مصاحبه ميكنن يه سرى آدم خوشحال پشت سرس وايسادن ....

آخرین ویرایش:

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
به هیچ عنوان از این طرح استقبال نمیکنم...کاس هزینه پرمیوم رو بیشتر میکردید...نه پرمیوم میگیرم نه هزینه بازار سنتر میدم ..ببینیم من نوعی بیشتر ضرر میکنم یا صاحبان سایت...

Sent from my Gallaxy S2 ...using tapatalk 2

Amir_Fahrenheit

کاربر سایت
Jun 3, 2006
125
نام
امیر
منم همه ی پست های بچه ها رو خوندم و منم مثل بقیه دوستان بیشتر بخاطر فعالیت بازارچه عضو پرمیوم میشدم
با این نظرات دوستان هم موافقم:
طراحی بد سایت بازارسنتر
پولکی شدن الکی!!
سردرگمی کاربران
برگزار نکردن یک نظرسنجی!!

امیدوارم که اگر واقعا تصمیم گرفتین که به این زودی بخش بازارچه رو غیرفعال کنین, حداقل قالب سایت رو تغییر بدین! این فضای گرم و صمیمی بازارچه رو نداره

موفق باشید

"راستی تولد 7سالگی سایت هم مبارک!!" فکر کنم از 1سالگیش من عضو اینجا بودم!! lol

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر