افتتاح بازارسنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Saleh1st

کاربر سایت
Oct 12, 2005
18
نام
صالح
ایراد بزرگی که به این طرح وارده اینه که اصلا بهایی به خریدار نداده چون هزینه آگهی رو صد در صد فروشنده رویه جنسش می کشه و خریدار باید بپردازه!
کاش حداقل سایت این وسط واسطه میشد و امنیت مبادله رو به عهده می گرفت (که تویه بعضی سایت های خارجی هم مرسومه!) اونوقت پولی رو که فروشنده از بابت آگهی رویه جنسش کشیده ارزش داره خریدار بابت تضمین امنیت مبادله پرداخت کنه به این علت که بزرگترین مشکل فروم های فروش این آسیب پذیریه خریداراست که باید به قانون اول واریز و بعد ارسال فروشنده ها تن بدن!

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
امیدوارم به تمام جوانب فکر شده باشه که بنظر من هم طرح سایت و هم سیاست پرداختی عجولانه به نظر میاد استفاده از نسخه بتا و زمان آزمایشی که یه مولفه حیاتی برای اقدامات جدیده در کل کسب و کارها فراموش نشه

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
در حال حاضر 44 کاربر این گفتگو را مشاهده می کنند.

اوه اوه...تاجرها تجمع کردن :d

فروشنده ها: :angry::ranting::cursing:

خریداران: :lovestruck::-*:thumbsup:
--------------------------
در کل نکاتِ مثبت این طرح به نکات منفی اون دَر :|

به شخصه اگه قرار باشه بابت حق چاپ تبلیغات خودم پول بدم، رسانه های معتبرتر رو انتخاب میکنم! مگه قراره چقدر تَهِ یه معامله بمونه؟ نکنه معامله همراه با سود، با موازین ما همسو نیست؟

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
دوستان دیگه کم لطفی نکنید طرح وافعا طرح خوبیه به اینجاش فکر کنید که بازارسنتر یک سایت خرید و فروش بزرگ و معتبر بشه که نه تنها اعضای بازیسنتر بلکه همه بتونن ازش استفاده کنن .
مصرف کننده یا بازدید کننده همیشه این سوال رو از خودش میکنه این کار چه سودی برای من داره !!!!!!!!!

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
طرح خیلی عجولانه برگزار شده
کاش یک نظرسنجی می کردید
بیشتر فعالیت من مربوط میشه به بازارچه ( اونم فقط بررسی خرید و فروش های جدید - معامله که بماند )
امثال من اینجا زیاد هستن که فقط به خاطر بازارچه هزینه پریمیوم میدن
من مشکلی با این هزینه ندارم و اگر بیشتر هم بود پرداخت می کردم دلیلش هم اینه که فعالیت بازارچه رو از طریق فروم دنبال
می کردم و علاوه بر اون بقیه قسمت ها هم زیرنظرم بود و یکجور پیوستگی همراه با آرامش در بررسی مطالب و بازارچه داشتم
اما حالا اگر بخوام صرف خوندن چهارتا مطلب یه پام اینجا باشه و یه پام تو یه فروم دیگه برام خوشایند نیست یعنی اون حس قبلی رو ندارم و افراد هر مطلب در مورد game رو راحت می تونن در یه فروم game دیگه بخونن یا با چند روز تأخیر بیاتش رو گیر بیارن و برای خرید و فروش خیلیا ترجیح میدن برن تو فروم پرشین تولز و امثالهم.
کاش یه بررسی می کردید و به جای جداکردن بازارچه هزینه بیشتری می گرفتین و یه عنوان الکی مثل ابرپریمیوم میدادین در عوض همون روال قبلی رو دنبال می کردین
حالا برام سوال هست که اگر کسی پول برای بازار بده میاد تو فروم هم یه پولی برای پریمیوم بده ؟
تو این مدت که سیستم پریمیوم هست خیری جز بازارچه نداشته

حیف .....

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
من هر کاری می کنم نمی تونم ثبت نام کنم !

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
اصلا طرح جالبی نیست ! .
.
دلیلش رو هم تو پست های قبلی گفتن !

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام به هر حال این نظر ادمینه اما کاشکی یه نظر سنجی هم قبلش قرار میدادین
من خودم مواق نیستم چون امنیت بازارچه کاهش پیدا میکنه ودلالی و عمده فروشی و..... زیاد میشه

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
تشکر حاج علی محشر بود مثل همیشه ویوا بازی سنتر

Wrath-MaN

کاربر سایت
Jan 23, 2012
379
نام
رضا
طرح جالبی هسته امیدوارم با قدرت عمل کنید

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
یعنی اصولا اینجا هیچکس هیچکس پرمیوم نگرفته بخاطر چیزی جز بازارچه !! این رو با قاطعیت تمام دارم میگم و رو حرفمم میمونم !! یعنی اصولا من دیگه چرا باید تو بازارچه این فروم فعالیت کنم ؟؟ میرم و جا های دیگه کار رو میکنم !! با اینکه من نه دلال هستم نه بازاری و شاید 2 ماه الی 3 ماهی یکبار اونم فقط دوتا بازی بخرم یا بفروشم و این از تاپیک ها هم معلومه !! چون من اصولا خودم مصرف کننده هستم و به هیچوجه فروشنده نیستم و این قضیه برای اکثریت بچه های عضو پرمیوم هم صدق میکنه .

در کل کار به هیچ وجه درستی نبود ولی خب امیدوارم موفق باشید .

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
من فکر نمیکنم به اندازه بازارچه فعلی ازش استقبال بشه.اینجا دیگه همه بچه ها خودمون بودیم.اینم گفتن دیگه که نو و دسته دو اینا بیشتر باعث سردرگمی میشه.

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
خیلی جالب بیشتر کسایی که از این طرح استقبال کردن یا پرمیوم نیستن و اکثرشون خرید و فروش نداشتن!!!!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
الان اين تاپيك 3 صفحه جلو رفته و من از صحبتهاي دوستان اينجور استنباط كردم كه:
"ادمين هاي محترم بازيسنتر حساب 2 2تا 4 تا كردن ديدن همه اجناس 3 برابر شده الا اين هزينه پرمينيوم واسه همين گفتن اگه بگيم پول پرمينيوم رو زياد كنيم شايد بچه ها واكنش نشون بدن واسه همين دست به اين كار زدند":d
من اينجا به شما اطمينان ميدم كه اگر هزينه پرمينيوم رو زياد كنيد نه تنها كسي عكس العمل منفي نشون نميده بلكه استقبال هم ميشه فقط همين بازارچه قديمي رو ادامه بديد لطفا:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر