اظهارات تازه کوجیما در مورد Death Stranding

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
zo0y_death-stranding-image1-555x328.png

اولین تریلر عنوان جدید هیدئو کوجیما به نام "Death Stranding" که قرار است بر روی دو پلتفرم PC و PS4 منتشر شود، هفته گذشته در مراسم E3 به نمایش آمد و سوال هایی زیادی را در ذهن طرفداران به جا گذاشت. هنوز پاسخی دقیقی برای تمامی ابهامات این ویدیو ارائه نشده با این حال کوجیما به تازگی در مصاحبه ای جدید اعلام کرده که تیزر نمایش داده شده، نمایانگر عنوان نهایی است.
کوجیما در مصاحبه با یوروگیمر گفت: "ویدیو نمایش داده شده نماینده عنوان نهایی است و هر چیری که در آن مشاهده کردید، در بازی نیز وجود خواهد داشت."
در ادامه این مصاحبه همانطور که انتظار می رفت، کوجیما تایید کرد که تریلر نمایش داده شده پر از سرنخ است. او به عمد ویدیو را به این صورت طراحی کرده تا همین موضوع باعث بحث میان طرفداران در مورد معنا و مفهوم آنها شود.
"Death Stranding زمان می برد تا تکمیل شود، اما بازی از هم اکنون برای من آغاز شده. من دائما با کاربران در تعامل هستم و با آنها ارتباط برقرار کرده و بحث خواهم کرد."
کوجیما از ارائه جرئیات بیشتر در مورد تریلر خودداری کرد، به اعتقاد او صحبت بیشتر در مورد این موضوع، مانند این می ماند که در مورد هویت قاتل در یک رمان معمایی توضیح داده شود.

دیگر جزئیات مهم مصاحبه:
  • کودکی که در ویدیو نمایش داده شد، کلون شخصیت ریداس نیست.
  • در مورد گمانه زنی هایی که در مورد گردنبند شخصیت ریداس بوجود آمده و احتمال اینکه او از یک سیاه چاله عبور کرده باشه نیز کوجیما گفت: "چیزی که می تونم بگم اینه که... می خواهم مردم کاشف این جزئیات باشند."
  • هیچ ارتباطی میان ویدیو و کونامی وجود ندارد.
در نهایت کوجیما تایید کرد که Death Stranding هنوز وارد مرحله ساخت نشده. مراحل تولید بازی زمانی که آغاز می شود که موتور انتخاب شود و به گفته کوجیما خیلی زود این اتفاق خواهد افتاد.
کوجیما هفته گذشته با حضور در کنفرانس E3 2016 سونی Death Stranding را معرفی کرد. این بازی بر روی کنسول ها در انحصار PS4 است و بر روی PC نیز عرضه خواهد شد. اشاره ای به تاریخ عرضه Death Stranding نشده و به گفته کوجیما به این زودی نباید منتظر آن بود.

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
بازی واسه PC عرضه نمیشه و انحصاری کامل شده وقتی SIE اول تریلر هستش یعنی انتشار اون رو بقیه پلتفرم ها تو خواب و رویاست و مارک سرنی هم تو بازی دخیله
کوجیما هم ری توییت باکس ارتی که نهایی نبود و Only On Playstation هستش رو انجام داده اگه فقط واسه کنسول بود تگ Console Exclusive رو میخورد.شاید قبلا اینجوری گفته باشن ولی الان بازی کاملا مال سونی و در انحصارش هستش خود کوجیما هم گفت دلیل انتخاب سونی ازاد بودن کاملی هستش که اونا بهش دادن

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
بازی واسه PC عرضه نمیشه و انحصاری کامل شده وقتی SIE اول تریلر هستش یعنی انتشار اون رو بقیه پلتفرم ها تو خواب و رویاست و مارک سرنی هم تو بازی دخیله
کوجیما هم ری توییت باکس ارتی که نهایی نبود و Only On Playstation هستش رو انجام داده اگه فقط واسه کنسول بود تگ Console Exclusive رو میخورد.شاید قبلا اینجوری گفته باشن ولی الان بازی کاملا مال سونی و در انحصارش هستش خود کوجیما هم گفت دلیل انتخاب سونی ازاد بودن کاملی هستش که اونا بهش دادن
من بر اساس منبع ترجمه کردم، گیم اسپات دوبار به نسخه PC اشاره کرده، البته اتفاق عجیبی نیست و بازی الان برای دو پلتفرم تایید شده. destructoid هم همین مصاحبه یوروگیمر رو پوشش بازی و در مورد بازی کوجیما گفته "his new PC/PS4 game".

در کل من این اصرار عجیبی غریبی که تو این فروم برای محو کردن نسخه PC وجود داره رو متوجه نمیشم، شواهد این رو داره میگه اصلا چه اتفاق بدی میوفته که بازی رو PC عرضه بشه؟

به نظرم بهتره در این رابطه تو این خبر جدید بحث نشه چون راه به جایی نداره، زمان همه چیز رو مشخص میکنه.

@vaan 2 متاسفم برای شما که بدون مطالعه خبر، قضاوت می کنید!
با این حال کوجیما به تازگی در مصاحبه ای جدید اعلام کرده که تیزر نمایش داده شده

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
من بر اساس منبع ترجمه کردم، گیم اسپات دوبار به نسخه PC اشاره کرده، البته اتفاق عجیبی نیست و بازی الان برای دو پلتفرم تایید شده. destructoid هم همین مصاحبه رو پوشش بازی و در مورد بازی کوجیما گفته "his new PC/PS4 game".

در کل من این اصرار عجیبی غریبی که تو این فروم برای محو کردن نسخه PC وجود داره رو متوجه نمیشم، شواهد این رو داره میگه اصلا چه اتفاق بدی میوفته که بازی رو PC عرضه بشه؟

به نظرم بهتره در این رابطه تو این خبر جدید بحث نشه چون راه به جایی نداره، زمان همه چیز رو مشخص میکنه.
من کار به انتشار روی PC ندارم هرچی بیشتر تجربه کنن بهتره اونم بازی کوجیما رو و از ترجمه شما هم خرده ای نگرفتم اما بازی واسه PC نمیاد GS هم چرت زیاد میگه نمونش نوشتن اسم پسر کریتوس که گندش در اومد اینا صرفا میگن PC چون قبلا اعلام شده ولی هیچ بازی تو دنیا وجود نداشته که SIE اولش باشه و روی یه پلتفرم دیگه بیاد اینکه اطلاع رسانی میشه واسه PC میاد غلطه.اگه این سایت هایی که میگین اینجوری میگین یه سر به توییتر کوجیما بزنید میبینید که باکس ارتی که نهایی نبود ولی Only On Playstation بوده رو ری توییت کرده همون PS4 اخر تریلر همه چیو نشون میده دیگه.بحثیم دیگه در مورد نشه بهتره به خبر مربوط نیس

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
خبر PC رو ign uk هم زده و آپدیت کرده بود . گفتن نسخه PC بعد از PS4ه و همزمان نیست . لپ مطلب همینه . در مورد انحصاری کاملش باید منتظر مصاحبه بعدی باشیم چه با مارک سرنی چه کوجیما ،
DC هم قرار بود برا PC بیاد ولی روال تغییر کرد . سونی هم مطمئنا خواسته ی کوجیما رو عملی کرده ، ولی سرنی مخشو میزنه :D

• Like
Reactions: saruman

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
تمام عالم و ادم میگن بازی رو pc قراره بیاد اونوقت یه عده تو بازیسنتر که احتمالا روابط نزدیکی با کوجیما و دوستان دارن همش تکذیب میکنن:D

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
با این حساب این تئوری های MGS و اینا که میگید تریلر در موردش بوده منتفیه دیگه:D؟

به نظرم تریلر بیشتر از فقط یه کنایه به MGS و کونامی و این حرفاست.

• Like

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
من بر اساس منبع ترجمه کردم، گیم اسپات دوبار به نسخه PC اشاره کرده، البته اتفاق عجیبی نیست و بازی الان برای دو پلتفرم تایید شده. destructoid هم همین مصاحبه یوروگیمر رو پوشش بازی و در مورد بازی کوجیما گفته "his new PC/PS4 game".

@vaan 2 متاسفم برای شما که بدون مطالعه خبر، قضاوت می کنید!

من اخر پست دنبال منبع میگشتم پیدا نکردم .. به هر حال بابت پست ناپسندی که زدم عذر میخوام

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من کار به انتشار روی PC ندارم هرچی بیشتر تجربه کنن بهتره اونم بازی کوجیما رو و از ترجمه شما هم خرده ای نگرفتم اما بازی واسه PC نمیاد GS هم چرت زیاد میگه نمونش نوشتن اسم پسر کریتوس که گندش در اومد اینا صرفا میگن PC چون قبلا اعلام شده ولی هیچ بازی تو دنیا وجود نداشته که SIE اولش باشه و روی یه پلتفرم دیگه بیاد اینکه اطلاع رسانی میشه واسه PC میاد غلطه.اگه این سایت هایی که میگین اینجوری میگین یه سر به توییتر کوجیما بزنید میبینید که باکس ارتی که نهایی نبود ولی Only On Playstation بوده رو ری توییت کرده همون PS4 اخر تریلر همه چیو نشون میده دیگه.بحثیم دیگه در مورد نشه بهتره به خبر مربوط نیس

البته انچنان ربط نداره ! همین سال گذشته بازیهای helldivers و everybodys gone to the rapture که سونی ناشرشون بوده ولیکن برای PC عرضه شدند ! و جدا از اون اون قضیه نوشتنه Playstation تو کنفرانس هم ربطی بازم نداره !بزرگترین نمونه اش، GTA V که تو کنفرانس سونی اخرش نوشت PS4 ! ملت یکهو فکر کردند انحصاری نسل هشت سونی هست !
در کل درباره انحصاری بودن قطعی (only on) و یا اینکه فقط انحصاری کنسولی هست، باید با یک مصاحبه واضح مشخص بشه وگرنه اینجور نشونه ها نشونه هیچ چیزی نیست

• Like
Reactions: killer8800

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
ما که بخیل نیستیم، ایشالا روی 360 هم بیاد
مهم اینه که استاد بازی رو بسازه، بقیه ش چرته
خیلی دوست دارم پوزه کونامی رو بخاک بماله

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,576
نام
mohammad
واقعا بازی که قراره همه کارش سونی باشه
چه از لحاظ مالی چه فنی و ... لزومی نداره برای بقیه پلتفرم ها بیاد:D بازی قرار نیست یک عنوان جمع و جور باشه دیگه... همچی با اجازه سونی هست و بس... کوجیما هم نمی تونه بگه چون من دوست دارم برای pc عرضه بشه... پس باید بشه:D قبلا هم گفتم الانم میگم فقط کسایی میان شعار میدن که بازی های مارو باید دیگران و pc باز ها بازی کنن که مستقل شدن و نگران هزینه ساخت بازی هستند:D وگرنه کسی عین خیالشم نیست عنوان روی چه چیزی بیاد... اونم یکی مثل کوجیما که کیفیت عنوانش براش از هر چیزی مهم تر هست...

امروز خیلی چیزا فهمیدم:D یکی از چیز هایی که فهمیدم اینه که اگه تو کنفرانس اشاره ای به انحصاری بودن یک عنوان نکنن و یه بازی مولتی پلتفرم رو نشون بدن مردم فکر می کنن انحصاری هست:))
اونوقت مایکی چند تا بازی اینطوری تو کنفرانس هاش بود؟:D ماشاالله مایکی برای همه بازی ها تو کنفرانس هاش می زنه که قراره برای ps4 هم بیان:))
دونستن تبلیغاتم خوب چیزیه:D وگرنه کلی بازی هستن که تو بنر هاشون فقط به یک پلتفرم اشاره کردن...

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
الان اصن کلیت قضیه که بازی،داستان و تئوری هاش هست به حاشیه رفته و موضوع اصلی نیومدن بازی روی PC تحت هر شرایطی هست !

چون اگه روی pc بیاد من دیگه نمیتونم بزنم تو سر بقیه و پُز بدم باهاش :cry:

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
آقا این کامنتو بخونید اگه قانع نشدید بازم به دعواتون ادامه بدید!:D

بحث پیچیده ای نیست.همین که سونی تونسته کوجیما رو برای بازی اولش خارج از کونامی بقاپه و تو کنفرانس خودش نمایشش بده این کلی برد و تبلیغات مثبته برای سونی.حالا اینجا صحبت از اینه که میاد رو PC یا نه؟

خب سونی کل خرج بازی رو داره میده' ناشری' حق کپی رایت و پشتیبانی فنی هم به عهده خودشه(چیزی که تو سایت کوجیما هم اومده Death Stranding حق نام تجاریش توسط SIE ثبت شده).ابتدا روی PS4 میاد بعد اگه با کوجیما قرار گذاشته باشن که مثلا یکی دو سال بعد از PS4 روی PC هم بیاد که خب میاد.سونی هم روی کنسول خودش سودشو کرده هم بعدا میتونه با انتشارش روی PC سود اونو هم بزنه به جیب.اگه هم انحصاری کامل بود که بود فکر نکنم به کسی بر بخوره ' چون درباره چیزی که داره خرجشو میده حق داره تصمیم بگیره. دیگه فکر نکنم هیچ حالتی موجود باشه که بیرون از این کامنت وجود داشته باشه.
حالا به دعواتون ادامه بدید:D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر