اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
761
سلام بچه ها.1 مشکل بسیار جدی دارم.من 1 مدم فدیمی داشتم که dlink ساده بود و رفتم یه مودو wireless access point 2640u گرفتم.از وقتی که این مودم جدید رو گرفتم نمیتونم که به سرور mw2 وصل شم,زنگ زدم isp گفتشکه مودم قبلی رو بزار ببین میتونی وصل شی یا نه که من این کارو کردم و تونستم دوباره با مودم قبلی به سرور وصل شم.به نظر شما مشکل از چیه ؟از هر کسی که پرسیدم 1 جواب سر بالا داده و نتونسته بگه مشکل ایمن مودم جدیده از چیه.در ضمن در مورد dns و ip هم هرچی که بگید ست کردم باز حل نشده.ممنون میشم راهنماییم کنید. id yahoo:hakhamanesh_is_my_love

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
سلام بچه ها.1 مشکل بسیار جدی دارم.من 1 مدم فدیمی داشتم که dlink ساده بود و رفتم یه مودو wireless access point 2640u گرفتم.از وقتی که این مودم جدید رو گرفتم نمیتونم که به سرور mw2 وصل شم,زنگ زدم isp گفتشکه مودم قبلی رو بزار ببین میتونی وصل شی یا نه که من این کارو کردم و تونستم دوباره با مودم قبلی به سرور وصل شم.به نظر شما مشکل از چیه ؟از هر کسی که پرسیدم 1 جواب سر بالا داده و نتونسته بگه مشکل ایمن مودم جدیده از چیه.در ضمن در مورد dns و ip هم هرچی که بگید ست کردم باز حل نشده.ممنون میشم راهنماییم کنید. id yahoo:hakhamanesh_is_my_love

با سلام:

این مدلی که شما گرفتید 4 پورت لن هم داره

شما برای تست یکبار با وایرWire به پلی وصل کنید و تست کنید یه سرور MW2 وصل میشید.

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
سلام من یه اینترنت پرسرعت میخوام که اصلا هم برام سند مهم نیست به نظر دوستان چه اینترنتی خوبه؟

اینترنت ماهواره ایی

سلام.این کارو هم کردم.با کابل هم امتحان کردم ولی بازم به سرور وصل نمیشه

پس شما تو کانفیگ مشکل دارید. با چه پروتکلی وصل میشید؟

PPPOE
Bridge
VPN
؟؟؟؟

jiz

کاربر سایت
Oct 13, 2009
137
سلام من یه اینترنت پرسرعت میخوام که اصلا هم برام سند مهم نیست به نظر دوستان چه اینترنتی خوبه؟
يه ذره فكر كن ببين نيازت چي هست؟براي انلاين ميخواي يا مغازه داري ميخواي فيلم و بازي دانلود كني متناسب با نيازت بگير دوستمون هم كه گفت اينترنت ماهواره اي ولي اين رو بدون كه هزينش براي شما خيلي سنگين در مياد خيلي خيلي

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
دوستان میشه یه شرکت معرفی کنید که سرویس های نامحدود رو با قیمت مناسب ارائه کنه و کیفیتش هم خوب باشه؟؟ داتک مد نظرم هست که 256ـاش ماهی 50 هست.

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
سپنتا هم میگن خوبه
تو محدوده اشرفی اصفهانی که خوب نیست . حالا بقیه جاها رو نمی دونم
دوستان میشه یه شرکت معرفی کنید که سرویس های نامحدود رو با قیمت مناسب ارائه کنه و کیفیتش هم خوب باشه؟؟ داتک مد نظرم هست که 256ـاش ماهی 50 هست.
داتک اگه 256 به خونگی بدن خوبه . 128 نا محدودش هم خوبه

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
سپنتا هم میگن خوبه

تو محدوده اشرفی اصفهانی که خوب نیست . حالا بقیه جاها رو نمی دونم

داتک اگه 256 به خونگی بدن خوبه . 128 نا محدودش هم خوبه

ممنون بابت پاسخ...
امروز دوباره به داتک زنگ زدم; معلوم نیست اینا از کجاشون حرف میزنن...!....هفته ی پیش گفتش که گواهی اشتغال به تحصیل دانشجویی هم قبوله امروز گفت نه فقط هیئت علمی دانشگاه و شرکت ها و کارمندانشون:confused:

Mohamadcitrix

کاربر سایت
Nov 21, 2008
369
نام
mohamad
ممنون بابت پاسخ...
امروز دوباره به داتک زنگ زدم; معلوم نیست اینا از کجاشون حرف میزنن...!....هفته ی پیش گفتش که گواهی اشتغال به تحصیل دانشجویی هم قبوله امروز گفت نه فقط هیئت علمی دانشگاه و شرکت ها و کارمندانشون:confused:
بابا داتک که مارو کشته ! نمیدن به خونه بیشتر از 128 ! من هر کاری کردم ندادن

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
ممنون بابت پاسخ...
بابا داتک که مارو کشته ! نمیدن به خونه بیشتر از 128 ! من هر کاری کردم ندادن
یه بار یکی از فامیلامون رفت به یکی از مسئولین دانشگاهشون گفت که میخواد تحقیقات خفن انجام بده و از این حرفا ... از اونجایی که معمولآ مسئولین سوادشون در حد گلابی هم نیست واسش امضا کردن و یه نامه دادن بهش که رفت داد به داتک و 256 گرفت ...
صبانت هم خودش همين طوري بود.
من از نمايندگيش 512 براي خونه گرفتم.
عزیز صبا قضیش فرق داره . چون کل سرویس هاش یکی هستن ! مثلآ الان داره سرویس خونگی به اسم 128 میده اما همون 1 مگ اداری هست

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
من نمیدونم به درگاه خدا چه گناهی کردم که الان یکماه ADSLـام جور نمیشه!!!
هر شرکتی رو نگاه میکنم یه مشکلی هست این وسط! حالا فقط مونده داتک که تو منطقه مون نسبتا قابل قبول هست خدماتش...ولی همونطور که گفتم ادا و اصول در میاره...!
حالا دیگه مجبورم همون 128 نامحدود رو بگیرم از داتک! ولی فکر میکنم با 128 نمیشه به راحتی بازی کرد....!
اینه که یه سوال اساسی دارم! دوستانی که 128 نامحدود از این شرکت دارن آیا مشکلی دارن با PSN و مخصوصا بازی هایی مثل MW2 که به پینگ و مشخصات گیره!؟! کلا تو این سرویس مشکلی هست با psn یا نه؟

ویرایش:
راستی پینگ که دیگه به نوع خدمات (128,256,512,...) ربط نداره؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر