اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
داتك سرعتش فكر نميكنم از صبا بهتر باشه ولي يا هي چيزش حال كردم بودن محدوديت بود كه صبا نداره.
تو تهران بهترين صبا هست.فكر كنم.
از نظر سرعت دانلود و يه مقدار پينگ:biggrin1:

FarshiD M K

کاربر سایت
Sep 2, 2009
152
داتك سرعتش فكر نميكنم از صبا بهتر باشه ولي يا هي چيزش حال كردم بودن محدوديت بود كه صبا نداره.
تو تهران بهترين صبا هست.فكر كنم.
از نظر سرعت دانلود و يه مقدار پينگ:biggrin1:

یه زمانی میشد گفت صبا بدک نیست:cheesygri ولی الان مذخرفه. ( به همین شدت که گفتم:mad:)
قبلا من شبی 1.2 گیگابایت دانلود میکردم الان شبی 400 مگابایت حداکثرش میتونم دانلود کنم.
از دوستان کسایی که صبانت دارند واسه اونا هم همینطوری شده یا فقط ماله منه که اینطوری شده؟:confused:

به نظرتون این وایمکس ایرانسل بیاد اگه قیمتاش بهتر از قیمت ها ی داتک باشه ارزش داره آدم ریسک کنه بگیره یا نه؟( چون معلوم نیست کیفیتش و سرعتش و پشتیبانیش بعد از 1سال چی از آب در بیاد اینو میگم.)

navidrct

کاربر سایت
Mar 1, 2009
37
من تا جایی که خبر دارم سرعت وایمکس ایرانسل اونقدرا نیست که شما بخاین این همه هر شب ازش دانلود کنی و مطمعن باش گرونه
شما اگه از یه مک و یه adsl 512 با هم استفاده کنی هیچ مشکلی نخواهی داشت
هم برا بازی هم برا دانلود

FarshiD M K

کاربر سایت
Sep 2, 2009
152
من تا جایی که خبر دارم سرعت وایمکس ایرانسل اونقدرا نیست که شما بخاین این همه هر شب ازش دانلود کنی و مطمعن باش گرونه
شما اگه از یه مک و یه adsl 512 با هم استفاده کنی هیچ مشکلی نخواهی داشت
هم برا بازی هم برا دانلود

مک؟! والدیگرانو؟؟:cheesygri
میشه یه توضیحی درباره ی مک بدین؟ چون من سرچیدم فقط مک بوک و مک آدرس پیدا کردم.:confused:
در ضمن من قبلا در چندتا سایت که اکانت ماهواره ای داشتن دیده بودم که 1 اکانت هست که مثلا تا 2gb اول سرعت دانلودتون 2 مگابیته بعد از اون میتونی تا آخر ماه نامحدود با سرعته 512 دانلود کنی. میشه جایی رو معرفی کنیدکه از این اکانت ها داشته باشه و معتبر باشه ؟اصلا صرف داره از اینا بگیرم؟

ممنون:love:

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
منم با شما کاملا موافقم . ولی در مورد حرف آخر تون که گفتین ( لایزر از صبانت هم بد تر ) باید بگم که من خودم از صبانت سرویس می گیرم و پشتیبانیش تو ای 2 هفته واقعا عالی شده . من بر خلاف دفعات قبل هر وقت زنگ زدم گوشی رو برداشتن و مشکلم رو بر طرف کردن .

من که یه احمق کاری کردم از همین صبا گرفت !!!

15 روز طول کشید فقط وصلش کردن
قرار بود 5 روز نهایتا وصل کنن !!

سرعت DL هم که13.3 نهایت ...

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

من با شرکت تماس گرفتم و مشکل رو مطرح کردم، تا الان که ظاهرا مشکل حل شده. بزن به تخته. :p

دزد کثافت ...
زنگ زدم به زنیکه؛ میگه مخابرات رپیدشیر رو تو ساعات اداری محدود کرده، میگم چه ربطی داره شما که پهنای باند از مخابرات نمیگیرین، میگه نه، محدودیم. بهش میگم تورنت چی، اونم مخابرات محدودتون کرده؟ میگه نه اونو ما محدود کردیم. میگم پس من از کجا دانلود کنم؟ میگه Download.com

خیلی کثافتن. خیلی. حالمو بهم زد دیگه. باورم نمیشد رو رپیدشیر هم این کثافتا ایرانی بازی در بیارن. خیلی کثافتن.
آشغالای عوضی هرچی که مردم ازش دانلود کنن رو محدود میکنن، مردم تورنت یاد گرفتن، محدودش کردن، مردم رپیدشیر یادگرفتن، اونم بستن.

تف تو این اینترنت که هیچ ربطی به اینترنت نداره. تف.

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
سلام

شرمنده این سوال رو اینجا میپرسم
جای دیگه به ذهنم نرسید!!!

توی مرورگر اپرا چجوری میشه کیفیت عکس رو تعیین کرد که چه جوری باشه ؟

یعنی کیفیت پایین لود کنه یا معمولی یا بالا !

ممنون

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
دزد کثافت ...
زنگ زدم به زنیکه؛ میگه مخابرات رپیدشیر رو تو ساعات اداری محدود کرده، میگم چه ربطی داره شما که پهنای باند از مخابرات نمیگیرین، میگه نه، محدودیم. بهش میگم تورنت چی، اونم مخابرات محدودتون کرده؟ میگه نه اونو ما محدود کردیم. میگم پس من از کجا دانلود کنم؟ میگه Download.com

خیلی کثافتن. خیلی. حالمو بهم زد دیگه. باورم نمیشد رو رپیدشیر هم این کثافتا ایرانی بازی در بیارن. خیلی کثافتن.
آشغالای عوضی هرچی که مردم ازش دانلود کنن رو محدود میکنن، مردم تورنت یاد گرفتن، محدودش کردن، مردم رپیدشیر یادگرفتن، اونم بستن.

شما نامحدود دارید نه ؟
این ها حجمی راه انداختن که براشون به صرفه تره . چون بتونن راحت مفت خوری کنن از این کارا میکنن .
تورنت رو که صبح ها محدود کردن , rapidshare رو هم ssl رو یه چند روزی بسته بودند اصلا نمیشد لاگین شد .
الان هم که مدام اذیت میکنن برای دانلود از Rapidshare

کلا دانلود کردن با این وضعیت غیر ممکنه , چون با این پهنای باند مزخرف و شرکت های حقه باز و همچنین سیاست های حکومتی و ریختن پول مفت تو شکم تبیان و ... کاری از پیش نمیبریم.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
دزد کثافت ...

من فکر کردم کامپیوتر ویروس گرفته ( با اینکه Kaspersky ) داشتم ... یکبار ویندوز ریختم ولی‌ این مشکل رو دارم ! الان که پست شما رو دیدم متوجه شدم از کجا هست پس ...

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
دزد کثافت ...

یه پیشنهاد دارم براتون،میتونین اکانت رپید باز بخرید،بعد فایل های رپید رو اول با سرعت بالا میتونین به سرور رپیدباز انتقال بدین و دانلود کنین بدون هیچ مشکلی ;) دیگه از شر اینجور محدودیت ها هم راحت میشین.
ویرایش:
راستی با رپیدباز از تورنت هم میتونین دانلود کنین.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
یه پیشنهاد دارم براتون،میتونین اکانت رپید باز بخرید،بعد فایل های رپید رو اول با سرعت بالا میتونین به سرور رپیدباز انتقال بدین و دانلود کنین بدون هیچ مشکلی ;) دیگه از شر اینجور محدودیت ها هم راحت میشین.
ویرایش:
راستی با رپیدباز از تورنت هم میتونین دانلود کنین.

اون سایت که ... همیشه سرور هاش یکی‌ خواب یکی‌ بیدار هست عزیزم ... من ازشون ۵ نوبت Account گرفتم... مزخرف هستن !

امکانات فوق العاد خوبی‌ داره ... ولی کیفیتش‌ زیاد جالب نیست !:smile:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود

چند وقت پیش خبرایی شنیدم درمورد اینکه میشه از isp هایی که کمفروشی میکنن شکایت کرد !!!
میخاستم بدونم آیا اطلاعی در این مورد دارید ... آیا سرعتهای واقعی مشخص شدن که درصورت کمتر بودن بشه شاکی شد ؟! (هرچند اینجور حرکتا توی این مملکت آب تو هاون کوبیدنه ! چون اصولاً ما نیازی به اینترنت نداریم ... :sick:)
مثلا من 3تا سرعت 128 و 256 و 512 از شرکت شاتل رو امتحان کردم که نهایت پهنای باندی که میدادن بهم توی بهترین حالت به این شکل بود :
=
128k = 17kbps
256k = 35 kbps
512k = 64kbps
!!!
واقعاً خنده داره !! تقریباً یک دهم سرعتی که اسمش میاد !!! ;)

http://www.isp.ir/content/view/832/2/

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
نمیدونم ولی دیگه دانلود از رپیدشیر رو محدود کردن تو کَت من نمیره هیچ جوره. نمیدونم چیکار باید کرد.
من هاست دارم که روش Joomla نصبه، شنیدم یه سری برنامه/اسکریپت هست که باهاش میشه فایل رو آپلود کرد رو سرور خودم؛ اونطوری فک کنم مشکل حل بشه ولی اون موقع حتما صاحب hostـه من میخواد بازی در بیاره.

پس این ملت که Bluray rip دانلود میکنن ازچه قبری اینترنت میگیرن؟

گوساله میگه از download.com دانلود کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر