اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
عجب آدمای @#@$^ ای هستن این داتک ـایا، میگه منطقه شما سرویس حجمی نمیدیم! واسه سربازیت باید 3ماه همین 128 نامحدود رو شارژ کنی ... بابا مصّبتو شکر.

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
عجب آدمای @#@$^ ای هستن این داتک ـایا، میگه منطقه شما سرویس حجمی نمیدیم! واسه سربازیت باید 3ماه همین 128 نامحدود رو شارژ کنی ... بابا مصّبتو شکر.

اگه پولت زیادی کرده این کارو بکن ، به نظر من برو سربازی برگرد هر چه بادا باد...........;)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
مساله این نیست که پول دارم یا ندارم؛ مساله اینه که منطقه ما رو فقط داتک، پارس آفلاین و ندا رایانه سرویس میدن که 2تای آخر تعطیلات هستن. منطقه ما هم متقاضی زیاد داره، برگردم از سربازی عمرا پورت خالی نباشه.

این "به منطقه شما سرویس حجمی نمیدیم" ـش شاهکار بود.

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
خوب پس بده شارژ کنن ، کاریش نمیشه کرد.......
نمیشه رفت خرشونو گرفت که چرا اینجوریه متاسفانه
شما شارژ کن 300 تا دانلود بزار تو تورنت ، که حداقل یه چیزی هم دانلود کرده باشی.............;)

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
من شب ها با این سرویس مثلاً مجانی صبانت از rapidshare دانلود میکنم (با اکانت و این مخلفات). چند شب ـه که وقتی که میگذارم دانلود، بعد از حدود 10 مگابایت ، دانلود قطع میشه و تا وقتی که Reconnect نکنم وصل نمیشه (مثل این که IP نمیتونه به RS دسترسی داشته باشه و من با این کار IP رو عوض کنم). معمولاً توی mass downloader تعداد thread ها رو میگذاشتم 100 و یک فایل رو با کل سرعت 100kKB میگرفت ولی الان اگر تعداد thread ها را زیاد کنم باز همین مشکل پیش میاد.

شب ها مشکل تورنت ندارم .. 4-5 تا میگذارم با هم دانلود بشه و کل پهنای باند رو میگیره.

به نظرم صبانت داره دانلودهای من را throttle میکنه. کسی دیگه صبانت داره که همچنین مشکلی براش بوجود اومده باشه ؟

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,015
نام
Milad
من شاتل دارم و 2 شبه این مشکل رو دارم!فقط روی 39% 2تا فیلم گذاشتم که وقتی صبح پا میشم میبینم روی 39 درصد متوقف شدن و باید دوباره Resume کنم تا بگیره!نمیدونم مشکل چیه!
ربطیم به جمم نداره!پریشب یک 700 مگی بود!اینطوری شد!دیشب یک 1.4 گیگی!با این درصد مشکل داره!

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
من شب ها با این سرویس مثلاً مجانی صبانت از rapidshare دانلود میکنم (با اکانت و این مخلفات). چند شب ـه که وقتی که میگذارم دانلود، بعد از حدود 10 مگابایت ، دانلود قطع میشه و تا وقتی که Reconnect نکنم وصل نمیشه (مثل این که IP نمیتونه به RS دسترسی داشته باشه و من با این کار IP رو عوض کنم). معمولاً توی mass downloader تعداد thread ها رو میگذاشتم 100 و یک فایل رو با کل سرعت 100kKB میگرفت ولی الان اگر تعداد thread ها را زیاد کنم باز همین مشکل پیش میاد.

شب ها مشکل تورنت ندارم .. 4-5 تا میگذارم با هم دانلود بشه و کل پهنای باند رو میگیره.

به نظرم صبانت داره دانلودهای من را throttle میکنه. کسی دیگه صبانت داره که همچنین مشکلی براش بوجود اومده باشه ؟

من داتک دارم این مشکل رو دارم ! به این صورت که فایل های Rapidshare تا یه حدودی دانلود میشه بعد کم کم سرعت پایین میاد قطع میشه .

ariajoker

کاربر سایت
May 19, 2009
293
من داتک دارم این مشکل رو دارم ! به این صورت که فایل های Rapidshare تا یه حدودی دانلود میشه بعد کم کم سرعت پایین میاد قطع میشه .
اگر شما بصورت free از رپید دانلود میکنی مشکل از isp نیست.
رپید برای کاربرای فری محدودیت میذاره. من خودم وقتی از رپید دانلود میکنم سرعت که به 35 میرسه چند لحظه دانلود قطع میشه و بعد از چند ثانیه دوباره ادامه پیدا میکنه دوباره تا به 35 میرسه این عمل تکرار میشه.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد

منم دارم
دیشب اینجوری شد ولی شب قبل مشکلی نداشتم
اینا چون خطاشون شیر شده هست یه شب خوبه و خلوت یه شب هم شلوغ

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
بابا خدمت بری یادت میره دیشب چی خوردی اینترنت می خوای چکار :biggrin1:بعدش از کجا معلوم خدمتت میوفته شهر خودت اشخور:love: ما که رفتیم خدمت حال کردیم بیشتر وقتمون ازاد بود تا الان:love::love::smile:

BeNamAzy

کاربر سایت
Apr 16, 2009
535
نام
بهنام
سلام
دوستان من یه سوال داشتم میخواستم بگم ما در شهر ساوه زندگی میکنیم و تو اینجا فقط به خطهایی که پیش شمارش 2 باشه Adsl میدن حالا از شانس ما خطمون پیش شمارش 4 هست.دلیلش هم اینه که میگن 4 فیبر نوری.
دوباره از شانس ما مخابرات خط 2 اصلا به هیچ وجه نمیده حتی پارتی داشته باشی.
حالا شما دوستان به من یه پیشنهادی بدید که بنده باید چه کار کنم.
یعنی باید تا ابد با این اینترنت نفتی کار کنم و قید LIVE رو بزنم؟

ariajoker

کاربر سایت
May 19, 2009
293
سلام
دوستان من یه سوال داشتم میخواستم بگم ما در شهر ساوه زندگی میکنیم و تو اینجا فقط به خطهایی که پیش شمارش 2 باشه Adsl میدن حالا از شانس ما خطمون پیش شمارش 4 هست.دلیلش هم اینه که میگن 4 فیبر نوری.
دوباره از شانس ما مخابرات خط 2 اصلا به هیچ وجه نمیده حتی پارتی داشته باشی.
حالا شما دوستان به من یه پیشنهادی بدید که بنده باید چه کار کنم.
یعنی باید تا ابد با این اینترنت نفتی کار کنم و قید LIVE رو بزنم؟
اگر تو شهرتون سرویس میدن و هزینش مشکلی نیست برات میتونی بری سراغ WIFI.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر