اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

saied

کاربر سایت
May 24, 2006
48
سلام
کسی از شاتل Arthome ( 64 Kb ) گرفته ؟
سرعت دانلودش چقدره ( می دونم باید 8 کیلو باشه چون بعضی ها می گن 10 کیلو هم دانلود کردن می گم )؟

ممنون

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سلام
کسی از شاتل Arthome ( 64 Kb ) گرفته ؟
سرعت دانلودش چقدره ( می دونم باید 8 کیلو باشه چون بعضی ها می گن 10 کیلو هم دانلود کردن می گم )؟

ممنون
شاتل 512 افتضاحه چه برسه به 64 ش!به نظر من یه خط دیگه بگیر.قیمته خط های دیگه مثل صبا خیلی مناسب تر از شاتل هست

دوستان من یه صبا 128 دارم.ولی تو psn خیلی اذیت می کنه.یسره ارتباطش با سرور قطع میشه.کسی با پارس آنلاین psn می ره؟می خوام 128 پارس آنلاین بگیرم ولی مطمئن نیستم که فرقی با این داشته باشه
من قم هستم

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,823
یه چند وقتیه ،میام صفحات رو وا کنم could not remote server میده ، سرعت دانلودم هم افتضاح شده.......... تورنت هم همینطور.......(بعد عوض کردن ویندوز اینطوری شده.........
مودمم خاموش روشن میکنم ، ساعت اول خوبه ، ولی بعدش دوباره همونجوری میشه.........
زنگ میزنم پشتیبانی هم میگه همه چی مرتبه....... (از داتک سرویس میگیرم)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
یه چند وقتیه ،میام صفحات رو وا کنم could not remote server میده ، سرعت دانلودم هم افتضاح شده.......... تورنت هم همینطور.......(بعد عوض کردن ویندوز اینطوری شده.........
مودمم خاموش روشن میکنم ، ساعت اول خوبه ، ولی بعدش دوباره همونجوری میشه.........
زنگ میزنم پشتیبانی هم میگه همه چی مرتبه....... (از داتک سرویس میگیرم)

ویندوزت رو عوض کن یا این که روی یه سیستم دیگه تست کن.دیگه راحت تر و ساده تر از این راهی نیست که!

Mohamadcitrix

کاربر سایت
Nov 21, 2008
369
نام
mohamad
سلام به همه !
من ADSL 128 داتک دارم نامحدود ماهی 27 تومن میدم.اما من دانلود ندارم و بیخود دارم پوله اضافه میدم ! میخواستم یه شرکتی معرفی کنید که سرعتش بالاتر باشه و به خونه هم بدن و محدود باشه !

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
من میخوام ارزون هم باشه ! اگه دوستان کسی اطلاعات داره بهم بگه ممنون
اگه واقعآ هیچی دانلود ندارین و اهل ویدئو های Steam و بازی آنلاین و ... نیستید سرویس های صبانت و شاتل واستون مناسبن

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام دوستان.
بهترین سرعت با پیش شماره 557 تو تهران کدوم شرکته؟
سرعت واسه باز کردن صفحات اولویت اول و بعد دانلود.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,018
نام
Milad
شاتل 512 افتضاحه چه برسه به 64 ش!به نظر من یه خط دیگه بگیر.قیمته خط های دیگه مثل صبا خیلی مناسب تر از شاتل هست

دوستان من یه صبا 128 دارم.ولی تو psn خیلی اذیت می کنه.یسره ارتباطش با سرور قطع میشه.کسی با پارس آنلاین psn می ره؟می خوام 128 پارس آنلاین بگیرم ولی مطمئن نیستم که فرقی با این داشته باشه
من قم هستم
واقعا اولین نفر هستید که به صورت دانلود شاتل ایراد میگیره!الان تمام اونایی که(بالای60%)سرویس های زیر512 مثل 128 تا 256 دارن سرعت دانلودشون با 512 یکی هست!!!!)
بعد شاتل شما سرویس 128 بگیرید سرعت دانلود رو روی 192 تنظیم میکنند(راحت از روی مودم میشه فهمید)همچنین سرعت دانلود .مثلا 128 باید نهایتا 16 باشه اما برای من 22 مینش هست !!
قم رو نمیدونم تهران که اینطوریه.
صبا سرویساش خوبه.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,164
شاتل واقعا عالی است.
من الان سرویسم وصل شد (128 مثلا!) سرعت دانلودم حدودا 70 است! اصلا فکر نمیکردم تا این حد خوب باشه.
باید برم پینگشم یه امتحانی بکنم.:thinking::biggrin1:

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان من هم از شاتل سرویس گرفتم ازش رازی هستم ولی در مورد سرعت دانلود یکم مشکوکم
سرویسی که گرفتم 512 ولی سرعت DL بین 60 تا 80 هست به نظر شما کم نیست برای 512؟

648103322.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر