اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
درود
دوستان ما نفهميديم بالاخره كي رو اين مخابرات خراب شده (پيام نور) و البته خطهاي فيبر نوري سرويس اينترنت پرسرعت ميدن؟
پيش شماره هم 4460 است
كسي از دوستان خبري دارد؟
دوست عزیز شما قبلا تلاش های منو دیده بودی ! من مشکل فیبر و PCM نداشتم ولی مالک ....
رفتم یه خط جدید گرفتم سه روزه وصل شد و ما تو محلمون ( پونک ) دقت کردم دیدم PCM نداریم انگار ، ولی خب دست به دعا شدم و زنگ زدم شاتل گفت پورتای خونگیمون پر شده ، اداری فقط آرت3 داریم ماهی 45تومن ! من سه روز پیشش زنگ زدم تا پایه قرارداد رفتیم ولی اون قضیه خرابش کرد ....
یه دو هفته دنبال شرکت بودم که آگهی شرکت لایزر رو دیدم ، منم پول زیادی نمی تونستم بدم و لایزر رو گرفتم و الان هم راضی هستم از همه جهت بجز پینگ شرکت خوبیه . ( از دست DIal داشتم پیر میشدم )
شما هم یه خط جدید بگیر ! 60 تومن . شاید جواب داد ! البته میگن مخابرات رو فیبر خودش میده ولی زنگ بزن بپرس .
موفق باشید :cheesygri

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
دوست عزیز شما قبلا تلاش های منو دیده بودی ! من مشکل فیبر و PCM نداشتم ولی مالک ....
رفتم یه خط جدید گرفتم سه روزه وصل شد و ما تو محلمون ( پونک ) دقت کردم دیدم PCM نداریم انگار ، ولی خب دست به دعا شدم و زنگ زدم شاتل گفت پورتای خونگیمون پر شده ، اداری فقط آرت3 داریم ماهی 45تومن ! من سه روز پیشش زنگ زدم تا پایه قرارداد رفتیم ولی اون قضیه خرابش کرد ....
یه دو هفته دنبال شرکت بودم که آگهی شرکت لایزر رو دیدم ، منم پول زیادی نمی تونستم بدم و لایزر رو گرفتم و الان هم راضی هستم از همه جهت بجز پینگ شرکت خوبیه . ( از دست DIal داشتم پیر میشدم )
شما هم یه خط جدید بگیر ! 60 تومن . شاید جواب داد ! البته میگن مخابرات رو فیبر خودش میده ولی زنگ بزن بپرس .
موفق باشید :cheesygri

درود
دوست عزيزم
من هر كاري بگي انجام داده ام خونه ما سمت شهرك هماي شمالي است
به مخابرات پيام نور هم هر چي ميگم گوش نميكنه ميگه شركت هاي سرويس دهنده بايد درخواستشون رو بدن
به شركت هاي سرويس دهنده هم زنگ ميزنم ميگن تجهيزات نداريم
به مخابرات گفتم يه خط معمولي ميخواهم بخرم كه بتونم اينترنت پرسرعت استفاده كنم گفت نميشه همه جا فيبر است
ديگه اين بستگي داره كه شما كجاي پونك باشي
اين مخابرات پيام نور كلا ديوانه بازي زياد در مياره
اگه بازم راهنمايي كني كه بتونم اينترنت پرسرعت بگيرم تا آخر عمر دعات ميكنم
ممنون از راهنماييت

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440

درود
دوست عزيزم
من هر كاري بگي انجام داده ام خونه ما سمت شهرك هماي شمالي است
به مخابرات پيام نور هم هر چي ميگم گوش نميكنه ميگه شركت هاي سرويس دهنده بايد درخواستشون رو بدن
به شركت هاي سرويس دهنده هم زنگ ميزنم ميگن تجهيزات نداريم
به مخابرات گفتم يه خط معمولي ميخواهم بخرم كه بتونم اينترنت پرسرعت استفاده كنم گفت نميشه همه جا فيبر است
ديگه اين بستگي داره كه شما كجاي پونك باشي
اين مخابرات پيام نور كلا ديوانه بازي زياد در مياره
اگه بازم راهنمايي كني كه بتونم اينترنت پرسرعت بگيرم تا آخر عمر دعات ميكنم
ممنون از راهنماييت
والا نمی دونم چی بگم ! من حوالی میدون هستم 4441
میگن خود مخابرات به خط های فیبر خدمات میده
شما بپرس ازشون

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
ََAnti Spyware چیه !؟

به زبان ساده برای کسی که نميدونه اين چيه :

يک چيزی مثل آنتی ويروس هست.... در واقع تخصص اين برنامه بيشتر روی برنامه های تبليغاتی که نصب ميشه روی سيستم يا جاسوسی که بسته به قابليت اون نرم افزار داره ...

در واقع کامل ترين و بهترين که ميتونم پيشنهاد کنم :
ad-aware هست... توی بخش نرم افزار از امين بخواه

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
به زبان ساده برای کسی که نميدونه اين چيه :

يک چيزی مثل آنتی ويروس هست.... در واقع تخصص اين برنامه بيشتر روی برنامه های تبليغاتی که نصب ميشه روی سيستم يا جاسوسی که بسته به قابليت اون نرم افزار داره ...

در واقع کامل ترين و بهترين که ميتونم پيشنهاد کنم :
ad-aware هست... توی بخش نرم افزار از امين بخواه
میشه یکم بیشتر توضیح بدید چرا وایرلس داتک خوب نبود؟یعنی مثلا سرعت دانلود..باز کردن page ها..پــینـگ.. چطوربودن؟پینگ با ایران مثلا
آخه اینجا پرتا پرن هیچ شرکتی پرت خالی نداره :dozing:
واسه همین تنها راهی که دارم اینه که از داتک وایرلس بگیرم.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
میشه یکم بیشتر توضیح بدید چرا وایرلس داتک خوب نبود؟یعنی مثلا سرعت دانلود..باز کردن page ها..پــینـگ.. چطوربودن؟پینگ با ایران مثلا
آخه اینجا پرتا پرن هیچ شرکتی پرت خالی نداره :dozing:
واسه همین تنها راهی که دارم اینه که از داتک وایرلس بگیرم.

Send خيلی پايينه!!!

ولی اگه تو منطقه Coverage باشيد و جلوتون ساختمون بلند نباشه ... مشکلی از لحاظ stability نداريد....

درضمن send پاينه... service 512 رو مگه اينکه بگيری که send رو 128 هست... که خيلی گرونه...

من 256 داشتم... 58.200 monthly...

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
من برای این که این تروجان هایی که از پهنای باند استفاده میکنه رو پاک کنه باید Anti Spyware استفاده کنم یا Anti virus Internet Security !?

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
من برای این که این تروجان هایی که از پهنای باند استفاده میکنه رو پاک کنه باید Anti Spyware استفاده کنم یا Anti virus Internet Security !?

من پيشنهاد ميکنم اول با آنتی ويروس اسکن کن... بعد با anti spyware

يعنی جفتش رو داشته باش...

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,745
نام
امیر

Internet security یک نرم افزار امنیتیه که Anti spyware و anti virus رو هم شامل میشه ، البته بعضی از این نرم افزار ها آنتی ویروس رو به صورت جدا و دلبخواهی نصب میکنه مثل نورتون . پس اگه internet security داشته باشی دیگه نیازی نیست که آنتی ویروس و آنتی spyware نصب کنی.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
Internet security یک نرم افزار امنیتیه که Anti spyware و anti virus رو هم شامل میشه ، البته بعضی از این نرم افزار ها آنتی ویروس رو به صورت جدا و دلبخواهی نصب میکنه مثل نورتون . پس اگه internet security داشته باشی دیگه نیازی نیست که آنتی ویروس و آنتی spyware نصب کنی.

درسته...
ولی اون anti spywre که هست ... ولی قابليت های اونها خيلی پايين تر هست نسبت به اينترنت security ها !... در واقع رجيستری و .... به خوبی تميز نميکنه!!!

پيشنهاد ميکنم حتماً از ad-aware استفاده کنن!

empire games

کاربر سایت
Dec 13, 2008
77
من adsl 256 محدود دارم ی هفتس گرفتم 3 روز اول سرعت دانلود 33 تا 36 بود ولی الان 24 تا 26 هست{ با idm}کامپیوتر ویروس نداره وهیچ چیزی دیگه از پهنای باندم استفاده نمیکنه؟مشکل چیه از ویندوزه؟لطفا جواب بدید چون پشتیبانی گفت مشکلی نداره.

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
سلام
يكي از بچه ها گقته بود اگه خطت پي سي ام هست بايد ببيني كه جلوي در خونه شما يه باكس جديد اظافه شده بغل باكس سيم هاي تلفن اما اين باكس جديده رو نديدم پس اين جريان پي سي ام چيه؟
چطور قبلا به من سرويس ميدادن حالا كه شماره ام عوض شده سرويس نميدن؟
همه ميگن براي اينكه بفهمي پي سي ام هست يا نه بايد ببيني باكس جديد گذاشتن جلوي در خونتون
حالا به غير از اين من چطوري ميتونم بفهمم خطم پي سي ام است؟
فيبر نوري كه عمرا تا صد سال ديگه نمياد در خونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر