اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
سلام
یکی در مورد این پینگ که میگن یک توضیح میده پینگ چند باشه خوبه ؟
بعد برای بازی انلاین سرعت آپلود یا دانلود یا پینگ بالاتر باشه بهتره؟

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,739
نام
امیر
سلام
یکی در مورد این پینگ که میگن یک توضیح میده پینگ چند باشه خوبه ؟
بعد برای بازی انلاین سرعت آپلود یا دانلود یا پینگ بالاتر باشه بهتره؟

حداقل زمان ارتباط با سرور یک سایت رو بر حسب میلی ثانیه ، بهش میگن ping . برای بازی آنلاین چیزی که مهمه بیشتر پینگه که باید زیر 200 باشه ، البته با 300 ، 400 هم میشه بازی کرد ولی با لگ . سرعت آپلود و دانلود در حد یه سرویس 256 باشه خوبه ولی مهم پینگ اه ;)

ghoghnoos_ty

کاربر سایت
Dec 6, 2007
28
ولی من زنگ زدم داتک گفتن تا128 دارن
تازه مگه مجلس تسویب نکرده که برای منزل بالای 128 نباید بدن؟
فکر نمیکنم داتک 512 داشته باشه برای منزل داره؟

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
برای ما که از این 512 های 128 نمایست!!
فقط یک سوال!!
وقتی حجمی از یک شرکت کانکشن میگیری جای 128 گاهی بهت 512 میدن (داتک و آسیا تک که اینطوریه!!) ولی نه به صورت معمولی. مثلا با یک کانکشن مثل اکثر برنامه ها سرعتت همون 15 الی 17 ایت ولی وقتی از یک نرمافزار استفاده میکنه (مثلا یک DM مثل IDM یا DAP) چون از چند کانکشن دانلود میکنه سرعت به 60 الی 70 یعنی همون 512 خودمون میرسه. دلیل این کارشون چیه؟! (البته اگر نا محدود بگیری که در هر حال سرعتت از 17 بالاتر نمیره!! سیاستشونه دیگه)

IRANWWE

کاربر سایت
Jul 22, 2008
154
نام
محسن
بعضی از دوستای من که داتک دارن راضی نیستن نمیدونم چرا فکر کنم قطی زیاد داره اما با این اوصاف من پیشنهاد میکنم از شرکت پارسی نت بگیرید من از خودم الان ازش میگیرم تو قرار داد 128 مینویسه اما 512 هم به خانگی میده هزینشم عالیه مخصوصا تهران کرج عمرا جایی رو تو کرج گیر بیاری که اینطوری 256 یا 512 رو ارزون بده
www.parsinet.net

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
سلام
انقدر بحث وجدان و دزدی و ترافیک و کوفت و زهرمار و آشغال بازیهای این شرکت ها شد که هیچی نفهمیدم
من اگه بخوام ADSL 256 بگیرم سرعت دانلودش هم زیر 27 نیاد! ، ماهی تا سقف 40 تومن هم میتونم بدم ، محدودیت دانلود هم نداشته باشه ، مناسبترین گزینه برای بازی آنلاین باشه
چه شرکتی رو پیشنهاد می کنید؟

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
سلام
انقدر بحث وجدان و دزدی و ترافیک و کوفت و زهرمار و آشغال بازیهای این شرکت ها شد که هیچی نفهمیدم
من اگه بخوام ADSL 256 بگیرم سرعت دانلودش هم زیر 27 نیاد! ، ماهی تا سقف 40 تومن هم میتونم بدم ، محدودیت دانلود هم نداشته باشه ، مناسبترین گزینه برای بازی آنلاین باشه
من با همین مشخصات قبلا از داتک داشتم. گزینه خوبی هست. البته من قعطی ازش ندیدم ولی خب حرفم پشت سرش زیاده!!

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

هنوز شرکتی پیش شماره 2212 - سعادت آباد رو پشتیبانی نمی کنه ؟ :( کسی جایی رو سراغ داره ؟ :confused:

من یکی از دوستام توی سعادت آباد میشینه. مهران اسمشه. از سال 83 دنبال ADSL می گرده اونجا ولی هنوز انگار گیر نیاورده. Wireless هم به خاطر موقعیت منطقه نمی دن.

ولی من زنگ زدم داتک گفتن تا128 دارن
تازه مگه مجلس تسویب نکرده که برای منزل بالای 128 نباید بدن؟
فکر نمیکنم داتک 512 داشته باشه برای منزل داره؟

شما زنگ بزن به داتک همین جوری که بهت می گم بگو بهشون :
بگو دانشجوی فوق لیسانس هستم. برای کارام سرعت بالا می خوام. 256. چه مدارکی می خواین؟

من یکشنیه قرارداد امضا کردم باهاشون. همین جوری که بهت گفتم. 256 . البته من شماره نظام دارم .

می گن ای ای .. خب باشه. گواهی اشتغال به تحصیل .. اخرین قبض تلفن . کپی کارت ملی . کپی شناسنامه. مشکلی نیست. همین. برات یک می فرستن دم در خونه مدارک رو می گیره و قراردادت رو هم می یاره . 5 الی 10 روزم خطت رانژه می شه .

این کارو بکن به من خبر بده. اگه نشد، PM بده من برات OK کنم. به شرطی که اون شرایطی رو که گفتم داشته باشی.

دادا این شرایط رو داشته باشی هر سرعتی بخوای بهت می دن. شک نداشته باش.

پس این نمایندگی داتک تو کرمانشاه چیه که تا 1mb هم میده؟!!!!
من خودم 512 دارم...

امین چند داری می دی برای 512 ؟ ترافیک چند داری ؟

برای ما که از این 512 های 128 نمایست!!
فقط یک سوال!!
وقتی حجمی از یک شرکت کانکشن میگیری جای 128 گاهی بهت 512 میدن (داتک و آسیا تک که اینطوریه!!) ولی نه به صورت معمولی. مثلا با یک کانکشن مثل اکثر برنامه ها سرعتت همون 15 الی 17 ایت ولی وقتی از یک نرمافزار استفاده میکنه (مثلا یک DM مثل IDM یا DAP) چون از چند کانکشن دانلود میکنه سرعت به 60 الی 70 یعنی همون 512 خودمون میرسه. دلیل این کارشون چیه؟! (البته اگر نا محدود بگیری که در هر حال سرعتت از 17 بالاتر نمیره!! سیاستشونه دیگه)

ببین. من 192 داشتم. بستگی داره چی دانلود کنی . اگه از Rapidshare بگیری من راحت 24 می گرفتم. 1k هم پایین نمی اومد. ثابت ثابت . ولی اگه تورنت و برخی سایتها بگیری برات یک حد تعیین می کنن. البته تورنت ها به سید و پیرت ربط داره شدید.

مثلا اگه از رپید بگیری راحت با 512 باید 70-72 بگیری. چون اولا سرورش پدر مادر داره و ثانیا برای اون سرور و فایل هاش پول پرداخت می کنی و باید بهت سرویس بدن. این به سرور و جایی که داری از اون دانلود می کنی خیلی ربط داره.

سلام

شش ماهه از سپنتا بگیر. 256. 269000 تومن بده. خوبه به نظرم. میشه ماهی 44800 تومن. من باشم این کارو می کنم. بدون محدودیت. تازه 15 روزم بهت هدیه میده.

من با همین مشخصات قبلا از داتک داشتم. گزینه خوبی هست. البته من قعطی ازش ندیدم ولی خب حرفم پشت سرش زیاده!!

این رو تا حدودی قبول دارم. البته به منطقه مخابراتیش خیلی ربط داره.

یا علی ...

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
دوستان از خنده دارم میترکم ! از وقتی این خبر رو خوندم :
لینک : http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8706220108
یه تیکه از متن خبر :
وزير ارتباطات در گفت وگو با فارس مطرح كرد:
امكان شكايت بخاطر كم فروشي پهناي باند اينترنت به سازمان تنظيم مقررات
خبرگزاري فارس: وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: كاربران اينترنت مي‌توانند با در اختيار داشتن برگه و يا كارت اينترنت خود و ارائه مستندات نرم‌افزاراندازه گيري و تعيين پهناي باند واقعي اينترنت، در صورت مشاهده تخلف شركتهاي ارائه دهنده اينترنت به دادگاه يا سازمان تنظيم مقررات شكايت كنند.
یعنی اگه بجای 56 بهمون 20 بدن که میدن اگه مدرک داشته باشیم میتونیم شکایت کنیم !
A0422773.jpg

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
دوستان از خنده دارم میترکم ! از وقتی این خبر رو خوندم :
لینک : http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8706220108
یه تیکه از متن خبر :

یعنی اگه بجای 56 بهمون 20 بدن که میدن اگه مدرک داشته باشیم میتونیم شکایت کنیم !
A0422773.jpg
loooooooooool
.... مردم بقیه جاها دارند سر MB جنگ میکنن و بحثشونه ... ما سر KB ... .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
امین چند داری می دی برای 512 ؟ ترافیک چند داری ؟
سلام محمد رضا جان
خوبی؟!
این 512 که دارم میگیرم محدودیت داره متاسفانه!
3 ماهه + ابونمان + 6% = 41 تومن
7.5 گیگ هم محدودیتشه...

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
خبر خوش یا بد اینه که اوس ممد ( وزیر ارتباطات ) رو میخوان استیضاح کنن !
چون همه مقامات مخابرات اعلام کردن ما مشکلی نداریم و وزیر بد عمل کرده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر