اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
آقا يکی از دوستم ميگه مودم u.s robotic گرفته 400...
راسته؟:biggrin1:

الان بهترين مودم وايرلس چه و چنده؟ضمن اينکه آيا افت سرعت داره؟
آيا کار مودم معمولی رو ميکنه؟(يعنی مثلاً بشه مستقيم به PC وصل کرد)
ميشه همزمان مثلاً با pc و ps3 وصل شد به اينترنت؟
دريابيد!:biggrin1:

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,756
نام
امیر
آقا يکی از دوستم ميگه مودم u.s robotic گرفته 400...
راسته؟:biggrin1:

الان بهترين مودم وايرلس چه و چنده؟ضمن اينکه آيا افت سرعت داره؟
آيا کار مودم معمولی رو ميکنه؟(يعنی مثلاً بشه مستقيم به PC وصل کرد)
ميشه همزمان مثلاً با pc و ps3 وصل شد به اينترنت؟

دیشب اومدم جوابتو بدم ، متاسفانه حوصله تایپ کردن نداشتم ، جواب ندادم :D خلاصه شرمنده :D

در مورد بهترین مودم وایرلس که چی بگم والا ، مارک تا دلت بخواد زیاده ، ولی چیزی که برای مصارف خونگی و شرکتی در حد نرمالش خوبه به نظر من مودم level one هست . من خودم D-link دارم ، ازشم نسبت به پولی که دادم (90) راضیم ، ولی کلا توی سری مودم های وایرلس تیریپ هر چی پول بدی آش میخوری حاکمه :D پس به نظر من همون level one که یک مدلم بیشتر تو بازار های ایران نداره و قیمتش حدود 130 تومنه ، انتخاب خوبی میتونه باشه در مورد سوالی که گفتی افت سرعت داره ، باید بگم که نخیر هیچ افت سرعتی نداره ، و پهنای باند یک مودم وایرلس معمولی تا 64 MbPS (اگه اشتباه نکرده باشم ) هم میرسه دیگه واسه تبادل اطلاعات در حد کیلوبایت این حرفا رو نداره !
صدر درصد کار مودم معمولی رو هم میکنه ، منظورتو از مستقیم وصل کردن به pc نفهمیدم ولی اگه وصل کردن با کابل ethernet هست ، بله میشه . اگه روترشو ست کنی میتونی همزمان با دو دستگاه به صورت WIFI و با یکی به صورت کابلی ارتباط برقرار کنی ( البته اینم توی مودم های مختلف متفاوته ) . اتفاقا وصل کردن ps3 به اینترنت به صورت وایرلس و بازی کردن آنلاین ، فوق العاده لذت بخشه :D البته اینکه بخوای همزمان با ps3 آنلاین بازی کنی و با pc فیلم دانلود کنی :D فکر کنم به سبب بهره مندی از وزیر ارتباطات قشنگی همچون آقای X امری ناممکن و ناشدنی باشه !!!!!!!!!!!!!!!!

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
هوشی من پسر عمه م یه US Robotic از شیراز گرفته 100000 تومان.چیز توپیه.مارک LinkSys هم خوبه.اگر خواستی مدلش رو بردارم ازش بهت بدم.
بهترین مدل الان US Robatics USR هست که گرونه ولی عالیه

Credo

کاربر سایت
Aug 26, 2008
15
ببخشید ممکنه یکی در مورد این اینترنتهای ساعتی توضیح بده؟=http://www.shatel.ir/content/view/123
/36/lang,fa_IR/
می خواستم ببینم این ایینترنت ساعتی هم هزینه اش روی قبض تلفن میاد یا نه؟

نه دیگه. حق اینترنت روی قبض تلفن نمیاد . فقط مثل کارت اینترنت ها شما باید پول زمان اتصال به اینترنت رو به مخابرات پرداخت کنید.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
هزینه ی استفاده از این سیستم چطوریه؟!
هیچی...کافیه یه 40 ساعتی اسفاده کنی تا قبض 10 هزار تومنی رو تبدیل به قبض 50 هزار تومنی بکنه :D خودم تجربه اش رو داشتم :D

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
نه دیگه. حق اینترنت روی قبض تلفن نمیاد . فقط مثل کارت اینترنت ها شما باید پول زمان اتصال به اینترنت رو به مخابرات پرداخت کنید.
اقا مطمئنید؟چون من تو یه فوروم دیگه پرسیدم بهم گفتند روی قبض تلفن پولش میاد...اگه اینجوری باشه که محشره:excited:[یه ما اینترنت اینجوری5000تومنه...]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر