اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

• Thread starter Thread starter mt3691
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اینم یه عکس از سرعت نت من
324468665.png

دوستان شهرستانی هم من پیشنهاد میکنم از شرکت fanava بگیرن این شرکت شاتل و پارس آنلاین رو میخوره جوبای تهرانم پشتیبانی میکنه من خودم از نمایندشون که پارسی نت هست خریدم اما خوب خط همون فناوا هست
یکم گرون هست اما عوضش قول میدم قطی مطی نداره و راضی نگرتون میداره مطمعنم از شاتل و پارس آنلاین داتک بهتره امتجان کنید یه بار;)

سلام دوستان آقا من می خواهم مودم wriless adsl خوب بخرم واسه کافی نت و همینطور کارت شبکه wriless می خواستم ببینم چه مارکی و چه مدلی از همه بهتره!!!؟

خبر خوش یا بد اینه که اوس ممد ( وزیر ارتباطات ) رو میخوان استیضاح کنن !
چون همه مقامات مخابرات اعلام کردن ما مشکلی نداریم و وزیر بد عمل کرده .
از 1 ماه پیش خبرش بود که قراره استیضاح بشه ، تا الان هم دیر شده!

امیدوارم چـپـه (= chape) بشه... ;)

سلام من نمیدونم این مودمم چی شده هی ارور 679 میده وجالبش اینه که این ارور رو فقط تو win media center میده و تو win xp نمیده و اینترنت راحت وصل میشه کمکم کنید

بچه ها مودم های u.s robotic و tp-link چطورن ؟ کدومشون بهتره ؟

خب فکر کنم TP-Link مارک شناخته شده تری باشه ولی اگه بتونی LEVEL ONE بگیری خیلی مودم شاخیه ، خودت ببینی به شاخ بودنش پی میبری ، 5 سال هم گارانتی داره ، انتخاب خوبی میتونه باشه ، دیگه با خودته که چه مدلی بگیری ، من که اینجا تو مجتمع تک از هر کی آمار میگرفتم میگفت Level one .

آقا يکی از دوستم ميگه مودم u.s robotic گرفته 400...
راسته؟:biggrin1:

الان بهترين مودم وايرلس چه و چنده؟ضمن اينکه آيا افت سرعت داره؟
آيا کار مودم معمولی رو ميکنه؟(يعنی مثلاً بشه مستقيم به PC وصل کرد)
ميشه همزمان مثلاً با pc و ps3 وصل شد به اينترنت؟

واقعا كه تو اين ايران هيچي صاحاب نداره:evil:.ما حدود يك سال ار adsl 256 آسياتك استفاده ميكرديم با قيمت 24 تومان ولي اين ماه واسه تمديد زنگ زديم يارو گفت 38 تومان شده:confused:.واقعا جاي تاسف داره كه همه كشورها در فكر ارزون تر كردن اينترنتن تا همه ازش استفاده كنن ولي اينجا:-".آيا قضيه استيضاح هم به گروني مربوط ميشه؟؟؟:confused:

واقعا كه تو اين ايران هيچي صاحاب نداره:evil:.ما حدود يك سال ار adsl 256 آسياتك استفاده ميكرديم با قيمت 24 تومان ولي اين ماه واسه تمديد زنگ زديم يارو گفت 38 تومان شده:confused:.واقعا جاي تاسف داره كه همه كشورها در فكر ارزون تر كردن اينترنتن تا همه ازش استفاده كنن ولي اينجا:-".آيا قضيه استيضاح هم به گروني مربوط ميشه؟؟؟:confused:
منم از اسیاتک کشیدم بیرون .256 داتک گرفتم 28 تومن بیشتر میصرفه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or