اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
بله من تعرفه ایرانسلو ندارم میتونید تو سایتش ببینید ولی ماهیانه نیست بر حسب هرکیلو باین که سند کنید پول میفته

سلام ببخشید هی سوال میکنم اقا ازاول تا اخر برای استفاده از اینترنت ماهواره ای رو برام بگید این سند رو هم بیشتر توضیح بدید بعد این اینترنت ماهواره ای ماهیانه باید پول بدم مثل adsl

البته جاش اینجا نیست و تو مباحث گوناگونه
اما کلا 2 نوع اینترنت ماهواره ی داریم اولیش خودت مستقل کار میکنی مثل isp یعنی هم از طریق دیش سند میکنی هم رسیو ولی تجهیزات خاصی می خواد (دیش خیلی بزرگتر از 90 -ال ان بی مخصوص - اداپتور کوچک-و چند چیز دیگه ) که هم گرون تموم میشه تقریبا 8 میلیون و هم خطرناکه (م و س ا د می دونی چیه ؟ این کار هموناست ) می دونی جرمش چیه؟ .....
پس ما اولین نوع رو بی خیال می شیم صد در صد.

نوع دوم که فقط رسیو کردنه خودش به 2قسمت تقسیم میشه : انلاین و افلاین
که تنها تفاوت این 2 تا در اینه که برای انلاین باید یه سند کوچولو داشته باشی برای دریافت فایل و وب گردی اونم نه مثل نوع بالا که گفتم بلکه باید از طریق اینترنت (فرقی نداره dsl-dial up -mtn) به isp که مخصوص همین کاره (معمولا تو ایران نیستند) در ضمن برای این باید اکانت بگیری که هم بر حسب ظرفیته هم زمانی ولی یه کمی گرونه فقط یه مزیت داره اون چیزی رو که میخوای به سرعت جت میگیری :biggrin1:
ولی حکایت اف لاین فرق داره (اینم 2 نوع داره اف لاین پولی که برای اینکه گیج نشی فعلا توضیح نمی دم و اف لاین مجانی)
در اف لاین نمی تونی وب گردی کنی -بازی کنی-خودت فایلتو برای دانلود انتخاب کنی بلکه فقط فایلهایی رو که ملت دارن دانلود میکنن بگیری(یه نسخه ی کپی شده ) که این کار یه جورایی مفت خوریه ولی خیلی حال میده :biggrin1:

تجهیزات هم برای جفتش یکیه: دیش -ال ان بی-کارت دی وی بی

کمک دیگه ی بود در خدمتم
راه اندازیه اف لاین خیلی دردسر داره ولی ارزششو داره

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
1. قطع می کنن ADSL رو.
اینطوری نمیشه.یه شرکت میاد نمایندگی توی شهر شما باز می کنه بعد شما سرویس می گیری.حتی ممکنه هزینه ش هم کمتر بشه.مثل پارس آنلاین،شاتل،داتک،آسیاتک و ... که نمایندگی توی جاهای مختلف دارن. ;)
ممنون از توضیح
1.اگر adsl رو قطع کنن یه مودمه دیگه میخواد و برای راه اندازی دربارش چه باید کرد.
2.اونا رو که گفتی هیچ کدوم تو شهر ما نیست.ولی در عوض یوسف هست خیلی خوبه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ممنون از توضیح
1.اگر adsl رو قطع کنن یه مودمه دیگه میخواد و برای راه اندازی دربارش چه باید کرد.
2.اونا رو که گفتی هیچ کدوم تو شهر ما نیست.ولی در عوض یوسف هست خیلی خوبه.

1. خیر وقتی قطع می کنن برای نصب دوباره باید هزینه نصب،عوارض،هزینه ماهیانه و اینها رو بدید.دیگه از همون مودمی که قبلا بهت دادن استفاده می کنی.
2. از همونی که توی شهرتون هست بگیر.

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
سلام
شيرازي ها اي دي اس ال چه شركتي رو پيشنهاد ميدن ؟
راستي همه جاي ايران براي حق نصب 20 تومن ميگيرن ؟
يه شركت ديدم 64 رو با نا محدود دانلود ميده 50 خوبه ؟

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566

من از وضع adsl شیراز خبر ندارم ولی 50 تومن برا 64 خیلی زیاده 64 تقریبا همون dialup دیگه فقط یه کم سرعتش بیشتره و تلفن قطع نمیشه بررای این ماهی 50تومن میارزه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
شيرازي ها اي دي اس ال چه شركتي رو پيشنهاد ميدن ؟
راستي همه جاي ايران براي حق نصب 20 تومن ميگيرن ؟

من فکر کنم Laser.IR نمایندگیش خوب باشه توی شیراز.تعریفش رو از 2-3 نفر از جمله فرزاد شنیدم.
کلا هزینه نصب بین 10 تا 20 هزار تومان هست.اگر از این مقدار بیشتر بگیرن عجیبه...البته الان 20000 تومان هم زیاده برای هزینه نصب.
این سرعت با سرویس دانلود نامحدود خیلی گرونه.اگر سرعت بیشتری بود شاید می ارزید.

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
به نظر من صبانت بگیر ! واقعا بهترین فکر کنم بقیه هم بدونن

الان تو سایت صبا بودم
بابا اینا دیگه کین ؟خیلی نامردن
برای free شبانشون هر 1 ساعت یه بار اینترنتو قطع میکنن:sick:
تو این شرکتا فکر کنم داتک از همه قیمتاش مساعد تر باشه(داتکم شبا قطعی داره؟)

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
الان تو سایت صبا بودم

برای من که تاحالا نداشته

DAVOOD THE GREAT

کاربر سایت
Jan 22, 2008
201
البته جاش اینجا نیست و تو مباحث گوناگونه
اما کلا 2 نوع اینترنت ماهواره ی داریم اولیش خودت مستقل کار میکنی مثل isp یعنی هم از طریق دیش سند میکنی هم رسیو ولی تجهیزات خاصی می خواد (دیش خیلی بزرگتر از 90 -ال ان بی مخصوص - اداپتور کوچک-و چند چیز دیگه ) که هم گرون تموم میشه تقریبا 8 میلیون و هم خطرناکه (م و س ا د می دونی چیه ؟ این کار هموناست ) می دونی جرمش چیه؟ .....
پس ما اولین نوع رو بی خیال می شیم صد در صد.

نوع دوم که فقط رسیو کردنه خودش به 2قسمت تقسیم میشه : انلاین و افلاین
که تنها تفاوت این 2 تا در اینه که برای انلاین باید یه سند کوچولو داشته باشی برای دریافت فایل و وب گردی اونم نه مثل نوع بالا که گفتم بلکه باید از طریق اینترنت (فرقی نداره dsl-dial up -mtn) به isp که مخصوص همین کاره (معمولا تو ایران نیستند) در ضمن برای این باید اکانت بگیری که هم بر حسب ظرفیته هم زمانی ولی یه کمی گرونه فقط یه مزیت داره اون چیزی رو که میخوای به سرعت جت میگیری :biggrin1:
ولی حکایت اف لاین فرق داره (اینم 2 نوع داره اف لاین پولی که برای اینکه گیج نشی فعلا توضیح نمی دم و اف لاین مجانی)
در اف لاین نمی تونی وب گردی کنی -بازی کنی-خودت فایلتو برای دانلود انتخاب کنی بلکه فقط فایلهایی رو که ملت دارن دانلود میکنن بگیری(یه نسخه ی کپی شده ) که این کار یه جورایی مفت خوریه ولی خیلی حال میده :biggrin1:

تجهیزات هم برای جفتش یکیه: دیش -ال ان بی-کارت دی وی بی

کمک دیگه ی بود در خدمتم
راه اندازیه اف لاین خیلی دردسر داره ولی ارزششو داره
ببخشید دوباره پیام می دم ها ولی میشه انلانش رو هم در موردش توضیح بدید و برای سندش جه جوری از ایرنسل استفاده کنم و بعد برای اینترنت ماهواره ای با ید ماهیانه پول پرداخت کنم

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
الان تو سایت صبا بودم
خوب قطع شدنش که مشکلی نداره قطع میشه دوباره وصل میشی
اگه مشکلت اینکه وسط دانلود قطع بشه خوب یه برنامه ی دانلود منیجر مثل Flash Get دانلود کن که اگه قطع شد خودش دانلود رو نگهمیداره وقطی وصل شدی دوباره شروع میکنه ! :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر