اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
پینگ باید پایین باشه نه بالا :cheesygri
ما که هی سوتی میدیم(واسه اینکه تازه کاریم)

پینگ رو نمیشه بالا برد پینگ رو هم میتونی توی سایت speedtest.net ببینی. من الان تهران هستم 128 با 5 گیگ حجم 19 تومن ولی اگه شهرستانی نیمدونم
بعد از کدوم شرکت میخواین بگیرین؟
از شرکت یوسف اینم سایتش
به نظر شما از یوسف بگیرم یا این
از کجا بدنم پینگ کدوم بهتره؟

آخرین ویرایش:

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,082
نام
بهنام
الان کمتر خط ها رو PCM میذارن.اما اگر PCM بود فوقش برات درش میارن از PCM. :biggrin1:
من به این نتیجه رسیدم که همه باید با این سرعت کذایی اینترنت رو بوس کنیم بذاریم کنار.
بخدا آرزو دارم یه روز بشه با سرعت 10 مگابایت برای خودم بازی XBox 360 دانلود کنم... :biggrin1:
توهم رو حال می کنی ؟
ايول پدرام حرف دلمنو زدي خوداييش اين ارزو رو بايد به گور ببريم:evil::evil:

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
ما که هی سوتی میدیم(واسه اینکه تازه کاریم)

از شرکت یوسف اینم سایتش
به نظر شما از یوسف بگیرم یا این
از کجا بدنم پینگ کدوم بهتره؟

اقا این یوسف چیه بابا از صبا نت بگیر خیلی خوبه سرعت دانلود هم که دیگه توپ من خودم صبا نت دارم خیلی هم راضیم ولی شما میتونین شاتل هم بگیرین صبا نت هم سایتش اینه www.sabanet.ir

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
اقا این یوسف چیه بابا از صبا نت بگیر خیلی خوبه سرعت دانلود هم که دیگه توپ من خودم صبا نت دارم خیلی هم راضیم ولی شما میتونین شاتل هم بگیرین صبا نت هم سایتش اینه www.sabanet.ir
تو شهرستمان ما
این دو تا بهتر رو نداره
صبا نت شهرستان ما رو پوشش نمی ده ولی شهر کنارمونو پوشش میده میتونم از اون بگیرم؟
اگه میشه چیزی میره رو قیمتش؟
لطفا راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
تو شهرستمان ما
این دو تا بهتر رو نداره
صبا نت شهرستان ما رو پوشش نمی ده ولی شهر کنارمونو پوشش میده میتونم از اون بگیرم؟
لطفا راهنمایی کنید

نه اقا نمیشه بگیری ولی خوب من اصلا اسم این یوسف بود چی بود نشنیدم /:)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
تو شهرستمان ما
این دو تا بهتر رو نداره
لطفا راهنمایی کنید

همون یوسف قیمت های خوبی میده.جای خوبی هم به نظر میاد.
اما شما بگید چه شهری هستید تا من براتون جستجو کنم شاید شرکت معتبری اونجا سرویس بده...

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
همون یوسف قیمت های خوبی میده.جای خوبی هم به نظر میاد.
اما شما بگید چه شهری هستید تا من براتون جستجو کنم شاید شرکت معتبری اونجا سرویس بده...
ممنونم از لطفتون
من ایلامم
پس همون یوسف خوبه
نیونت کمی ارزونتره

آخرین ویرایش:

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
بابا ای دی اس ال ما خیلی وضعش خرابه
پینگ و سرعت و هزار چیز دیگه
نسبت پینگ ما به کشور های همسایه و همینطور هم سرعتمون خیلی با اونا فرق داره
واقعا چقدر بده:(:cheesygri

Mohsen Rock

کاربر سایت
Jul 25, 2007
695
نام
محسن
من که از لایزر Laser.ir دارم میگیرم.... هزینه هاش رو دادم تا چند روز دیگه وصلش میکنن....
تا الان برخوردشون که خیلی خیلی خوب بوده.....حالا ببینم سرعتش چه جوریاس...

HITLER_1

کاربر سایت
Jul 29, 2007
49
نام
علیرضا
کشور بی برنامه و بی صاحاب که میگن همین ایرانه. تو شهر من یعنی همدان سه تا سرویس دهنده اینترنت هست: پارس آنلاین، لایزر و یکی دیگه که اسمش یادم نیست، هر سه تاشون هم آشغال و گرون میدن و پشتیانی شون هم خوب نیست. البته میگن لایزر یکم بهتره اما نمیدونم. من فعلا مشترک پارس آنلاین هستم که مزایاش ایناست: قطع و وصل گاهی اوقات! پشتیبانی نسبتا متوسط! سرعت متوسط! *****ینگ نصف اینترنت! قیمت گران و حجم ترافیک نامردانه!( ارزانترینش با سرعت 128 کیلو ماهی 16 تومنه و از بقیه شرکت ها گرون تره) و قیمت راه اندازی و مودم گران!:ranting:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من که از لایزر Laser.ir دارم میگیرم.... هزینه هاش رو دادم تا چند روز دیگه وصلش میکنن....
تا الان برخوردشون که خیلی خیلی خوب بوده.....حالا ببینم سرعتش چه جوریاس...

اگر دیدی سرعت نامتعادل هست برای تست اگر IP Static گرون نمیدن بگیر.

کشور بی برنامه و بی صاحاب که میگن همین ایرانه. تو شهر من یعنی همدان سه تا سرویس دهنده اینترنت هست: پارس آنلاین، لایزر و یکی دیگه که اسمش یادم نیست، هر سه تاشون هم آشغال و گرون میدن و پشتیانی شون هم خوب نیست. البته میگن لایزر یکم بهتره اما نمیدونم. من فعلا مشترک پارس آنلاین هستم که مزایاش ایناست: قطع و وصل گاهی اوقات! پشتیبانی نسبتا متوسط! سرعت متوسط! *****ینگ نصف اینترنت! قیمت گران و حجم ترافیک نامردانه!( ارزانترینش با سرعت 128 کیلو ماهی 16 تومنه و از بقیه شرکت ها گرون تره) و قیمت راه اندازی و مودم گران!:ranting:

پارس آنلاین یک چهارم اینترنت ایران دستشه...چیزی حدود 400 مگابایت پهنای باند...
یک نفر آدم بسیار شاخ هم پشتشه که حاضرم روش با هر کسی شرط بندی کنم. ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر