اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,765
نام
امیر
سلام یه adsl128 به درد انلاین بازی کردن با ps3 میخوره ؟ میشه بازیهای gta و cod4 رو باهاش بازی کرد؟؟؟

به جز سرویس 128 ای که صبا نت میده ، سرویس 128 بقیه شرکتها برای بازی آنلاین اصلا جالب نیست و حداقل باید 256 باشه .

infinity

کاربر سایت
Apr 30, 2008
30
نام
علی
سلام
ما تو تهران - نواب میشینیم ، هیچ شرکتی سرویس ADSL رو تو این منطقه ارائه نمیده ، می خواستم ببینم ، مشکل از منطقه مخابراتی ما هست که عقب مونده س یا شرکتها دلشون نخواسته فعلا به این منطقه سرویس بدن؟(پیش شماره ما هم 5543 هست)

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
سلام
ما تو تهران - نواب میشینیم ، هیچ شرکتی سرویس ADSL رو تو این منطقه ارائه نمیده ، می خواستم ببینم ، مشکل از منطقه مخابراتی ما هست که عقب مونده س یا شرکتها دلشون نخواسته فعلا به این منطقه سرویس بدن؟(پیش شماره ما هم 5543 هست)
هنوز هیچ شرکتی نرفته با مخابرات منطقه شما قرارداد ببنده

با 128 شاتل چی واسه بازی آنلاین با PSP؟
شما با 64 هم میتونی با psp آنلاین بازی کنی 128 بگیری دیگه مشکلی نداری

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
يه نكته در مورد DS بهتون بگم بد نيست، من يك ساله با دايل آپ معمولي DS بازي ميكنم! حتي بازي هاي FPS مثله Metroid Prime Hunters، نميدونم چه سيستميه اين Nin10do كه ميتونه با اين پينگ مزخرف، همچين معجزه اي كنه.

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها یه سوال از بچه های فنی سایت دارم. اونم اینه که من هر 5 دقیقه یه بار سیستمم دیسکانکت میشه و در بیشتر موارد هم چراغ adsl مودمم به حالت چشمک زن در میاد و دو باره بعد از 30 ثانیه چراغ چشمک زن adsl ثابت میشه و و باید سیستم رو دوباره کانکت کرد تا 5 دقیقه دیگه که باز هم این تافاق میفته . به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟
یا علی مدد

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
من مودمم نيم سوز شده بود همينجوري ميشد هي ديسي ميشد و دوباره بايد كانكت ميشدم البته بعضي اوقات كانكت بود ولي همه صفحه هارو ارور ميداد! يعني چيزي باز نمي كرد.
حاجي ببين مودمت بيش از حد داغ نميشه؟

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
سلام
خیلی زیاد که نه ولی خوب داغ میشه.
یا علی مدد

پس يكاري كن وقتي ديسي شدي مودمتو بگير جلوي پنكه يا يك كنار كه كامل خنك شه بعد ببين بازم ديسي ميشي. اگه با وجود خنك بودن مودم بازم ديسي شدي مشكل جاي ديگه آب ميخوره.

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
پس يكاري كن وقتي ديسي شدي مودمتو بگير جلوي پنكه يا يك كنار كه كامل خنك شه بعد ببين بازم ديسي ميشي. اگه با وجود خنك بودن مودم بازم ديسي شدي مشكل جاي ديگه آب ميخوره.
سلام
اویس جون همین کاری رو که گفتی انجام دادم یعنی مودم رو گذاشتم جلوی پنکه و در حالی که مودم دائما خنک بود هم باهش کار کردم ولی متاسفانه بازهم دی سی شدم و مشکل حل نشد. راستیتش گیج گیج شدم.
یا علی مدد

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
حاجي يك كار كن شما مودمت احتمالاً بايد نيم سوز شده باشه كه اينقدر ديسي ميشي، اگه گارانتي داره برو بده، البته اگه مودمتو از همون شركتي كه ازش ADSL گرفتي گرفته باشي كه خيلي بهتره چون اونا معمولاً گارانتيم مي كنن كه اينجاها بدرد مي خوره.

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
حاجي يك كار كن شما مودمت احتمالاً بايد نيم سوز شده باشه كه اينقدر ديسي ميشي، اگه گارانتي داره برو بده، البته اگه مودمتو از همون شركتي كه ازش ADSL گرفتي گرفته باشي كه خيلي بهتره چون اونا معمولاً گارانتيم مي كنن كه اينجاها بدرد مي خوره.
سلام
خوب متاسفانه در این مورد رکب خوردم و نه مودمم مال شرکتیه که ازش سرویس میگیرم و نه از گارانتیش چیزی مونده (یه 7 یا 8 ماهی میشه که گارانتیش تموم شده. هیچی فکر کنم یه مودم افتادیم.:(
یا علی مدد

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,134
سلام.
ببخشید من زیاد درباره ی ADSL اطلاعات ندارم.
میشه راهنمایی کنید چه سرعتی خوبه بره آنلاین بازی کردن با 360. (بازیایی مثل GOW یا COD4)
اگه بخوام روزی (بطور متوسط) 2-3 ساعت بازی کنم (اگه 2 ساعت هم شد عیب نداره) و بعضی اوقات هم یه تریلری چیزی دانلود کنم و تو بازیسنتر هم که همیشه پلاس باشم:biggrin1: چه محدودیتی میخواد؟
کدوم شرکت سرویساش بهتره؟
شنیدم صبانت خوبه. رفتم سایتش دیدم طرف ما رو پشتیبانی نمیکنه.
بعد شنیدم 256 به خانگی ها نمیدن. باید چیکار کنم؟
هر چی اطلاعات لازمه در این مورد بدین ممنون میشم.
هر سرویسی هم که معرفی کردید قیمتشم بگید.
با تشکر.:love:

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
شما به سايتش اطمينان نكن . واسه من هم پشتيباني نميشد . زنگ زدم گفتند ميشه!
من كه از صبا نت راضيم . قيمتاش هم خوبه . سرعتش هم مناسب . البته بستگي داره كجا باشي ...
براي بازي هم فكر كنم 128 كفايت كنه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر