اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
مثله اینکه ما هم باید به فکره یه شرکت دیگه باشیم این اسیاتک با این امکانات مضخرفش داره سرویساشو تغییر میده.
دوستان یه شرکت پیشنهاد بدین که با 10 15 تومن سروتش هم بیاد محدودیتش مهم نیست .فقط شباش free باشه

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
سرعت دانت چقدره ثابته یا زیاد بالا پایین میشه ؟
پشتیبانیش چجوریه ؟
ممنون

سرعت دانلودم بستگی به سرور داره مثلا با رپیدشیر ثابت 32 و 31 یا با تورنت اگه شرایطش خوب باشه 25 تا 30 کلا عالیه ولی بهترین حالتدانلودشاز رپیدشیره که واقعا عالیه

پشتیبانیشم من واقعا راضیم تاحالا نشده زنگ بزنم درست جوابمو ندن

utorrent دیگه چیه ! ؟

یه برنامس تقریبا مثل بیتتورنت ولی بهتر
http://www.filehippo.com/download_utorrent

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
بچه ها داتک چجوریه از نظر قطع شدن و کلا کیفت این شاتل جدیدا اذیت میکنه ببینم اگه کیفیتش خوب باشه عوضش کنم.
آره شاتل تازگیا خیلی بد شده مصخصوا وقتی از مگا آپلود یا رپیدشیر میخوای فایل بگیری ولی به عنوان کسی که تجربه ی جفتشو داره رسما شاتل در بدترین حالت شرف داره به داتک،برای اینکه بفهمی داتک خوبه یا نه نظر چند نفر استثنا رو ول کن،یه سر بری فروم پرشین تولز اونجا خیل عظیم علاقمندان به داتک رو میبینی:D حتی بنر هم برای داتک میسازن:D البته داتک فروم پرشین تولز رو ***** کرده:D
اینکه دزدتک بدترین ISP ایرانه یک امر کاملا اثبات شده س.

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
مثله اینکه ما هم باید به فکره یه شرکت دیگه باشیم این اسیاتک با این امکانات مضخرفش داره سرویساشو تغییر میده.
دوستان یه شرکت پیشنهاد بدین که با 10 15 تومن سروتش هم بیاد محدودیتش مهم نیست .فقط شباش free باشه

به نظر من صبانت بگیر ! واقعا بهترین فکر کنم بقیه هم بدونن

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
آره شاتل تازگیا خیلی بد شده مصخصوا وقتی از مگا آپلود یا رپیدشیر میخوای فایل بگیری ولی به عنوان کسی که تجربه ی جفتشو داره رسما شاتل در بدترین حالت شرف داره به داتک،برای اینکه بفهمی داتک خوبه یا نه نظر چند نفر استثنا رو ول کن،یه سر بری فروم پرشین تولز اونجا خیل عظیم علاقمندان به داتک رو میبینی:D حتی بنر هم برای داتک میسازن:D البته داتک فروم پرشین تولز رو ***** کرده:D
اینکه دزدتک بدترین ISP ایرانه یک امر کاملا اثبات شده س.

با این که این حرفا دقیقا بر عکس گفته های منه ولی تا حدودی موافقم ولی خوب من به 4 5 تا از دوستام معرفی کردم الان اونا هم گرفتن و راضین ولی به خط تلفن و مخابراتم بستگی داره من چیزیو که الان دارم استفاده می کنم گفتم و راضیم

DAVOOD THE GREAT

کاربر سایت
Jan 22, 2008
201
سلام.....

بله من تعرفه ایرانسلو ندارم میتونید تو سایتش ببینید ولی ماهیانه نیست بر حسب هرکیلو باین که سند کنید پول میفته

سلام ببخشید هی سوال میکنم اقا ازاول تا اخر برای استفاده از اینترنت ماهواره ای رو برام بگید این سند رو هم بیشتر توضیح بدید بعد این اینترنت ماهواره ای ماهیانه باید پول بدم مثل adsl

lorens

کاربر سایت
Jun 17, 2008
131
سلام
یکی به دادم برسه
مودم من dlink 322t هستش هر کاری می کنم نصب نمی شه
یعنی نصب می شه ولی بعدش به اینترنت وصل نمی شه
اگر کسی این مودم رو داره ، یه توضیح به من بده
ممنون می شم

dvdirani

کاربر سایت
May 9, 2008
410
نام
مهدی
سلام
یکی به دادم برسه
مودم من dlink 322t هستش هر کاری می کنم نصب نمی شه
یعنی نصب می شه ولی بعدش به اینترنت وصل نمی شه
اگر کسی این مودم رو داره ، یه توضیح به من بده
ممنون می شم
این D-link ها خل و چل هستن
من مجبور شدم ویندوز تعویض کنم بری نمایندگیش هم همینو بهت میگن

dvdirani

کاربر سایت
May 9, 2008
410
نام
مهدی
نمی دونم صبا نت چه مودمی میده اما بهتر هست از خودشون بگیری.
مطمئنا مودم هاشون خوب هست چون اینطوری کیفیت کار خودشونم بالاتر میره.
مهم نیست مارک مودم چی باشه.از خود شرکت بگیری به نفع خودته... ;)
سلام
مهم اون قیمتی هست که بهت میگن
یه دوستی از یه شرکتی یه مودم چینی به درد نخور رو 45 تومن گرفت منم رفتم یه D link گرفتم 32 تومن :confused:
خوب کودم بهتر هر دوشونم خیر سسرشون گارانتی دارن:-"

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
سلام
دوتا سوال دارم
1.اگه هزینه ماهیانه رو ندی چی میشه؟:blushing:
2.اگه سرویس دهنده از شهر دیگری بگیری هزینش بیشتر نیشه؟:blushing:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
مهم اون قیمتی هست که بهت میگن
یه دوستی از یه شرکتی یه مودم چینی به درد نخور رو 45 تومن گرفت منم رفتم یه D link گرفتم 32 تومن :confused:
خوب کودم بهتر هر دوشونم خیر سسرشون گارانتی دارن:-"

شما مثل این که صحبت من رو نخوندین.
گارانتی خود محصول رو کاری نداشته باشید.گارانتی محصول به درد خود شرکت می خوره.
گارانتی خود شرکت مهمه.کلا شرکت ها مودم هاشون رو بین 35 تا 50 هزار تومان به مشتری می فروشن.شرکت وقتی گارانتی کنه خودش فردا مودمت ترکید هم می بری برات عوضش می کنن.
من خودم سرم اومده...

سلام
دوتا سوال دارم
1.اگه هزینه ماهیانه رو ندی چی میشه؟:blushing:
2.اگه سرویس دهنده از شهر دیگری بگیری هزینش بیشتر نیشه؟:blushing:

1. قطع می کنن ADSL رو.
اینطوری نمیشه.یه شرکت میاد نمایندگی توی شهر شما باز می کنه بعد شما سرویس می گیری.حتی ممکنه هزینه ش هم کمتر بشه.مثل پارس آنلاین،شاتل،داتک،آسیاتک و ... که نمایندگی توی جاهای مختلف دارن. ;)

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
1- اين مودم level one رو از طريق شركت صبانت ميدن يا نه؟
2- اصلا مودم هاش در حده خوب هستش يا نيستش ؟

level one بهترین مودم بازاره و از خود شرکت بگیری بهتره بعد هم dlink و tplink مودم های خوبی هستند اگه شرکت خواست مودم دیگری بهت بده قبول نکن خودت برو یکی از اینا بگیر قیمتاشم برای 4 پورت که وایرلس هم داشته باشه بین 55 تا 70 میچرخه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر