اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
میلاد جان دقیقا مشکلت چیه ؟
تعریف کن فکر کنم بدونم مشکل از کجاست.

مشکل که نه پدرام ولی بحث این شد که صبانت شرکت خوبیه و مثل بعضی شرکتها پهنای باند نمیدزده منم یه مثال زدم که بگم صبانت هم دست کمی از اونا نداره . دو ماه پیش بود که تا شب که چک کردم 800 مگ از پهنای بندم مونده بود (دقیق بگم 819000 کیلو یادم نمیره) ولی صبح که پاشدم دیگه اتصال نداشت چک کردم دیدم پهنای باندم صفر شده . رفتم اونجا ولی خوب نرم افزار استفاده هام رو جمع کرد و دقیقا زد شما 20 گیگ رو استفاده کردین و برای همین اصلا نشد ثابت کنم این وسط 800 مگ من نیست شد , البته خودم بعضی مواقع که Send و Received رو جمع می کنم می بینم توی سایت یه چند مگ بیشتر از اون چیزی که خودم حساب کردم کم میکنه و خوب وقتی نرم افزار به این راحتی و زیرکانه پهنای باند میدزده و ملاک هم همون نرم افزاره من چی بگم اونجا بهشون :) . البته این اتفاق دومی زیاد اتفاق نمی افته . مشکل اینه . :)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
مشکل که نه پدرام ولی بحث این شد که صبانت شرکت خوبیه و مثل بعضی شرکتها پهنای باند نمیدزده منم یه مثال زدم که بگم صبانت هم دست کمی از اونا نداره . دو ماه پیش بود که تا شب که چک کردم 800 مگ از پهنای بندم مونده بود (دقیق بگم 819000 کیلو یادم نمیره) ولی صبح که پاشدم دیگه اتصال نداشت چک کردم دیدم پهنای باندم صفر شده . رفتم اونجا ولی خوب نرم افزار استفاده هام رو جمع کرد و دقیقا زد شما 20 گیگ رو استفاده کردین و برای همین اصلا نشد ثابت کنم این وسط 800 مگ من نیست شد , البته خودم بعضی مواقع که Send و Received رو جمع می کنم می بینم توی سایت یه چند مگ بیشتر از اون چیزی که خودم حساب کردم کم میکنه و خوب وقتی نرم افزار به این راحتی و زیرکانه پهنای باند میدزده و ملاک هم همون نرم افزاره من چی بگم اونجا بهشون :) . البته این اتفاق دومی زیاد اتفاق نمی افته . مشکل اینه . :)

مشکل از یه جای دیگه آب می خوره.همین مشکل رو من هم داشتم.ایراد از IP های Share هست.ببین با IP های STatic مشکل حل میشه یا خیر.
من الان بخاطر همین مشکل IP رو Static کردم و دیگه هم سرم نیومد.

من الان با bit torrent نمیتونم دانلود کنم....... مثلا 1 بازی 20 مگی رو گذاشتم رو دانلود سرعتم 0 بود دانلود هم نمیکرد....:(

شما باید Seed های فایلی که می خوای دانلود کنی بیشتر از 10 تا باشه.در ضمن BitTorrent هم خودش کلا قاطی داره.من با Seed 600 میذاشتم دانلود نمی کرد.

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
یعنی شما هم مثل من فکر میکنید؟:biggrin1:

پست 2452 رو ببین;)

من الان با bit torrent نمیتونم دانلود کنم....... مثلا 1 بازی 20 مگی رو گذاشتم رو دانلود سرعتم 0 بود دانلود هم نمیکرد....

utorrent رو یه تست بزن البته اون لینکی که میگی دانلود نمیکرده احتمالا seed ش 0 بوده

آخرین ویرایش:

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
با سلام
من الان دارم از این سرویس جدید پارس آنلاین استفاده میکنم که خیلی هم ازش راضیم سرعتم از25KB/s به بالاست ولی خوب محدودیتش 3gig در ماه من میخوام که این سرویس رو به سرویس 128 8GIG در ماه شرکت ارتقا بدم میخواستم بدونم آیا کسی هست که از این سرویس 128 8gig استفاده کرده باشه واینکه سرعت دانلودش چند بوده البته تو همین اواخر منظورم هست نه برا 3 سال پیش

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
:cheesygri:cheesygri
پیشنهاد من یک مودم وایرلس هست از هر نوعی که باشه می تونی d-link ، level one و asus بگیری که همه مشکلات بالا رو حل میکنه ، طوری که از مودم یک کابل ethernet به pc میکشی و ps3 رو به صورت wireless به مودم وصل میکنی . بستگی به جیبت داره که از کدوم نوع بگیری level one یک مودم خوبه که تحت لیسانس آلمانه و 5 سال ضمانت داره ، قیمتش حدود 120 تومنه . d-link wireless router قیمتش حدود 80،90 تومنه و مودم بدی نیست من خودم از این مدل دارم و asus که اطلاعات زیادی ازش ندارم ولی بچه ها گفتن مودم خوبیه .
کلا با set کردن router این نوع مودما ، میتونی مستقیم ps3 رو به مودم وصل کنی و از اینترنت استفاده کنی .
در مورد صبانت بهترین انتخاب دوره 3 ماهش با حجم 10 گیگابایت با سرعت 128 خوبه که برات هر دوره 37100 تومن در میاد ;)

سلام دستت درد نكنه. !
ولي من يه مودم ميخوام حدود 40 يا 50 تومان .wireless هم نمي خوام. با اين قيمت هاي تخيلي بي خيال شدم.
1- فقط يه مودم adsl ( با سيم) :cheesygri:laughing: به ما معرفي كن؟
2- راستي اين مودم ها چقدر تو سرعت بر حسب كيلوبايت تاثير دارن. اصلا تاثير دارن يا نه. فرقشون تو چيه؟
3- به نطرت اين صبانت با محدوديت 5 گيگابايت در ماه خوبه؟ من بيشتر براي دانلود بازي . chat و
وب گردي ميخوام. البته براي دانلود بازي سعي مي كنم از شبانش(gust) استفاده كنم. شما چي ميگي؟؟

بازم mer3000000000000000000

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,794
نام
امیر

سلام دستت درد نكنه. !
ولي من يه مودم ميخوام حدود 40 يا 50 تومان .wireless هم نمي خوام. با اين قيمت هاي تخيلي بي خيال شدم.
2- راستي اين مودم ها چقدر تو سرعت بر حسب كيلوبايت تاثير دارن. اصلا تاثير دارن يا نه. فرقشون تو چيه؟
3- به نطرت اين صبانت با محدوديت 5 گيگابايت در ماه خوبه؟ من بيشتر براي دانلود بازي . chat و
وب گردي ميخوام. البته براي دانلود بازي سعي مي كنم از شبانش(gust) استفاده كنم. شما چي ميگي؟؟

یه مودم level one داری سوئیچ میتونی بگیری . ولی حتما یه مودمی بگیر که سوئیچ داشته باشه . البته این مودما زیاد با هم اختلاف ندارن ، از نظر سرعت منظورمه . بعضی از شرکتا برای بازار گرمی میگن فلان مودم خوبه و از این حرفا که زیاد تحویل نگیر .
به نظر من 5 گیگا بایت در ماه برای بازی و وبگردی خوبه ولی دانلود و بذار همون ساعاتی که فری هست .

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

سلام دستت درد نكنه. !

1. مودم رو از خود شرکت بخر.هم گارانتیش میکنن هم پشتیبانی.از بازار بخری چون گارانتی و پشتیبانیش نمیکنن مشکلی براش پیش بیاد سرت بی کلاه می مونه این وسط...
2. فرقشون توی کیفیت ساخته...ممکنه یه D-Link بهتر از یه Comtrend کار کنه...
3. پیشنهاد می کنم محدودیت 10 به بالا بگیری.اما اگر برا وبگردی هست همون 5 بگیر.

lorens

کاربر سایت
Jun 17, 2008
131
سلام
من یه مودم کورسس دارم ، وصل که می کنم برای چند لحظه اون دوتا چراغ چشمک زن
سبز می شه و دوباره قطع می شه
وپیام a network cable is unplugged میاد باید چیکار کنم ؟

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
یه مودم level one داری سوئیچ میتونی بگیری . ولی حتما یه مودمی بگیر که سوئیچ داشته باشه . البته این مودما زیاد با هم اختلاف ندارن ، از نظر سرعت منظورمه . بعضی از شرکتا برای بازار گرمی میگن فلان مودم خوبه و از این حرفا که زیاد تحویل نگیر .
به نظر من 5 گیگا بایت در ماه برای بازی و وبگردی خوبه ولی دانلود و بذار همون ساعاتی که فری هست .

اين level one قيمتاش چه جورياست؟ يه مقدار توضيح ميدي در مورد سوئیچ؟

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,794
نام
امیر
اين level one قيمتاش چه جورياست؟ يه مقدار توضيح ميدي در مورد سوئیچ؟

قیمت دقیقشو ندارم ولی از 50 به بالاست . به مودمایی که بیشتر از 2 تا port برای کابل lan دارن به اصطلاح مودم سوئیچ میگن . برای راحتی کار خودت میگم یه مودم سوئیچ بگیری که دیگه نیاز نداشته باشی ps3 و pc رو share کنی . مستقیم از مودم یک کابل برای ps3 و یکی دیگه برای pc بکشی .

DAVOOD THE GREAT

کاربر سایت
Jan 22, 2008
201
سلام

به یک نفر برخورد کردم که به من گفت که می تونیم با دیش و ال ام بی یک اینترنت پرسرعت داشته باشم فقط گفت فقط شما با این می تونید ریسیو داشته باشید یعنی سند نخواهید داشت
من چون خطم پی سی ام هست نمی تونم ای ذی اس ال بگیرم به همین دلیل
بهم در موذدش توضیح بدید میتونم بدون سند بازی کنم برام خوبه
چه خوبی و چه بدی هایی داره

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
قیمت دقیقشو ندارم ولی از 50 به بالاست . به مودمایی که بیشتر از 2 تا port برای کابل lan دارن به اصطلاح مودم سوئیچ میگن . برای راحتی کار خودت میگم یه مودم سوئیچ بگیری که دیگه نیاز نداشته باشی ps3 و pc رو share کنی . مستقیم از مودم یک کابل برای ps3 و یکی دیگه برای pc بکشی .

پیشنهاد خرید مودم از بازار اشتباهه...
زمانی که مشکل پیش بیاد شما جوابگو هستی ؟
خرید مودم از شرکت بهترین کاریه که میشه کرد.چون اگر خراب بشه ازت پول نمیگیرن برات تعویضش می کنن.کاملا از مشکلاتی که ایجاد میشه پشتیبانی می کنن.
در ضمن خود شرکت ها مودم های 2 پورت یا چند پورت میدن با همون قیمت 45-50 یا بیشتر.

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
من الان با bit torrent نمیتونم دانلود کنم....... مثلا 1 بازی 20 مگی رو گذاشتم رو دانلود سرعتم 0 بود دانلود هم نمیکرد....:(

به احتمال خیلی زیاد از همون seeder هست
.....

ضمنا پدرام جان بیت تورنت قاطی نداره شما کاری که باید بکنی اول یه ترکر خوب پیدا کنی و هر چند روز یه بار اپدیتش کنی وگرنه سیدها بالای 200 باشن شما تقریبا ماکزیمم رسیو رو خواهید داشت از نرم افزارت هم میتونه باشه کلا بهترینش همون utorrent هست
.....

در مورد دوستمون هم که از دزدیده شدن پهنای باند شاکی شده بود یکی از دلایلش هم همون اپدیت ویندوز میتونه باشه که در صورتی که lan کانکشن داشته باشی بهتر تیک اتوماتیک اپدیت رو برداری . البته این یکی از چند دلیل ممکن میتونه باشه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
به یک نفر برخورد کردم که به من گفت که می تونیم با دیش و ال ام بی یک اینترنت پرسرعت داشته باشم فقط گفت فقط شما با این می تونید ریسیو داشته باشید یعنی سند نخواهید داشت
من چون خطم پی سی ام هست نمی تونم ای ذی اس ال بگیرم به همین دلیل
بهم در موذدش توضیح بدید میتونم بدون سند بازی کنم برام خوبه
چه خوبی و چه بدی هایی داره

ایشون منظورشون اینترنت ماهواره ای بوده.شما برای راه اندازیش به دیش،LNB و کارت DVB نیاز دارید.فقط می تونید Recived داشته باشید چون Sent رو توی ایران شناسایی می کنن و ممنوعه.در ضمن جریمه سنگینی داره.
در کل هزینش بالاست.می تونی توی اینترنت جستجو کنی سایت هایی که سرویس میدن.می تونی حتی تا 6 مگ یا بیشتر هم سرعت داشته باشی اما محدودیت داره... ;)

به احتمال خیلی زیاد از همون seeder هست
.....

ضمنا پدرام جان بیت تورنت قاطی نداره شما کاری که باید بکنی اول یه ترکر خوب پیدا کنی و هر چند روز یه بار اپدیتش کنی وگرنه سیدها بالای 200 باشن شما تقریبا ماکزیمم رسیو رو خواهید داشت از نرم افزارت هم میتونه باشه کلا بهترینش همون utorrent هست
.....

در مورد دوستمون هم که از دزدیده شدن پهنای باند شاکی شده بود یکی از دلایلش هم همون اپدیت ویندوز میتونه باشه که در صورتی که lan کانکشن داشته باشی بهتر تیک اتوماتیک اپدیت رو برداری . البته این یکی از چند دلیل ممکن میتونه باشه.

بله در مورد ترکر می دونم خودم اما Bittorrent باگ داره و من خیلی وقت ها شده با Update کردن ترکر هم موفق نشدم دانلود کنم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر