اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
آقا اینجا کسی جایی رو سراغ داره 2212 رو پشتیبانی کنه
من فقط اینو پیدا کردم ببین چجوریه.
http://www.afrooz.com/
اینم لینک واسه لیست قیمت هاشه.
http://www.internetfinder.ir/PriceList.aspx?IDPC=98-21-2212&IDSP=11&Type=ADSL

اینترنت wimax همون وایرلس هست میشه یکی توضیح بده چجوریه و یک قیمت هم بهم بده
یه سر به این لینک بزن شاید کمکت کنه.
http://www22.laser.ir/new_Theme.aspx?p=services_wimax_overview

Kirk_Hammett

کاربر سایت
Jul 3, 2006
387
نام
حمید
این افروز رو قبلا دیده بودم ولی قیمت هاش خیلی بالاست مودم هم انگار نمی خواد بخری بهت کرایه می ده یا جور دیگه نمی دونم

نوشته :

هزینه مودم: ندارد

ولی بازم نمی ارزه

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اقا من زنگ زدم صبا نت گفت پورت خالي نداريم حالا كسي ميدونه اين شركت كارش خوبه يا نه؟
(طليعه فنون گيتي ) يا گيتي نت
www.gitinet.ir

شرکت خوبی به نظر میاد.قیمت های خوبی هم داره.شما سرویس دومش که 18000 تومان هست رو برای ماه اول بگیر ببین اگر راضی نبودی دستور قطع بده.

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
با سرعت 128 نزدیک به 13 دقیقه با این سرعت دانلود می کردم (حدودا 120kb/s) ... برای خودم که خیلی جالب بود !!!
nv1cux.jpg

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
با سرعت 128 نزدیک به 13 دقیقه با این سرعت دانلود می کردم (حدودا 120kb/s) ... برای خودم که خیلی جالب بود !!!
nv1cux.jpg

بله از این نوع اتفاق ها زیاد می افته.بستگی به سرور داره.بعضی از سرورها سرعت هاشون بالاست و بیشتر از حد مجاز فایل رو ازشون دانلود می کنید.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آقا این شاتل ما رو الاف کرده. رفتم همون سرویس قبلم رو از داتک گرفتم منتها این بار 512 :D خیلی خوشحالم :D

همین که قبل عید از دست Dial Up راحت شدی خوبه.

Shatel داره با این کاراش دوباره اعتبار خودش رو از دست میده.الان نمایندگی هاش هم مردم ازش ناراضی هستن.البته نه همه مردم.بعضی از پورت هاش اشکال پیدا کردن بخاطر User های زیاد.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
از کجا میشه سرعت دقیق اینترنت رو فهمید ؟
سرعت دانلود برای 512 چقدر باید باشه حدودا" ؟

شما 512 رو تقسیم بر 8 یا 10 می کنی هر چی به دست اومد همون حدود سرعت دانلودت میشه.

برو توی سایت http://www.speedtest.net/ و تست کن سرعت رو.

DukeNukem

کاربر سایت
Mar 10, 2008
34
خوب بستگی داره اینترنت پر سرعت برای چی میخوای بازی انلاین ؟ دانلود ؟ یا وب گردی یا چت ؟ اینترنت که تو ایران هست برای بازیهای انلاین بدرد نمیخوره یعنی هیچ شرکتی خوب نیست و پینگ ایران افتضاح است همچنین سرعت هایی مثل 128.256.512 این ها بدرد بازی نمیخوره و در بازی lagger هستید.. برای دانلود هم اینترنت در ایران در روز یک چند باری دیس میشه ولی خوب با یک نرم افزار میتونی تا حدودی مشکل حل کنی
در پایان یک چیزی بگم ببینید دوستان همه شرکت ها در ایران یک ایرادی دارن. به فرض هم 512 بگیری خوب این بی انصاف ها و دلال ها و مخابرات و در اخر ایسپی کاری کردن که قیمت های نجومی داشته باشه 512 بدون محدودیت 170 هزار تومان ولی در کشورهای دیگه 10 دلار یا 15 دلار هست چون 512 از رده خارج هست ومعمول در همه جا 2مگ است...:mad:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
خوب بستگی داره اینترنت پر سرعت برای چی میخوای بازی انلاین ؟ دانلود ؟ یا وب گردی یا چت ؟ اینترنت که تو ایران هست برای بازیهای انلاین بدرد نمیخوره یعنی هیچ شرکتی خوب نیست و پینگ ایران افتضاح است همچنین سرعت هایی مثل 128.256.512 این ها بدرد بازی نمیخوره و در بازی lagger هستید.. برای دانلود هم اینترنت در ایران در روز یک چند باری دیس میشه ولی خوب با یک نرم افزار میتونی تا حدودی مشکل حل کنی
در پایان یک چیزی بگم ببینید دوستان همه شرکت ها در ایران یک ایرادی دارن. به فرض هم 512 بگیری خوب این بی انصاف ها و دلال ها و مخابرات و در اخر ایسپی کاری کردن که قیمت های نجومی داشته باشه 512 بدون محدودیت 170 هزار تومان ولی در کشورهای دیگه 10 دلار یا 15 دلار هست چون 512 از رده خارج هست ومعمول در همه جا 2مگ است...:mad:

عزیز من کشوری که در حال پیشرفت هست رو با کشور پیشرفته مقایسه نکن.ایران هم روزی میشه که همین مودم های ADSL که 50000 تومان پاشون پول میدی میشن مثل مودم Dial Up و حتی قیمت اینترنتت میشه مثل کارت اینترنت و سرعت ها هم بسیار بالا میره.الان فقط توی ادارات توی اروپا از اینترنت های با سرعت 22Mbps استفاده می کنن اما توی ادارات ایران حداکثر 2Mbps استفاده میشه.
با وجود همچین دولتی فعلا نباید انتظار سرعت های مطلوب با قیمت خوب باشید.

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,745
نام
امیر
سلام رفقا . من یه سوال داشتم اگه لطف کنید جواب بدید.
من سرویس adsl صبا دارم توی تلفنمون خیلی نویز وجود داره splitter هم دارم داستان چیه ؟ کسی می تونه کمک کنه. فقط یه سیم تلفن از بیرون اومده تو خونمون دیگه پریز و ... نداریم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر