اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

esi2005

کاربر سایت
Nov 26, 2005
207
نام
احسان
سلام
من ميخوام برم اينترنت اي دي اس ال 2 بگيرم.اگه ممكنه منو راهنمايي كنيد از چه شركتي بخرم و چه مودمي بخرم....
لطفا ارزان ترين و با صرفه ترين راه رو بگيد كه ديگه نرم تك تك صفحات وا كنم چون خيلي طول ميكشه..
اينترنتي ميخوام كه با حداقل زمان موزيك و كليپ دانلود كنه و بشه باهاشش بازي انلاين هم راحت انجام داد..
خيلي به اين راهنمايي شما نياز دارم.

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
اینی که شما میخوای هم دانولد کنی هم بازی کنی هم ارزون در بیاد فکر نکنم باهم بخونن
حالا شایدم شرکتهایی پیدا شده باشن که اینجوری خدمات بدن
به این دلیل که سرویس های ارزون ترافیک پایینی دارن مثلا 2 گیگ یا 4 گیگ
به ازای هر گیگ اضافه هم که استفاده کنید یه 2-3 تومنی ازتون میگیرن
که اگر ! ترافیک بر حسب سند و رسیو حساب بشه و صرفا دانولدتون رو حساب نکن و
وبگردی و خلاصه هرچی بدی و بستونی هم حساب بشه که اصلا جواب نمیده بخوای آنلاین هم
بازی کنی
من الان 3 سالی هست که دارم از شاتل استفاده میکنم بدک نیستش 20 گیگ ترافیک دارم
به گفته خودشون فقط دانلود و اپلود فایل رو حساب میکنن که من هنوز نفهمیدم چطوری
این کار رو میکنن

البته داتک هم میگن خوبه

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
من الان 3 سالی هست که دارم از شاتل استفاده میکنم بدک نیستش 20 گیگ ترافیک دارم
به گفته خودشون فقط دانلود و اپلود فایل رو حساب میکنن که من هنوز نفهمیدم چطوری
این کار رو میکنن
واقعا شاتل فقط download و upload رو حساب میکنه؟ اگه اینطوره که کارش خیلی درسته!

تو محدوده ما فقط همین شاتل سرویس میده که آخرین باری هم که زنگ زدم گفت پورت هاشون برای این منطقه پر شده! :(

ولی دیگه مطمئن شدم که شاتل هم خوبه ! مرسی!!!

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
نه اینطوری نیست. منم سرویسم رو از شاتل گرفتم ترافیک برمبنی Send,Recive هست(اینو مطمئنم چون 100 بار ازشون پرسیدم) یعنی وب گردی هم بکنی جز ترافیک حساب میشه....
اما از اول مرداد اومدن ترافیک رو بین ساعات 1 صبح تا 7 صبح فری کردن ...که من خودم دانلودامو میذارم اون موقع...
تنها بدیش اینه که محدودیت داره این شاتل ...سرویس دهیش خیلی خوبه.

S.D.K

کاربر سایت
Jul 24, 2007
57
اين پارس انلاين تازگيها اشغال شده!قبلا خوب بود ولي حالا!عين دايال اپ بايد براش يه ايکون بسازي بعد که ميزنه رو ايکون هزار مدل ارور ميده دست اخر هم که وصل شده..!اگه زياد بهش فشار بياد قطع ميشه!
يه فايل تورنت رو گزاشتم برا دانلود هر يه 1 % ارور ميده!وديسکانکت!

esi2005

کاربر سایت
Nov 26, 2005
207
نام
احسان
منظور من از اينترنت ارزان اين نبود كه شما فكر كرديد ..پولش با مودم و خود اينترنت 1 ماهه بيشتر از 100 تومن در نياد و چه مودمي هم بخرم با چه ماركي بهتره؟

The Joly Joker

کاربر سایت
Aug 7, 2007
164
نام
فرشید
من خودم همین منطقه میشینم و به مدت 1 ماه هم از همین افروز گرفتم.... بی وجدانا 256 رو
ماهی 100 تومن میگرفتن... کیفیتشم بده و همش قطع میشد.. اونو فراموش کن ..

راستی فعلا تو این منطقه خراب شده با اینهمه دانشگاه به جز افروز هیچ شرکتی نیست...
بهترین راه هم اینه که هر چند وقت یه بار زنگ بزنی مخابرت و آمار بگیری ....
اگه پیدا کردی منم خبر کن خیلی نیازه......

---------------------------------
سلام
یه شرکت دیگه هم جدیداً اضافه شده که اسم نداره!!!:eek: زنگ زدم مخابرات شمارشو داد,تماس گرفتم اونم گفت فقط 256 داریم اونم ماهی 100 تومن ناقابل! آخه این چه وضعیه تو این منطقه؟آدم دردشو به کی بگه؟ تمام مناطق دور امیرآباد ADSL2 دارن با ماهی حداکثر 20-30 تومن , اونوقت منطقه ما ...
رانت خواری و دزدی و کلاهبرداری تا کی؟ تا کجا؟ تا چه حد؟
به کسی هم نمیشه شکایت کرد! مخابرات خودش از همه بدتره! دیال آپ که چی بگم؟ اومدن خطارو مثلاً دیجیتال کردن, دیال آپ از 45k رسیده به 28k ! واقعاً که آدم میمونه و حیرت میکنه از اوضاع این مملکت...

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام من میخوام برای شیراز adsl بگیرم نوع خوبش برای دانلود و بازی با لایو که البته محدودیت حجمی نداشته باشه چی هست من مودم adsl ندارم آیا کرایه میدن یا باید بخریم اگر بخریم چه مارکی وچند راستی اگر میشه قیمتش خوب باشه و محدودیت حجمی نداشته باشه

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
سلام
دوستانی که داتک دارند (در بدبختی ما شریک هستند:biggrin1: ) اگه از داتک جدیدا باهاشون تماس گرفته شده برای تغییر سیستم اینترنت .. لطفا تغییراتی که انجام شده با جزئیات ( منظورم این نیست که بگن چیکار کردیم) رو در اختیار ما بگذارند که ما ببینیم این تغییرات قراره چیکار کنه . وضغ از اینی که هست بدتر میشه یا نه.

منظورم اینه که مثلا حرف از اینه که دیگه Valid IP نداریم. پس torrent و Game بیخیال. یا مثلا سیستم داره میشه PPPOE .

مسخره اش اینه که طرف داره میگه ما داریم این کار رو برای security بیشتر شما انجام میدیم که مثلا با user/pass به اینترنت وصل شید. آخه اینترنتی که فقط روی خط تلفن من قابل استفاده است دیگه security میخواد چیکار :biggrin1: بهانه های مسخره .. روزها که torrent تعطیل . با این وضعیت کلا دانلود تعطیل .. ping درست حسابی هم که نداریم.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اینترنت رو UserName/Password کنن بهتر هست.اینطوری پهنای باندتونم الکی هدر نمیره.

از نظر سکیورتی هم بد نمیگن لازم هست.من از 2 سال پیش اینترنتم یوزرنیم و پسورد داشته تا الان.

از خوبی هاش اینه که شما مثلا اگر خودت و دوستت از داتک اینترنتتون هست وقتی اکانت اینترنتت تمام شد می تونی از اکانت اینترنت رفیقت استفاده کنی.البته فکر کنم گیر بدن اینطوری.اما می تونید از یه اکانت برای همه جا استفاده کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر