اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
779
نام
حسین
بچه ها بهترين برند مودم adsl كه هست چيه؟ ممنون ميشم مي خوام خودم بخرم .آخه شنيدم مودم هايي كه شركت هاي اينترنتي ميدن زياد جالب نيست.

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی
سلام مروز سرویس مخابرات من فعال شد. 128 با ترافیک 8 گیگ ماهانه 14 و500 تومن. ار شهر مهاباد استان اذربایجان غربی .

و باید بگم در حد تیم ملی اسپانیا ازش راضی هستم:d.

(در ضمن دارم کال اف میزنم.)

آخرین ویرایش:

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
سلام مروز سرویس مخابرات من فعال شد. 128 با ترافیک 8 گیگ ماهانه 14 و500 تومن. ار شهر مهاباد استان اذربایجان غربی .

و باید بگم در حد تیم ملی اسپانیا ازش راضی هستم:d.

(در ضمن دارم کال اف میزنم.)

یک مساله :
مگر سرویسهایی که مخابرات خودش میده نامحدود نیست؟

یک سوال خیلی مهم :
قبلا مخابرات فقط جاهایی رو خودش ساپورت میکرد که فیبر نوری باشه و هیچ PAP نتونه سرویس بده که این سرویسها هم بخاطر فیبر نوری پینگ خوبی داره و هم سرعت تقریبا بالاتری نسبت به ( سرعت تعریف شده ) داره ولی من با مراجعه به مرکز مخابراتی متوجه شدم خود مخابرات هم تجهیزاتی رو واسه کسانی که مثل ما تو منطقه سیم مسی قرار دارند ترتیب میده با پهنای باند نامحدود
حالا اینجا کسی هست که از مخابرات سرویس میگیره و تو منطقه فیبر نوری نباشه؟! پینگ و کیفیت چطوریه ؟!

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
779
نام
حسین
بچه ها من از نداگستر صبانت 512 گرفتم ولي ايكاش نمي گرفتم فقط دو سه ساعت اول وصل بودم و الان مدت 3 روزه كه اينترنتو قطع كردند وقتي ازشون مي پرسم چرامي گند اشكال از سرور تهرانه امروز درست و فردا درست ميشه.گفتم حالا سرور تهران منتظر من بود تا خراب بشه. خلاصه تا ب هامروز هيچ اينترنتي ما از اين شركت نديديم. و عصر ميخوام برم كه قراردمو فسخ كنم و حالا يا شاتل بگيرم يا پارس آنلاين.
دوستان شرايط فسخ قرارداد چي هست؟ و كدوم ispرا انتخاب كنم بهتره؟
ممنون ميشم منو راهنمايي كنين

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
بچه ها من از نداگستر صبانت 512 گرفتم ولي ايكاش نمي گرفتم فقط دو سه ساعت اول وصل بودم و الان مدت 3 روزه كه اينترنتو قطع كردند وقتي ازشون مي پرسم چرامي گند اشكال از سرور تهرانه امروز درست و فردا درست ميشه.گفتم حالا سرور تهران منتظر من بود تا خراب بشه. خلاصه تا ب هامروز هيچ اينترنتي ما از اين شركت نديديم. و عصر ميخوام برم كه قراردمو فسخ كنم و حالا يا شاتل بگيرم يا پارس آنلاين.
دوستان شرايط فسخ قرارداد چي هست؟ و كدوم ispرا انتخاب كنم بهتره؟
ممنون ميشم منو راهنمايي كنين

اول بینید جای که میخواید برید اینترنت بگیرید پورت خالی داره یا نه بعد قرارداد ببندید و اونجا رو فسخ کنید !

نه اینکه اول فسخ کنید و بعد ... OK ?

چون مشکل کمبود پورت کماکان هست !

deep_purple

کاربر سایت
Sep 24, 2005
254
نام
Alireza
دوستان یه سؤالی‌ داشتم:D
می‌خواستم ببینم به نظرتون از مخابرات اینترنت بگیرم؟ من کرج هستم.
مخابرات هم حده اکثر سرعتی که میده 256 هست نامحدود!
به نظرتون چی‌ کار کنم؟ از مخابرات بگیرم یا از شرکت‌های خصوصی؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان یه سؤالی‌ داشتم:D
می‌خواستم ببینم به نظرتون از مخابرات اینترنت بگیرم؟ من کرج هستم.
مخابرات هم حده اکثر سرعتی که میده 256 هست نامحدود!
به نظرتون چی‌ کار کنم؟ از مخابرات بگیرم یا از شرکت‌های خصوصی؟

من پسرخاله م تهران گرفته بود،پشتیبانی در حد پلانگتون.حساب کن براشون باید روی تلفن گویا پیغام بذاری،من واسه کانفیگ یه مودم 3 روز گیر بودم تا حضوری تونستم مشکل اینترنت پسرخاله رو حل کنم.
تجربه من میگه ازشون سرویس نگیر.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
درسته که پشتیبانی نداره . اما من توی این دو ماهه یکبارم حتی به مدت 5 دقیقه قطعی نداشتم که بخوام گذرم بیوفته به پشتیبانی . با توجه به قیمت خیلی خوبه . من راضی ام .

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
آقا کسی ازین فن آوا خراب شده سرویس نداره ؟ چرا اینقدر داغونه ؟ همش توی WoW دی سی میشم. سرعتش یهویی 0 میشه و چند ثانیه میمونه همینجوری تا من خوب دی سی بشم بعد و گندشو بزنه به بازیمون، بعد راه میوفته. (اینو موقع دانلود هم متوجه شدم)، واقعاً سرویس دهنده ی ضد حالیه.

• Like
Reactions: Farh@d

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
آقا اگه خط تلفنمون فیبر نوری باشه هیچ شرکتی نمیده ؟
شاتل که باهاش قرارداد بستیم و بعد زنگ زد گفت شما فیبر نوری هستید و ما نمیتونیم بهتون بدیم.....گفت برین بگین باز مسی کنن:-o...میخواستم بگم باشششششششه چشم مخابرات منتظر دستور شما بود......
پارس آنلاین هم نمیده ؟

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
آقا اگه خط تلفنمون فیبر نوری باشه هیچ شرکتی نمیده ؟
شاتل که باهاش قرارداد بستیم و بعد زنگ زد گفت شما فیبر نوری هستید و ما نمیتونیم بهتون بدیم.....گفت برین بگین باز مسی کنن:-o...میخواستم بگم باشششششششه چشم مخابرات منتظر دستور شما بود......
پارس آنلاین هم نمیده ؟
از خود مخابرات باید سرویس بگیرید.

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
بچه ها من 128 نداگستر(همون صبا نت)دارم.از سرعتش تقریبا راضی ام ولی میخوام بکنمش 1 یا 2 مگ یا همون اداری تجاری.به یارو گه گفتم بهم گفت باید یه کپی از پروانه ی کسب شرکتت :d رو با قبض تلفنت رو بیاری که قبض تلفن باید مربوط به همون شرکت باشه :((
خواستم ببینم اگه کسی تا حالا تجربه داشته نمیشه اینو کاریش کرد؟

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
بچه ها من 128 نداگستر(همون صبا نت)دارم.از سرعتش تقریبا راضی ام ولی میخوام بکنمش 1 یا 2 مگ یا همون اداری تجاری.به یارو گه گفتم بهم گفت باید یه کپی از پروانه ی کسب شرکتت :d رو با قبض تلفنت رو بیاری که قبض تلفن باید مربوط به همون شرکت باشه :((
خواستم ببینم اگه کسی تا حالا تجربه داشته نمیشه اینو کاریش کرد؟

سلام ارمان کچا:))>:d<
توش شهر ما صبانت فقط 128 داره با 512 که خوب من 128 ازش گرفتم در صورتی که همه معتقدند به من 512 داده از سرعتش هم راضی هستم و حتی توی بازی BLACK OPS بین بچه های ایرانی هاست میشم در کل خوب بهت بگم اگه من مدارک تو رو داشتم برای 1 ماه ازشون میگرفتم ببینم چجوری هست 1 مگشون چون زیاد توی پینگ تاثیر نداره فقط 100 تا نهایت 200 تا اگه خوش شانس باشی میره روی سرعت دانلودت وگرنه پینگ اینا فرقی نداره این نظر من بود بچه های دیگه هم بیشتر از من واردند صبر کن اون ها هم بیاند جواب بدند در کل تو که کنکور داری جیگر:xبزار تابستون یه 2 مگ بگیر البته هزینش هم گرونه ها من 128 رو 15 گیگ برای 3 ماه میدم 55 تومن 1 مگ بیاد دستم میشه 140 تومن

ویرایش:من هم خحواستم 128 رو 512 کنم هرچی به بابام گفتم اون جواز کارخونه دوستش رو بده بابام گفت که فردا میری توی سایت های سیاسی و غیر اخلاقی در کارخونه رو پلمپ میکنند در صورتی که یارو گفت فقط مجوز رو لازم داریم تا سرعت رو بدیم توی هر سایتی هم ببرید هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر