اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,830
نام
حامد
سلام برای اون بخش هایی که فیبر هستن و نه مخابرات نه شرکت های خصوصی میدن چی کار کنیم. لعنتی ها جواب درست هم نمیدن. یکی میگه پورت های منطقه پره. یکی میگه کلا امکانش در محله شما نیست. چه کنیم؟

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
سلام به همه بچهابچها یه مشکلی ما داریم میخواستم ازتون کمکم کنید برای گرفتن اینترنتاونم اینکه ما الان خطمون فیبر نوری هست و هر جا میریم برای ای دی اس ال میگن که نمیشه و ما نمیتونیم بهتون سرویس بدیمخیلی خنده دار هست که نشه رو فیبر نوری ای دی اس ال دادیا میگن ما الان تجهیزات نداریمخونمون هم جایی پرتی نیست که بگید اونجا متقاضی نداره خوهشا کسایی که میدونن بگن که ما چیکار کنیم با این وضع گرونی هیچ نوع دیگه نمیصرفه بگیرمیادمه یکی از بچهای همین بازی سنتر گفت من رو فیبر گرفتم فقط باید دوندگی کرد حالا هر کی میدونه بد جور الان نیاز با اینترنت دارم حالا هر کی هر راهی بلده با توضیح کامل به ما بگه

bamanet

کاربر سایت
May 8, 2013
1
سلام دوستان
اگه كسي اطلاعاتي در مورد اينكه چه جوري ميشه رو فيبر نوري ADSL گرفت ممنون ميشم بگه

---------- نوشته در 09:33 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:27 AM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 09:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:33 AM ارسال شده بود ----------

فاصله خیلی زیاده و به اون اندازه سیم ندارم که این کارُ بکنم. البته اینم فراموش کردم بگم که بعضی وقتا که مودم رو پایین میبردم وصل میکردم به پریز ـه پذیرایی دیگه هیچ مشکلی نداشتم. اما وقتی مودم توی اتاق ـه خودم برقراره، همش با قطعی و وصلی روبه رو می‌شم. یه جورایی دیگه الان مطمئن شدم که ایراد از سیم کشی ـه اتاق ـه خودمه.

عزيز من فكر كنم به خاطر طول زياد سيم كشي هست كه به اين مشكلات خورديد بعضي وقتها هم سيم كشي هاي داخل ساختمان اتصالي پيدا ميكنه اگه بتونيد يه سيم مستقيم از دم در به اطاقتون بكشيد احتمال زياد مشكل حل بشه البته حواستون باشه سيم هاي مسي تكي بهتر از سيم هاي رشته ايي هستش

agh515

کاربر سایت
Sep 7, 2010
590
نام
امیر
سلام
من کرج هستم و الان پارس آنلاین دارم . کیفیتش و پینگش خوبه مخصوصا با آمریکا که تو دوتا همیشه 233 هست و تو اروپا 166-233 اما چون پر مصرف هستم برام به صرفه نیست
من نتی می خوام که حداقل 512 (برای dota لازمه) و پینگ خوب باشه . تا ماهی 40 تومن هم می تونم هزینه کنم
ممنون می شم راهنمایی کنید

درباره سرعت اینکه ، سرعتم 2048 بود زنگ زدم گفتم میشه پینگم بهتر شه اینطور شد
سرعتم تا این مقدار کم شد اما جاش پینگم 40-50 تا اومد پایین که از این وضعیت راضیم
اما ماهی 43 تومن 10 گیگ 512 دارم میدم که به صرفه نیست نسبت به سرویس های نا محدود آسیاتک یا مخابرات
تو این وضعیت هم اصلا کاهش سرعت نداشتم تا الان

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
سلام
من کرج هستم و الان پارس آنلاین دارم . کیفیتش و پینگش خوبه مخصوصا با آمریکا که تو دوتا همیشه 233 هست و تو اروپا 166-233 اما چون پر مصرف هستم برام به صرفه نیست
من نتی می خوام که حداقل 512 (برای dota لازمه) و پینگ خوب باشه . تا ماهی 40 تومن هم می تونم هزینه کنم
ممنون می شم راهنمایی کنید

درباره سرعت اینکه ، سرعتم 2048 بود زنگ زدم گفتم میشه پینگم بهتر شه اینطور شد
سرعتم تا این مقدار کم شد اما جاش پینگم 40-50 تا اومد پایین که از این وضعیت راضیم
اما ماهی 43 تومن 10 گیگ 512 دارم میدم که به صرفه نیست نسبت به سرویس های نا محدود آسیاتک یا مخابرات
تو این وضعیت هم اصلا کاهش سرعت نداشتم تا الان
واسه پینگ مخابرات، واسه سرعت شاتل. :D

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,933
نام
malek
این پینگ من ولی مدام لاست میشم.در ضم دکمه اینتر واسه من کار نمیکنه یا همه اینطورین؟
b9236_Untitled.jpg

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
ISP ها بسته شد ریختین تو این تایپیک :d ول کنید دیگه !!! تا بعد از انتخابات همینطوریه !!!! پس دم دقیقه نگید پینگ فلانه ! سرعتم فلانه ! قطع میشه !!!!

اینجا رو هم باید ببندن تا خیالتون راحت بشه ؟!:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر