اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

• Thread starter Thread starter mt3691
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوست عزیز کاربر های خونگی فقط 128 میتونن بگیرن !
در کل این سرعتا هم که مینویسن همه مذخرفه !
اونا فقط پول حجم رو ازتون میگیرن !

به نظرم اگه شما بفرمایید در ماه چقدر میتونید هزینه کنید من بهتر میتونم راهنماییتون کنم
حدود 45تا60 تومن.
اقا لطفا یکم توضیح بدید پول حجم چیه؟
ممنون

حدود 45تا60 تومن.
اقا لطفا یکم توضیح بدید پول حجم چیه؟
ممنون
دوست عزیز الان توضیح بدم گیج میشید چون شرکت های ایرانی هیچ استاندارد و تعریف خاصی ندارن !

شما میتونید سرویس 128 art بگیرید که ماهی 12 گیگ میتونید دانلود کنید . شبانه هم رایگانه . هر ماه هم 28.000 تومان برای شارژ میپردازید .
دلیل اینکه سرویس های دیگه رو نگفتم به خاطر اینه که به خونگی ها بالای 128 نمی دن مگرنه بودجه ی شما خیلی خوب بود و میتونستید سرویس های بهتری هم بگیرید

متاسفانه منطقه ی شما توسط خیلی از شرکت ها پیشتیبانی نمیشه و چاره ای جز این ندارید !
در کل شاتل خوبه ولی خوب هر شرکتی مشکلات خاص خودش رو داره .
یه نکته ی دیگه هم اضافه کنم که به هیچ عنوان از خودشون مودم نخرید ;)

دوست عزیز الان توضیح بدم گیج میشید چون شرکت های ایرانی هیچ استاندارد و تعریف خاصی ندارن !

شما میتونید سرویس 128 art بگیرید که ماهی 12 گیگ میتونید دانلود کنید . شبانه هم رایگانه . هر ماه هم 28.000 تومان برای شارژ میپردازید .
دلیل اینکه سرویس های دیگه رو نگفتم به خاطر اینه که به خونگی ها بالای 128 نمی دن مگرنه بودجه ی شما خیلی خوب بود و میتونستید سرویس های بهتری هم بگیرید

متاسفانه منطقه ی شما توسط خیلی از شرکت ها پیشتیبانی نمیشه و چاره ای جز این ندارید !
در کل شاتل خوبه ولی خوب هر شرکتی مشکلات خاص خودش رو داره .
یه نکته ی دیگه هم اضافه کنم که به هیچ عنوان از خودشون مودم نخرید ;)
دستتون دردنکنه.
شرمنده چند تا مشکل دیگه هم داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید.
چون می خوام بیان برام نصب کنم اگه مودم خودشون نباشه مشکلی نداره؟
در ضمن همه ی بازی ها رو می تونم راحت اجرا کنم.
الان همه ی بازیسنتریایی که adsl دارند سرعتشون 128 هستش؟
میشه چند تا مودم خوب که با شاتل مشکلی نداشته باشه با قیمتشون معرفی کنید؟
ممنون میشم.

دستتون دردنکنه.
شرمنده چند تا مشکل دیگه هم داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید.
چون می خوام بیان برام نصب کنم اگه مودم خودشون نباشه مشکلی نداره؟
در ضمن همه ی بازی ها رو می تونم راحت اجرا کنم.
الان همه ی بازیسنتریایی که adsl دارند سرعتشون 128 هستش؟
میشه چند تا مودم خوب که با شاتل مشکلی نداشته باشه با قیمتشون معرفی کنید؟
ممنون میشم.
خواهش می کنم .

ببینید من خودم زمانی که از همین سرویس استفاده می کردم همه بازی ها رو با پینگ خوب آنلاین بازی می کردم . ولی خوب بازم عرض می کنم که چاره ای نیست ! مثلآ شما نمی تونید 256 یا 512 بگیرید ! مگر اینکه مجوز داشته باشید !
در کل بی کیفیت ترین سرویس های اینترنتی توی ایران ارائه میشن و راحت هر جایی رو بدون هیچ دلیلی میتونن ***** کنن ! بعضی وقتا خرابی دارن و .. ! این مشکلاتی هست که برای همه هست .
در کل نسبت به هزینش سرویس خوبی هست . شبا هم که رایگانه میتونید بذارید کلی دانلود کنه تا صبح :)

در مورد مودم هم تمام مودم های موجود توی بازار هیچ مشکلی با هیچ شرکتی ندارن . اون دوست عزیزی هم که واسه نصب میاد هیچ کاری نمی کنه ! فقط یه کانکشن میسازه و میره ! :)) ولی خوب مجبورید که هزینش رو بدید !

مودم هم شما بگید چه نیازی دارید تا من نسبت به اون بهتون معرفی کنم . مثلآ بگید تو چه قیمتی باشه یا به چند تا وسیله میخواین وصلش کنید و ... ! ;)

کارهای که میگم رو دونه دونه انجام بده ...

این فایل رو نسب کنید :
http://rapidshare.com/files/344083216/WindowsXP-KB894391-x86-ENU.rar
http://rapidshare.com/files/345125660/WindowsXP-KB921883-x86-ENU.rar

بعد از نسب Reset کنید ...

و این فایل رو بگیرید و باز کنید و پورت های که باز هست رو ببندید مثل RPC و ...
http://rapidshare.com/files/345125513/wwdc.exe

دوباره یک Reset کنید ...

همین
آقا واقعا ممنون،درست شد.
======================
یه سوال هم دارم:
من از مخابرات دارم adsl ام رو می گیرم و گفتن ماهی 12 تومنه و رو قبض هم میاد...محدودیت دانلود هم کلا سالی 12 گیگ می تونم دان کنم...
می خواستم بپرسم اگه تو یه ماه 2 گیگ دانلود کنم هزینه اش بیشتر نمی شه؟
کلا می خوام بدونم هزینه اش به استفاده ام بستگی داره و ماهی 12 تومن رو بهم الکی گفتن یا اینکه درست گفتن و هر چقدر مصرف کنم همین قیمته؟
note:الان ماه اول که گرفتم و هنوز قبض نیومده...

ice berg7 عزیز سلام.شما اگه کارت دانشجویی یا جواز کسب ببری میتونی تا 2 مگ هم بگیری.من الان با کارت دانشجویی یکی ذیگه 512 گرفتم.در ضمن اگه شاتل میخوای بگیری ار یکی که همشهریت هست کارت طلایی بگیر تا 10000 تومان تخفیف نقدی بگیری:d

خواهش می کنم .

ببینید من خودم زمانی که از همین سرویس استفاده می کردم همه بازی ها رو با پینگ خوب آنلاین بازی می کردم . ولی خوب بازم عرض می کنم که چاره ای نیست ! مثلآ شما نمی تونید 256 یا 512 بگیرید ! مگر اینکه مجوز داشته باشید !
در کل بی کیفیت ترین سرویس های اینترنتی توی ایران ارائه میشن و راحت هر جایی رو بدون هیچ دلیلی میتونن ***** کنن ! بعضی وقتا خرابی دارن و .. ! این مشکلاتی هست که برای همه هست .
در کل نسبت به هزینش سرویس خوبی هست . شبا هم که رایگانه میتونید بذارید کلی دانلود کنه تا صبح :)

در مورد مودم هم تمام مودم های موجود توی بازار هیچ مشکلی با هیچ شرکتی ندارن . اون دوست عزیزی هم که واسه نصب میاد هیچ کاری نمی کنه ! فقط یه کانکشن میسازه و میره ! :)) ولی خوب مجبورید که هزینش رو بدید !

مودم هم شما بگید چه نیازی دارید تا من نسبت به اون بهتون معرفی کنم . مثلآ بگید تو چه قیمتی باشه یا به چند تا وسیله میخواین وصلش کنید و ... ! ;)
دستتون درد نکنه.
راستش من خیلی از این چیزا سر در نمیارم
من فقط برای ps3 می خوام با کار خود کامپیوتر.قیمت هم بین 50 تا 70 باشه.
راستی یعنی چی می تونن هرجایی رو ف...ر کنن.یعنی از ف...ر ش.ن و ... نمیشه استفاده کرد.
بعد به هیچ راهی نمیشه 128 به بالا گرفت .اگه راهی هست لطفا بگید.
در ضمن اگه من امروز ثبت نام کنم.
کی ادمو می فرستن بیاد؟

ممنون

ice berg7 عزیز سلام.شما اگه کارت دانشجویی یا جواز کسب ببری میتونی تا 2 مگ هم بگیری.من الان با کارت دانشجویی یکی ذیگه 512 گرفتم.در ضمن اگه شاتل میخوای بگیری ار یکی که همشهریت هست کارت طلایی بگیر تا 10000 تومان تخفیف نقدی بگیری:d

کارت دانشجویی الان ندارم تا چند ماه دیگه.اگه مال یکی دیگه باشه اشکالی نداره؟
برای کارت طلایی این همشهری رو چطوری باید پیدا کنم؟

دستتون درد نکنه.
راستش من خیلی از این چیزا سر در نمیارم
من فقط برای ps3 می خوام با کار خود کامپیوتر.قیمت هم بین 50 تا 70 باشه.
راستی یعنی چی می تونن هرجایی رو ف...ر کنن.یعنی از ف...ر ش.ن و ... نمیشه استفاده کرد.
بعد به هیچ راهی نمیشه 128 به بالا گرفت .اگه راهی هست لطفا بگید.
در ضمن اگه من امروز ثبت نام کنم.
کی ادمو می فرستن بیاد؟

ممنون
شما اگه کارت دانشجویی یا جواز کسب ببری میتونی تا 2 مگ هم بگیری.من الان با کارت دانشجویی یکی ذیگه 512 گرفتم.در ضمن اگه شاتل میخوای بگیری ار یکی که همشهریت هست کارت طلایی بگیر تا 10000 تومان تخفیف نقدی بگیری.3 یا 4 روز طول میکشه

شما اگه کارت دانشجویی یا جواز کسب ببری میتونی تا 2 مگ هم بگیری.من الان با کارت دانشجویی یکی ذیگه 512 گرفتم.در ضمن اگه شاتل میخوای بگیری ار یکی که همشهریت هست کارت طلایی بگیر تا 10000 تومان تخفیف نقدی بگیری.3 یا 4 روز طول میکشه

پست 6299 رو هم میشه جواب بدید؟

کسی نمیدونه پایین ترین پینگ رو تا الان کدوم سرویسا داشتند؟؟؟؟؟؟؟؟
یکی راهنمایی کنه....
پيشگامان كوير يزد -چيز خوبيه ولي تهران رو خيلي ساپورت نميكنه- صبا هم كه محدوديت داره ولي خوبه

به نظرم به جاي پول دادن به امثال اون برو از صبانت بگير-با محدوديت بيشتر:d

مدارک مورد نیاز برای ADSL چی هستش؟؟؟
منظورم برای مخابراته اخه قبض تلفن به نام نیست و صاحبش هم در دسترس نیست
هیچ راهی نداره این مدارکو پیچوند؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or