اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان یه سوال
اگه من اولین بار از یه شرکت (مثل داتک)سرویس بگیرم و مودم هم ازش بخرم
ایا ماههای اینده میتونم از یه شرکت دیگه (مثل شاتل)سرویس بگیرم
یعنی وقتی مودمم مال داتکه از شاتل میتونم بگیرم؟

بله 100%
به راحتی می تونید استفاده کنید. ;)

ghoghnoos_ty

کاربر سایت
Dec 6, 2007
28
ببخشید من یه سوال داشتم
اگه من اولین بار از یه شرکت مثلا داتک همراه با مودمش(بخرم) سرویس بگیرم
اگه ماههای بعد بخوام از شرکتی مثل شاتل سرویس بگیرم میتونم با وجود مودمی که از داتک گرفتم از شاتل سرویس بگیرم
(یعنی با مودم یه شرکت از یه شرکت دیگه سرویس بگیرم)
اسم شرکتها مثال بود

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ببخشید من یه سوال داشتم
اگه من اولین بار از یه شرکت مثلا داتک همراه با مودمش(بخرم) سرویس بگیرم
اگه ماههای بعد بخوام از شرکتی مثل شاتل سرویس بگیرم میتونم با وجود مودمی که از داتک گرفتم از شاتل سرویس بگیرم
(یعنی با مودم یه شرکت از یه شرکت دیگه سرویس بگیرم)
اسم شرکتها مثال بود

دوست عزیز توی پست بالای پست شما بهتون پاسخ دادم که میشه. ;)

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
1. مودم خراب شده باشه که من همین مشکل رو داشتم.
2. خطت کنار سیم برق باشه که کیفیتش رو آورده باشه پایین یا در کل کیفیت خطت نامطلوب شده باشه به هر دلیلی.
مودم که سالمه چون تا 2 ماه پیش از سرویس سپنتا با همین مودم (TP LINK 8811) داشتم ADSL میگرفتم .
ار کنار برق هم رد نشده و همون سیم کشی که برای سپنتا کرده بودم هستش بدون کوچکترین تغییری .
همونطوری که قبلا هم عرض کردم پدرام جان در هر 24 ساعت یکبار یا شاید دوبار این dc ها وحشتناک رخ میده اغلب هم نزدیک های صبح اینطوری میشه، من صحبتم این هستش بنده یا سپنتا 20 روز شبانه روز بدون اینکه مودم رو off کنم آنلاین بودم و در طول این 20 روز یکبار هم DC نداد اما چرا این لایزر که ما داریم با همون سیستم و سیم کشی و همون مودم اینطوری میکنه اگر کیفیت ISP پایینه خوب یکی به ما بگه اگر مشکل مشابه من رو هم کسی داره با لایزر اینجا لطفا بگه تا ما روشن تر بشیم. ;)
یکی مثل لایزر الان کارش گرفته نمیاد خودش رو خراب کنه...کاوه جان هم اگر بلند بشه بره شرکت کارش مطمئنا سریعتر راه میفته.وقتی از طریق تماس مشکل حل نمیشه باید پاشید برید شرکت.
خوب این درسته مثلا سپنتا همیشه پشتیبانی اش ساعت 4 صبح هم زنگ میزدیم جواب میدادند ولی این لایز انگار تلفنهاشون مشکل داره یا مشکل از جایه دیگه ایه :biggrin1:

آخرین ویرایش:

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
میتونی بپرسی با چه مودمی سازگاری دارن بعد بری همونو از بازار بگیری شاید 7 یا 8 تومنی به نفعت بشه حدودا.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
مودم که سالمه چون تا 2 ماه پیش از سرویس سپنتا با همین مودم (TP LINK 8811) داشتم ADSL میگرفتم .
ار کنار برق هم رد نشده و همون سیم کشی که برای سپنتا کرده بودم هستش بدون کوچکترین تغییری .
همونطوری که قبلا هم عرض کردم پدرام جان در هر 24 ساعت یکبار یا شاید دوبار این dc ها وحشتناک رخ میده اغلب هم نزدیک های صبح اینطوری میشه، من صحبتم این هستش بنده یا سپنتا 20 روز شبانه روز بدون اینکه مودم رو off کنم آنلاین بودم و در طول این 20 روز یکبار هم DC نداد اما چرا این لایزر که ما داریم با همون سیستم و سیم کشی و همون مودم اینطوری میکنه اگر کیفیت ISP پایینه خوب یکی به ما بگه اگر مشکل مشابه من رو هم کسی داره با لایزر اینجا لطفا بگه تا ما روشن تر بشیم. ;)
خوب این درسته مثلا سپنتا همیشه پشتیبانی اش ساعت 4 صبح هم زنگ میزدیم جواب میدادند ولی این لایز انگار تلفنهاشون مشکل داره یا مشکل از جایه دیگه ایه :biggrin1:

کاوه جان قرار نیست چون قبلا با سپنتا مشکل نداشته الانم نداشته باشه.من چند سال از یه مودم استفاده می کردم.یهو به مشکل برخورد کردم.دقیقا مثل مشکل شما.بعد معلوم شد مشکل از مودم هست.در ضمن به هر دلیلی خط تلفن می تونه ضعیف بشه.دلیل خرابی مودم هم می تونه همین روشن بودن مداوم مودم باشه.

اقا من مودمو از خوده شرکت بگیرم یا گرون میدن ؟؟؟

از شرکت بگیری بهتر هست چون مودم رو پشتیبانی می کنن و در صورت بروز هر گونه خرابی تعویض می کنن برات. ;)

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,087
من مودمم SMC هست ولی دکمه خاموش/روشن نداره.الان چند وقتیه یکم قاط داره میزنه که فکر کنم برای این روشن بودن زیاده حالا میخواستم بدونم با توجه به نبود دکمه برای خاموش کردن اگه هر دفعه بخوام از برق بکشمش مشکلی پیش نمیاد؟ممنون

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
من مودمم SMC هست ولی دکمه خاموش/روشن نداره.الان چند وقتیه یکم قاط داره میزنه که فکر کنم برای این روشن بودن زیاده حالا میخواستم بدونم با توجه به نبود دکمه برای خاموش کردن اگه هر دفعه بخوام از برق بکشمش مشکلی پیش نمیاد؟ممنون

خوب اگه دکمه خاموش روشن نداره حتما سازندش میدونسته مشکلی براش پیش نمیاد دیگه نه؟

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,795
نام
امیر

:eek::eek: یعنی از زمانی که سرویس گرفتی مودمت همین جوری روشنه :confused: یعنی از برق نکشیدی تا حالا پریزشو :confused: والا من یه مودم d-link دارم زمانی که داغ میکنه یعنی خیلی زیاد روشنه مثلا از صبح تا شب وقتی با IP مودم پینگ میگیرم میزنه 1 یا 2 میلی ثانیه ولی زمانی که مودم داغ نیست همیشه پینگ زمان کمتر از 1 میلی ثانیه رو نشون میده من خودم از برق میکشمش .
دیگه اطلاعات بیشتر از این ندارم ولی بذار پدارم بیاد باز اون وارد تره من خودم سوالامو از اون می پرسم :biggrin1: .
ببین چی میگه .:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر