اطلاعاتی در مورد سرویس های Wireless

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
یکی از دوستم میخواد مودم بگیره . خوده ISP بهشت گفته 350t ! کسی ادرسی جای تو تهران یا سایتی داره برای فروش مودم
بعد بهترین مدل مودم چیه ؟

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
سلام علیکم !
می بینم که هر چی وایرلس باز اهوازی است اینجا ریختن ... :D همه شون هم راصدی الا ماشاء اله ! :D
منم وایرلس باز هستم اونم از نوع Nano 5 ـش ! :D سرویس 128 دارم با سرعت دانلود 50 ...
آنتن رو هم دست دوم گرفتم از یکی از رفقام 100 تومن ، وگرنه قبلش با دایال-آپ سر می کردم ! /:)
دوستان.
مودم من نانو 5GHz هستش.
میشه عوضش کنم بهتر شو بگیرم؟
چی پیشنهاد میکنید؟قیمت؟
چرا میخوای عوضش کنی ؟ مشکل بُرد آنتن داری ؟
نانو 5 خیلی عالیه ولی اگر میخوای یکی دیگه بگیری Power Station بگیر. شنیدم بهتر است ولی خودت هم تحقیق کن.

از کجا میشه فهمید یکی داره از وایرلس ما استفاده میکنه؟
اگر ترافیکت محدود است هر وقت بیکار شدی مقدار اعتبار باقی مانده ات رو چک کن. مثلاً به تناوب آخر شب و اول صبح ... اگر هم نامحدود داری از روی سرعت دانلودت میتونی بفهمی.

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
هم اکنون منتظر جوابم!
میخوام رمز بزارم برای که کسی نتونه از وایرلسم استفاده کنه
باید سی دی مودمتو بذاری تو کامپیوتر بعد به صورت Autorun اجرا میشه و همون اولش ازت میپرسه میخوای رمز بذاری یا نه ( با سیم LAN مودم رو وصل میکنی به PC )

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
باید سی دی مودمتو بذاری تو کامپیوتر بعد به صورت Autorun اجرا میشه و همون اولش ازت میپرسه میخوای رمز بذاری یا نه ( با سیم LAN مودم رو وصل میکنی به PC )
ممنون محمد علی جان
با کابل لن که وصله .ولی الان سی دی مودم رو میزارم ببینم میشه

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
بچه ها هیچ میدونستید میشه کابل Lan Wireless رو بدون اینکه احتیاج به روتر وایرلس باشه ، مستقیم به PS3 وصل کنید و از طریق تنظیمات PPPOE راحت کانکشن رو تعریف کنید !

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
دوستان اولین ip وقتی که داریم tracert میکنیم مربوط به استیشن و یا روتر میشه؟درسته؟
من همین Ip رو پینگ میکنم تایم اوت یا پینگ خیلی بالایی میده...در حالی که نباید تایم اوت بده و پینگش در حد 1-2 ms باشه...
و اینکه نانو من ضربه دیده...یک قسمت از محافظ پلاستیکی رو رادیو کنده شده...علتش رو نمیدونم...تایم اوت های زیادم و نوسان پینگم مربوط به همین ضربه میشه؟؟

S.M@je$TiK

کاربر سایت
Oct 28, 2010
126
نام
سامان
بهترین شرکت ارائه دهنده وایرلس تو تهران چه شرکتیه؟
که پینگ مناسبی هم بده یعنی یکی از شعاراش اینترنت مخصوص گیمرها باشه

Hossein.s

کاربر سایت
May 1, 2011
16
نام
حسین سلطانلو
سلام دوستان. اینم از تست سرعتی که من گرفتم:
2088669645.png

2081954024.png

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
بچه ها من وایرلس دارم ولی اکسس پوینت ندارم :D مشکلی پیش نمیاد ؟
یه سوال دیگه! سرعت دانلودم 50 ـه ولی وقتی شروع به دانلود میکنه یهو میره رو 180-200 بعد اروم اروم میاد رو 50 ! نمیشه یه کار کرد بمونه رو همون 180 اینا :D
مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر