اطلاعاتی در مورد سرویس های Wireless

دوستان وقتی پینگ رادیو تا isp میگرم بعضی وقتا request timed out میده زنگ زدم شرکت گفت طبیعیه!موندم طرف راست گفته یا نه؟ممنون میشم راهنمایی کنید

نه دیگه. اگه کم باشه قابل تحمله اگه نه یا نویزی تداخلی چیزی هست که بسته ها گم می شن.

دوستان وقتی پینگ رادیو تا isp میگرم بعضی وقتا request timed out میده زنگ زدم شرکت گفت طبیعیه!موندم طرف راست گفته یا نه؟ممنون میشم راهنمایی کنید
طرف راست نگفته شما موقع نصب باید پینگ ثابت تا دکل بهتون بدن برا شما که اصلا time out میده
همین فردا صبح زنگ بزن شرکت بگو یکی رو بفرسته تا مشکلت حل شه . باید به شما پینگ ثابت تا دکل رو بدن اگه نتونستی کاری کنی isp رو عوض کن

آخرین ویرایش:
سلام
من مودم نانو استیشن 2 گرفتم ولی چند تا مشکل دارم
1- نحوه کانفینگ آن به صورت روت
2- وقتی داخل تنظیمات مدوم در ادرس 192.168.1.20 هستم در قسمت نتورک ستینگ در بعد از تغییرات قفل میکنه و دیگر به ادرس بالا وارد نمیشه و هتما باید مدم رو ریست کنم تا دوباره وارد کانفینگ بشه به نظر شما علت چیه
3-این مشخصات را شرکت داده که به ترتیب در
ای پی 192.168.1.21
گت وی 192.168.0.1
dns سرور 208.67.222.222
4.2.2.2
یوزر و پسورد هم دارم
لطفا بگید چجوری کانفینگ کنم و در ای پی ادرس در قسمت نتورک چی بنویسم
با تشکر

درود.
یه سوال داشتم:
من اینترنتم وایرلس هست.یه آنتن Nanostaion 2 دارم.الان این همسایمون چند روزه خراب شده سرم میگه بزار من یه سوویچ از بقل آنتن تو بگیرم.:dمیگه من یه یورز نیم و پسورد جدا میگیرم واسه وصل شدن و دیگه کاری اصلا با تو ندارم.
میخواستم ببینم اگه این کار رو بکنم,تاثیر منفی تو اینترنت خودم داره یا نه؟از لحاظ سرعت,پینگ,قدرت سیگنالی که میگیرم و ...؟ کلا تاثیری داره یا نه؟
مرسی.:)

درود.
یه سوال داشتم:
من اینترنتم وایرلس هست.یه آنتن Nanostaion 2 دارم.الان این همسایمون چند روزه خراب شده سرم میگه بزار من یه سوویچ از بقل آنتن تو بگیرم.:dمیگه من یه یورز نیم و پسورد جدا میگیرم واسه وصل شدن و دیگه کاری اصلا با تو ندارم.
میخواستم ببینم اگه این کار رو بکنم,تاثیر منفی تو اینترنت خودم داره یا نه؟از لحاظ سرعت,پینگ,قدرت سیگنالی که میگیرم و ...؟ کلا تاثیری داره یا نه؟
مرسی.:)

الان حدود دو سال میشه من از سرویس point to point استفاده میکنم که آنتنش (یا مودمش) پشت بوم هست با همسایمون گرفتیم.دو تا user مختلف از یک شرکت .فقط مودم مون مشترک هست.نه سرعت پایین ه و نه پینگ.فقط یه چیزایی share هست.مثلا اون تو youtube یه چیزی رو watch کنه من بدون load و buffer میتونم نگا کنم.حالا نمیدونم اینی که من دارم همونیه که شما استفاده میکنی و مد نظرته یا نه ;)

الان حدود دو سال میشه من از سرویس point to point استفاده میکنم که آنتنش (یا مودمش) پشت بوم هست با همسایمون گرفتیم.دو تا user مختلف از یک شرکت .فقط مودم مون مشترک هست.نه سرعت پایین ه و نه پینگ.فقط یه چیزایی share هست.مثلا اون تو youtube یه چیزی رو watch کنه من بدون load و buffer میتونم نگا کنم.حالا نمیدونم اینی که من دارم همونیه که شما استفاده میکنی و مد نظرته یا نه ;)
آنتن من اینه:
NanoStation2-500x500.jpg
ماله تو هم همینه!؟
پینگت در مقایسه با کسایی که تنها استفاده میکنن بیشتر نیست!؟ مقایسه کردی با ماله دوست یا آشنایی که تنها استفاده میکنه؟
قدرت سیگنالی که میگیری چی؟همون که تو تنظیمات آنتن میری.مثلا وقتی همسایتون On نیست سیگنالت بیشتر نیست نسبت به موقعی که هر دو با هم Onـین؟

آنتن من اینه:
NanoStation2-500x500.jpg
ماله تو هم همینه!؟
پینگت در مقایسه با کسایی که تنها استفاده میکنن بیشتر نیست!؟ مقایسه کردی با ماله دوست یا آشنایی که تنها استفاده میکنه؟
قدرت سیگنالی که میگیری چی؟همون که تو تنظیمات آنتن میری.مثلا وقتی همسایتون On نیست سیگنالت بیشتر نیست نسبت به موقعی که هر دو با هم Onـین؟

خود خود ناکسشه :d سینا جان اصلا به اینایی که میگی ربطی نداره چون اکانت تو مجزا هست . این آنتن ها رو تو مجتمع ها نصب میکنن که 10 نفر از یدونه ش استفاده میکنن. هیچ فرقی نمیکنه.الان دو ساله با پینگ 180 تا 200 بازی میکنم.مطمئن باش مشکلی برات پیش نمیاد.;)

• Like
Reactions: TCSCELL
یه سوال داشتم در مورد اینترنت وایرلس..از نظر سرعت وایرلس با adsl فرق داره؟؟؟مثلا 128 وایرلس با 128 adsl فرق داره؟؟؟
خیر فرقی نداره اما سرعت سرویس های شرکت های مختلف باهم فرق داره!
مثلا من با وایرلس 128 سرعتم تا 200 کیلو میره! درحالی که شاید برای شما 20 میلو هم نده و حق اعتراض هم ندارین!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or