اطلاعاتی در مورد سرویس های Wireless

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
من اوایل مرداد اینترنت رو برای 3 ماه شارژ گردم(15 گیگ) ولی دیروز تموم شده برای من خیلی تعجب داره چون ماه های قبل همین مقدار شارژ کرده بودم و حسابی باش لایو بازی کرده بودم ولی این دفعه استفاده از لایوم فوق العاده کم بوده ولی خیلی زود تموم شده یعنی میشه کسی اطراف خونه داره یواشکی استفاده می کنه که یک دفعه به این سرعت اینترنت تموم شده؟نرم افزاری چیزی هست که بشه فهمید که کسی وصل شده یا نه؟ضمنا یه مدتی هست که سیگنالی که لپتاب نشون می ده ضعیفه چر ا این طوریه؟من از mixed wpa2/wpa-psk با مدل رمز گذاری TKIP-AES استفاده می کنم این به اندازه کافی قوی هست؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
کسی نبود؟!!!!
عجب!
برای من گاهی وقتا اینجوری میشه
1بار مودم و لپتاپ رو ری استارت کن و WIRELESS رو هم تا قبل از بالا اومدن سیستم خاموش نگه دار (وایرلس لپتاپو میگم ) وقتی سیستم بالا اومد ONـش کن !
(لپتاپت وایو ِ ؟!)

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
نه علیرضا درست شدنی نیست!
هیچکست نمیتونه تشخیص بده چشه! الان رو لپتابم اینترنت ندارم و دارم دیونه میشم!
یکی کمک کنه توروخدا!
لپتابم دل هست. اینسپایرون 5010

Nikita

کاربر سایت
May 16, 2010
206
نام
مهدی
ببین اگر شما بتونی یه homegrouop بسازی ودو کامپیوتر به هم وصل کنی مشکل حله
اگه یکی به اون یکه جوین شه درست می شه البته یه مشکلاتی هم سر راه هست که مثلا باید چند باری homegruop قطع وصل کنی تا همو بشناسن تازه بعد از شناختن باید پسووردی رو که اول ساختن homegroup داده رو ببینی قبول می کنه یا نه من چند بار زدم ولی نشد چند بار هم امتحان کردم ولی نشد شاید رو شما جواب بده.
البته من می تونم با کامپیوتر مقابل فیل شیر کنم ائنم تو public

Nikita

کاربر سایت
May 16, 2010
206
نام
مهدی
حالا این mac adrees چی هست من رو کامپیوتر خواهرم یه wirless نصب کردم که بتونه از اینتر نت من استفاده که ولی تا حالا فقط تونستیم lan بازی کنیم ولی نتونستم انترنت رو براش را بندازم .

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
دوستان جدیدا به یه مشکل عجیب برخوردم،وقتی پینگ رادیو رو میگیرم request timed out میده نه به صورت پیوسته هر 20 تا 30 بار که پینگ رو نشون میده یه request میده وقتی هم صفحه باز میکنم اگر سنگین باشه این مشکل پیش میاد،امروز رفتم شرکت اونجا پینگ رادیوم رو گرفت هیچ request نشون نمیداد ولی با خونه در تماس بودم request رو داشتم!عیب از مودم هم نیست چون تست کردم.ممنون میشم اگه بتونین کمک کنید این مشکل حل بشه

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
حالا این mac adrees چی هست من رو کامپیوتر خواهرم یه wirless نصب کردم که بتونه از اینتر نت من استفاده که ولی تا حالا فقط تونستیم lan بازی کنیم ولی نتونستم انترنت رو براش را بندازم .

http://www.sepehrmag.com/493.php
ICS رو Enable کن ...

دوستان جدیدا به یه مشکل عجیب برخوردم،وقتی پینگ رادیو رو میگیرم request timed out میده نه به صورت پیوسته هر 20 تا 30 بار که پینگ رو نشون میده یه request میده وقتی هم صفحه باز میکنم اگر سنگین باشه این مشکل پیش میاد،امروز رفتم شرکت اونجا پینگ رادیوم رو گرفت هیچ request نشون نمیداد ولی با خونه در تماس بودم request رو داشتم!عیب از مودم هم نیست چون تست کردم.ممنون میشم اگه بتونین کمک کنید این مشکل حل بشه

تو منزل از تلفن بیسیم استفاده میکنید ؟ اصلا اطلاع ندارم از ایراد شما والی خودشون چه فاکتور های رو به شما اعلام کردن برای جلوگیری از اینجور مسائل ؟

این مساله که شما نوشتی مال نویز و میتونه باشه
یا
با ایراد میدونه از ون آنتنی باشه که شما رو ساپورت میکنه !

jeri

کاربر سایت
Jan 18, 2010
5
سلام
من امروز سرویس اینترنت بیسیم گرفتم
سرویس سرعت 128 با محدودیت 1 گیگ ماهانه 15000 تومان
مودم ان جنیوس 5.8 با قیمت 200000 تومان با نصب و کابل متری 1000
فاصله خونه تا دکل حودا 1500 متر
به نظر شما خوبه
نوع مودمش چجوری با توجه به قیمتش (البته حق انتخاب ندارم و باید از مودم شرکت بگیرم )
در ضمن در پست 93 پینگ چیه و بیشتر باشه خوبه یا کمتر

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
سلام
به نظر شما خوبه
نوع مودمش چجوری با توجه به قیمتش (البته حق انتخاب ندارم و باید از مودم شرکت بگیرم )
ماهی 1 گیگ ؟؟؟؟؟:-o:-o:-o:-o:-o این که خیلی کمه :-/:-/:-/...........بر هرچی دزده لعنت)x)x)x)x)x

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
سلام
به نظر شما خوبه
از چه شرکتی گرفتی که انقدر گرونه :-oمن ماهیانه 256 رو 23 هزار تومن گرفتم
من مودم رو 150 خریدم تازه گرونم خریدم چند تا از اشناهامون ارزون تر هم خریدن
شرکته خیلی دزد بوده
شما بخاطر این که اینترنت قطی نداشته باشه باید پینگ ثابت تا دکل داشته باشی
فاصلت که تا دکل خوب هستش پینگم هرچی کمتر باشه بهتره
من پینگم حدود 200 تا 250 هستش ولی وقتی هوا بارونی یا... میشه تا 700 -800 هم بالا میره

jeri

کاربر سایت
Jan 18, 2010
5
منزل من در 35 کیلومتری مشهده و فقط اینجا اینترنت دایل اپ(با سرعت 30) و بی سیم داره اونم یک شرکت ارائه میده با این قیمت 128 1 گیگ ماهانه 15000 تومان و 256 ا گیگ ماهانه 21000
من با شرکت صحبت کردم و قبول کرد مودم رو خودم تهیه کنم البته مهندس شرکت گفت ما به قطعی و 000 کارنداریم و باید برای هر کاری که داشتم هزینه بپردازم به نظر شما من با تهیه مودم توسط خودم به مشکل بر نمی خورم ؟ لطفا یک مودم خوب با قیمت مناسب معرفی کنید
نظرتون برای مودم ان جنیوس 5611(یا 5511) که دو ال باند (2.4و5.8) چیه با قیمت 115 تومان (از تهران ) و چه نوع کابلی بگیرم ؟
تو بازار کامپیو تر مشهد نانو استیشن 2 هم داشت میداد 125000 تومان
لطفا طریقه نصب و راه اندازی مودم وطریقه ساخت کانکشن و وصل شدن به اینترنت را هم توضیح بدید
در ضمن با ماهی 1 گیگ برای کار بااینترنت جواب میده دانلود من خیلی کمه ؟
با تشکر

آخرین ویرایش:

jeri

کاربر سایت
Jan 18, 2010
5
سلام
من امروز مودم ان جنیوس 5611 که روی دو باند 2.4 .5.8 کار میکنه رو از تهران گرفتم 105 تومان و دادم به شرکت جهت کامفلینگ یا کانفینگ که گفت 20 تومان هزینه داره و 10 هزینه نصب
به نظر شما 128 ا گیگ بگیرم با ماهی 15 تومان یا 256 1گیگ با ماهی 21 تومان (فقط برای وب گردی )

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
سلام
من امروز مودم ان جنیوس 5611 که روی دو باند 2.4 .5.8 کار میکنه رو از تهران گرفتم 105 تومان و دادم به شرکت جهت کامفلینگ یا کانفینگ که گفت 20 تومان هزینه داره و 10 هزینه نصب
به نظر شما 128 ا گیگ بگیرم با ماهی 15 تومان یا 256 1گیگ با ماهی 21 تومان (فقط برای وب گردی )
اگه فقط و فقط وبگردی میخوای که 128 کافیه.....اما 256 توصیه میشه.....چون منم اولش میگفتم 128 کافیه اما الان میخوام چیزی دانلود کنم توش میمونم.......

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
دوستان وقتی پینگ رادیو تا isp میگرم بعضی وقتا request timed out میده زنگ زدم شرکت گفت طبیعیه!موندم طرف راست گفته یا نه؟ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر