اطلاعاتی در مورد سرویس های Wireless

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
اپراتور وایرلس الان به غیر از مبین نت و ایرانسل بازم داریم یا نه ؟
از لحاظ Ping ، وایرلس بهتره معمولا یا ADSL ؟

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
اپراتور وایرلس الان به غیر از مبین نت و ایرانسل بازم داریم یا نه ؟
از لحاظ Ping ، وایرلس بهتره معمولا یا ADSL ؟
وایرلس که می گن منظور 802.11 هست که با آنتن نانو و .. می گیرند که هزاران شرکت ارائه می کنند جز اون 2 تا که نام بردید!
ایرانسل و مبین نت وایمکس عرضه می کنند که اونم یه جور وایرلسه ولی خوب فرق داره!
پینگ وایرلس بستگی به شرکتش داره.
پینگ ایرانسل افتضاح.
پینگ مبین متوسط

• Like
Reactions: Karchect

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
به نظر من اگه میخوای فقط 25 تومن خرج کنی اصلا وایرلس نگیر چون خرج وایرلس بالای 200 تومنه !

اگه منظورتون راه اندازی باشه بله حرف شما صحیح ولی من وایرلس 256 دارم ماهی 51 تومن میدم!128 فکر کنم طرفای 30 تا 35 بود

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
التماسانه

سلام دوستان من در حال حاظر از اینترنت تپش در اهواز اینترنت دارم ولی به دردم نمی خوره چون برای بازی انلاین میخوام باید اولا پینگم زیر 250 300 باشه بعد تایم اوت نده ازش راضیم ولی از ساعت 12 ظهر یک دفعه نمی دونم چی میشه پینگم تایم اوتش زیاد میشه خودش هم میره روی 400 اقا ترو خدا اگر کسی یه اینترنت وایرلس خوب سراغ داره و خودش هم داره انلاین باش بازی میکنه به منم بگه مردم دیگه از بس isp عوض کردم :(

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
سلام دوستان
من وایرلس دارم و یه مشکل اساسی با nat دارم چون هر کاری میکنم open نمیشه توی فیفا لطفا راهنمایی کنین
من تاپیک رو خوندم و پورت ها رو فروارد کردم ولی اوکی نمیشه حتی حالت bridge هم وصل شدم ولی باز هم modrate این NAT
لطفا کمک کنین مخصوصا دوستانی که وایرلس دارن

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
سلام دوستان
من وایرلس دارم و یه مشکل اساسی با nat دارم چون هر کاری میکنم open نمیشه توی فیفا لطفا راهنمایی کنین
من تاپیک رو خوندم و پورت ها رو فروارد کردم ولی اوکی نمیشه حتی حالت bridge هم وصل شدم ولی باز هم modrate این NAT
لطفا کمک کنین مخصوصا دوستانی که وایرلس دارن
فقط باید با بریدج وصل شی ! فکر کنم درست وصل نشدی که میگی مودریت بوده !

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
اساتيد دو تا سوال : 1ـ آيا شرايط آب و هوايي تاثيرات فاحشي تو سرعت اينترنت بي سيم ميذاره؟! آخه من با همين گوشي موبايل كه كانكت ميشم وقتي هوا ابري باشه بيشتر مواقع شروع ميكنه به جفتك انداختن و سرعت افت پيدا ميكنه و يا گاها كامل قطع ميشه! 2ـ تو توضيحات وايرلس مبين نت براي تعرفه هاي ويژه اين جمله رو نوشته بود. توضيح ميدين يه ذره در اين مورد كه يعني چه و چه تفاوتي داره؟! "در هر کدام از طرح های ويژه یک IP معتبر غیرثابت به مشترک در زمان اتصال اختصاص داده می شود. (IP ثابت اختصاصی تحت هیچ عنوان بر روی این طرحها ارائه نمی گردد.)" ممنون :)

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
اساتيد دو تا سوال : 1ـ آيا شرايط آب و هوايي تاثيرات فاحشي تو سرعت اينترنت بي سيم ميذاره؟! آخه من با همين گوشي موبايل كه كانكت ميشم وقتي هوا ابري باشه بيشتر مواقع شروع ميكنه به جفتك انداختن و سرعت افت پيدا ميكنه و يا گاها كامل قطع ميشه! 2ـ تو توضيحات وايرلس مبين نت براي تعرفه هاي ويژه اين جمله رو نوشته بود. توضيح ميدين يه ذره در اين مورد كه يعني چه و چه تفاوتي داره؟! "در هر کدام از طرح های ويژه یک IP معتبر غیرثابت به مشترک در زمان اتصال اختصاص داده می شود. (IP ثابت اختصاصی تحت هیچ عنوان بر روی این طرحها ارائه نمی گردد.)" ممنون :)
پينگو و نوسان پينگو اينا بستگي به CCQ و Throughput داره !‌اما سيگنال در كمترين حالت تا 6Mbps ميتونه تبادل اطلاعات داشته باشه !‌مسعود تو كه آنتنو بردي زير پتو فقط سرعت كمتر ميشه و پينگ تاثيري نداره !‌ خب حالا بايد ديد چقدر اين ابر و اينا تاثر ميزاره !‌والا بستگي به نوع آنتن داره و موقعيتت نسيت به آنتني كه امواج ميفرسته كه خدا رو شكر من تا حالا با نانو استيشن مشكلي نداشتم و فاصله ي من تا دكل تونا 5 كيلومتره !‌ :d

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
پينگو و نوسان پينگو اينا بستگي به CCQ و Throughput داره !‌اما سيگنال در كمترين حالت تا 6Mbps ميتونه تبادل اطلاعات داشته باشه !‌مسعود تو كه آنتنو بردي زير پتو فقط سرعت كمتر ميشه و پينگ تاثيري نداره !‌ خب حالا بايد ديد چقدر اين ابر و اينا تاثر ميزاره !‌والا بستگي به نوع آنتن داره و موقعيتت نسيت به آنتني كه امواج ميفرسته كه خدا رو شكر من تا حالا با نانو استيشن مشكلي نداشتم و فاصله ي من تا دكل تونا 5 كيلومتره !‌ :d
خيلي ممنون بابت توضيحات دوست عزيز. فقط اون سوال دومُ هم جواب بدين ممنون ميشم. يعني چي IP معتبر غير ثابت؟ چه مزايا و معايبي داره اين نوع IP؟

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
خيلي ممنون بابت توضيحات دوست عزيز. فقط اون سوال دومُ هم جواب بدين ممنون ميشم. يعني چي IP معتبر غير ثابت؟ چه مزايا و معايبي داره اين نوع IP؟
هیچی ! :d ! چیز خاصی نیست ! فقط IP ثابت لاین دیتا تو ثابت هست ولی غیر ثابت تغییر میکنه و لاینت عوض میشه والا همین :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر